|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Milan jeden rożny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460 |
Milan jeden rożny  masz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Milan jeden rożny  1 Barcelona Levante v Barcelona (Wynik końcowy) 25/11/2012 Brak 1.25 Odbędzie się 2 Powyżej 8.0 Levante v Barcelona (Alternatywne rzuty rożne) 25/11/2012 Brak 1.36 Odbędzie się 3 Powyżej 9.0 AC Milan v Juventus (Alternatywne rzuty rożne) 25/11/2012 Brak 1.57 Odbędzie się Zakłady akumulowane Rodzaj zakładu Liczba zakładów Stawka jednostkowa Stawka Zwrot Zwroty Treble 1 50,00 50,00 133,93 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,460 |
nie ma karnego....................................................... bo byl spalony
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ? Nie, właśnie dlatego wyjebano Zlatana bo blokował Messiego...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Dobra koniec na dzisiaj, potrzebuje 4 rożnych w Levante, ale to już się nie wydarzy więc czas dziś powiedzieć pas 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ? Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Zresztą co tu w ogóle pisać komuś kto jest w tym temacie tak obiektywny jak Ty i cokolwiek by Messi nie zrobił - strzelił 10 bramek z przewrotki to i tak dla Ciebie bedzie karłem i sterydem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
|
|
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351 |
słabe juve 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2012
Posty: 386 |
Zresztą co tu w ogóle pisać komuś kto jest w tym temacie tak obiektywny jak Ty i cokolwiek by Messi nie zrobił - strzelił 10 bramek z przewrotki to i tak dla Ciebie bedzie karłem i sterydem  j.w. złota piłka nie jest za bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
juve przez prawie caly mecz z polowy milanu nie schodzi, i nic im z tego
jeszcze te smieszne balony pirlo ktore moze i robliy wrazenie na obroncach, ale dawno temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ? Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA. zawsze miarodajne jest głosowanie trenerów, czyli ludzi którzy naprawdę znają się na piłce...a ich głosowanie jest miażdżące na korzyść Messiego. osobiście nie lubie karła bo kibicuje Atletico 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ? Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA. zawsze miarodajne jest głosowanie trenerów, czyli ludzi którzy naprawdę znają się na piłce...a ich głosowanie jest miażdżące na korzyść Messiego. osobiście nie lubie karła bo kibicuje Atletico  proszę Cię 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Terrorysta - jak to Xavi i Iniesta są niedoceniani? a skąd te wszyskit nagrody i czołowki plebiscytów (zazwyczaj top3) dal nich? a co do Messiego to przecież taka jego rola, jest napastnikiem, gdyby go tam nie było to Iniesta i Xavi zagrywaliby na ? aut ? Trenera oceniamy po wynikach, piłkarza również. Xavi i Iniesta osiągneli WSZYSTKO w piłce, puchar Hiszpanii, wygrali lige, lige mistrzów, mistrzostwo europy, mistrzostwo świata, Messi ma wygrał tylko pierwsz trzy tytuły. A bramki? Okey, strzela ich dużo jednak za BRAMKI DOSTAJE SIĘ ZŁOTEGO BUTA a nie powinna być za to ZŁOTA PIŁKA. zawsze miarodajne jest głosowanie trenerów, czyli ludzi którzy naprawdę znają się na piłce...a ich głosowanie jest miażdżące na korzyść Messiego. osobiście nie lubie karła bo kibicuje Atletico  Tylko pytanie czym trenerzy się kierują? Tym że strzela mnóstwo bramek i sami kibicują Barcelonie, czy tym że...? no właśnie nie mogę znaleźć argumentu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Valdes broni 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|