Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
Piostar #5593154 19/10/2012 15:01
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Akurat nie wiem czy pytasz o dzisiejszą ofertę jeśli chodzi o wymienone ligi.

Ale przyszłościowo (czyt. kolejne kolejki) problem zostanie wzięty pod uwagę.

Warto pamiętać, że czasami dodatkowe zakłady są dodrukowywane w kolejnym dorzucie do godziny 11-12. Być może czasami ktoś w punkcie tego nie robi i jest tylko główna oferta z rana, więc warto zapytać.

Podsumowując wszelkie uwagi będą rozważone i firma stara się robić to w miarę możliwości sprawnie.

Pozdrawiam.

Piostar #5593161 19/10/2012 15:11
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
Originally Posted by Piostar
Akurat nie wiem czy pytasz o dzisiejszą ofertę jeśli chodzi o wymienone ligi.

Ligi hokejowe o których pisałem wcześniej grają dziś. Jeżeli zostaną do nich dopisane dodatkowe zakłady (tak jak ma to miejsce w przypadku pozostałych) to mam nadzieję, że będzie to miało miejsce także przy następnych kolejkach.

Piostar #5609222 31/10/2012 00:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Nowe punkty E-Toto


Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 50/50

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela 10:00 - 23:00


Poznań, ul. Słowiańska 70B

Godziny otwarcia:

poniedziałek 10:00 - 20:00

wtorek - sobota 09:00 - 20:00


Warszawa, ul. Marymoncka 65 lok. 1UZ

Godziny otwarcia:

poniedziałek 10:00 - 20:00

wtorek - sobota 09:00 - 20:00


Warszawa, ul. Grochowska 204, paw. 8

Godziny otwarcia:

poniedziałek 10:00 - 20:00

wtorek - sobota 09:00 - 20:00


Sokółka, 1-go Maja 22

Godziny otwarcia:

poniedziałek 12:00 - 18:00

wtorek - piątek 10:00 - 18:00

sobota - niedziela 10:00 - 15:00


Gniezno, ul. Rynek 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 13.00 - 21.00

sobota - niedziela 12.00 - 20.00

Piostar #5609237 31/10/2012 00:22
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Jesli chodzi o ziemniaki,od dwóch miesiecy w zadnym innym nie sklepałem wiekszego ako - mega plus.

Opcja strzeli/nie strzeli dana druzyna - mega plus (po dobrych kursach)

Pozno dodawany (oferta w necie) tenis. - minus

Ciekawi mnie ta mozliwosc negocjacji kursu - bede sprawdzał ooo

Piostar #5614610 03/11/2012 14:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Jerzy Janowicz po 2,72 w E-Toto
Legia Warszawa po 2,40 w E-Toto


Weekendowa promocja w kursach, zdecydowanie najwyżej wśród bukmacherów.

Piostar #5616461 04/11/2012 07:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Piostar
Nowe punkty E-Toto


Gniezno, ul. Rynek 11

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek 13.00 - 21.00

sobota - niedziela 12.00 - 20.00

Zapraszam do punktu w Gnieźnie, gdzie służę pomocną radą. piwo

_Korver_ #5617361 04/11/2012 22:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by _Korver_
Zapraszam do punktu w Gnieźnie, gdzie służę pomocną radą. piwo

Gratulacje Korver! piwo toast

Piostar #5617469 04/11/2012 23:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Jeszcze nie ma czego, zobaczymy jak pomysł się przyjmie. piwo

Zakłady + piwko + mecze w tv w jakości HD

Coś, co zawsze chciałem otworzyć. toast

Piostar #5617497 04/11/2012 23:48
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódź za małe miasto żeby otworzyć punkt?

Piostar #5617530 05/11/2012 00:07
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Panowie już kolejny raz powtarza się tego typu pytanie. Nie, każda miejscowość jest dobra i każdy może otworzyć taki punkt E-Toto.
Do dzieła!

Zulus #5617538 05/11/2012 00:10
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Zulus
Łódź za małe miasto żeby otworzyć punkt?

Punkt miał powstać w świątyni hazardu w Łodzi na Dąbrowie lecz firma się nie dogadała z ajentem lub wystraszyła się konkurencji smile

Fortuna, Sts, Milenium, Totolotek póki im nie cofneli koncesji

szkoda że wymiekli bo było by wsio.

Piostar #5617543 05/11/2012 00:12
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dla kogoś z danego miasta zainteresowanego wejściem w ten biznes powiedziałbym, że brak punktu w jego mieście to najlepsza wiadomość z możliwych. toast

Piostar #5627794 12/11/2012 19:30
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
ZAKŁAD SPECJALNY

Leo Messi w 2012 roku zdobył już 76 bramek. Z tej okazji nasza firma przygotowała dla graczy zakład specjalny "Rekord wszech czasów". Argentyńczyk jest na najlepszej drodze aby pobić wieloletni rekord Gerda Muellera z 1972 roku, który strzelił aż 85 bramek. Dzięki dwóm golom strzelonym w spotkaniu przeciwko Mallorce Messi pobił osiągnięcie słynnego Brazylijczyka Pele. Czy uda się mu ustanowić nowy rekord?

Zakład specjalny: Leo Messi [etoto.pl]

Piostar #5645811 26/11/2012 16:35
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Udało się komuś wynegocjować więcej niż 7 % od obrotu ? ,po podatku wychodzi niecałe 6 więc chyba za mało. Obrót na poziomie 100 tys miesięcznie jest mało realny.

Piostar #5645812 26/11/2012 16:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Źle piszesz. Stawka wyjściowa netto to 7%, czyli brutto 8,61%.

Liczona jest od obrotu pomniejszonego o zwroty i anulowane kupony. Całego obrotu dodam przed podatkiem.

Obrót na poziomie 100tys. jak najbardziej możliwy. wink

Możliwa również jest prowizja od zysku. Tutaj stawka wyjściowa to 40% brutto. Liczy się obrót minus podatek minus wygrane i z tego 40% dla ajenta.


Piostar #5645821 26/11/2012 17:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
+ podatek dochodowy ,wychodzi 5,67 % ,np toto-mix u mnie w mieście miał 10 % póki jeszcze istniał. 100 tys miesięcznie to 5670 zl na ręke ,odliczając koszt lokalu ,ZUS ,ewentualny pracownik ,kurs w MF który trzeba samemu opłacić to nie wychodzi to za ciekawie ,do tego marna oferta ,a jak można robić obrót jeśli nie ma specjali a kursy są wystawiane często na ostatnią chwilę. Jednak wobec upadku toto-mixa ,nienajlepszej sytuacji w STS wygląda to ciekawie.

Piostar #5645825 26/11/2012 17:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
mozesz bardziej szczegolowo wyjasnic o co chodzi z ta oferta, bo jakos nie moge sie z tym zgodzic, gram tam od jakiegos czasu i jezeli chodzi o specjale to wrecz maja najwiecej z ziemniakow, czasami moze fortuna ma wiecej, ale to raczej i tak zaklady nie do gry, robione raczej na sztuke, wiec nie wiem o czym mowisz

Piostar #5645827 26/11/2012 17:49
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Przejrzyj wszystkie oferty firm na rynku, które propnują współpracę. Ja sobie zadałem tyle trudu. Przekonasz się sam gdzie aktualnie jest najkorzystniej i gdzie nie płacisz kosztów za przyłączenie do sieci, bądź kaucji.

O ile mi wiadomo to podatek, lokal, ZUS, pracownik, egzamin w MF wynosi tyle samo w każdej firmie wink Więc nie ma sensu tego pisać w odniesieniu do E-Toto. Oferta jest idealna dla osób, które posiadają już działalność, rozpoczynając od tego jest wiadomo trudniej i koszty są większe. Ale nie odstaje to w żaden sposób od firm konkurencyjnych.

Jeśli nie podoba Ci opcja od obrotu, zawsze można skorzystać od zysku, która w przypadku mniejszego obrotu jest korzystniejsza.

Co do oferty widocznie nie śledzisz zbyt dokładnie, bo akurat duża część oferty pojawia się pierwsza na rynku. Niestety nie da się być w każdym elemencie w czubie i zapewne niektóre jej elementy kuleją. Póki co firma nadal się rozwija i z każdym tygodniem czy miesiącem będzie coraz lepiej.

Piostar #5645844 26/11/2012 18:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Odnośnie oferty zwracam honor ,dawno nie wchodziłem na stronkę więc miałem pogląd jak to wyglądało kiedy interesowałem się otwarciem punktu ,teraz widzę że jest tego trochę ,wprowadzili coś na styl superoferty i terno (tego brakowało).

Piostar #5645854 26/11/2012 18:42
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308


Originally Posted by Piostar
Jeśli nie podoba Ci opcja od obrotu, zawsze można skorzystać od zysku, która w przypadku mniejszego obrotu jest korzystniejsza.

Rozumiem, że rozliczenie zysku w okresie 1 miesiąca? Co w przypadku jak trafimy na jakiegoś szaleńca z wielkim AKO co rozbije bank?
Jest to element ryzyka?

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, rymoholik, Lukasz111, $-man, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,766 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1