|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Akurat nie wiem czy pytasz o dzisiejszą ofertę jeśli chodzi o wymienone ligi.
Ale przyszłościowo (czyt. kolejne kolejki) problem zostanie wzięty pod uwagę.
Warto pamiętać, że czasami dodatkowe zakłady są dodrukowywane w kolejnym dorzucie do godziny 11-12. Być może czasami ktoś w punkcie tego nie robi i jest tylko główna oferta z rana, więc warto zapytać.
Podsumowując wszelkie uwagi będą rozważone i firma stara się robić to w miarę możliwości sprawnie.
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2001
Posty: 831 |
Akurat nie wiem czy pytasz o dzisiejszą ofertę jeśli chodzi o wymienone ligi. Ligi hokejowe o których pisałem wcześniej grają dziś. Jeżeli zostaną do nich dopisane dodatkowe zakłady (tak jak ma to miejsce w przypadku pozostałych) to mam nadzieję, że będzie to miało miejsce także przy następnych kolejkach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Nowe punkty E-Toto
Sosnowiec, ul. Piłsudskiego 50/50
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 10:00 - 23:00
Poznań, ul. Słowiańska 70B
Godziny otwarcia:
poniedziałek 10:00 - 20:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
Warszawa, ul. Marymoncka 65 lok. 1UZ
Godziny otwarcia:
poniedziałek 10:00 - 20:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
Warszawa, ul. Grochowska 204, paw. 8
Godziny otwarcia:
poniedziałek 10:00 - 20:00
wtorek - sobota 09:00 - 20:00
Sokółka, 1-go Maja 22
Godziny otwarcia:
poniedziałek 12:00 - 18:00
wtorek - piątek 10:00 - 18:00
sobota - niedziela 10:00 - 15:00
Gniezno, ul. Rynek 11 Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 13.00 - 21.00
sobota - niedziela 12.00 - 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Jesli chodzi o ziemniaki,od dwóch miesiecy w zadnym innym nie sklepałem wiekszego ako - mega plus. Opcja strzeli/nie strzeli dana druzyna - mega plus (po dobrych kursach) Pozno dodawany (oferta w necie) tenis. - minus Ciekawi mnie ta mozliwosc negocjacji kursu - bede sprawdzał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Jerzy Janowicz po 2,72 w E-Toto Legia Warszawa po 2,40 w E-Toto
Weekendowa promocja w kursach, zdecydowanie najwyżej wśród bukmacherów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nowe punkty E-Toto
Gniezno, ul. Rynek 11 Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 13.00 - 21.00
sobota - niedziela 12.00 - 20.00 Zapraszam do punktu w Gnieźnie, gdzie służę pomocną radą. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zapraszam do punktu w Gnieźnie, gdzie służę pomocną radą.  Gratulacje Korver! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jeszcze nie ma czego, zobaczymy jak pomysł się przyjmie.  Zakłady + piwko + mecze w tv w jakości HD Coś, co zawsze chciałem otworzyć. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Łódź za małe miasto żeby otworzyć punkt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Panowie już kolejny raz powtarza się tego typu pytanie. Nie, każda miejscowość jest dobra i każdy może otworzyć taki punkt E-Toto. Do dzieła!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Łódź za małe miasto żeby otworzyć punkt? Punkt miał powstać w świątyni hazardu w Łodzi na Dąbrowie lecz firma się nie dogadała z ajentem lub wystraszyła się konkurencji  Fortuna, Sts, Milenium, Totolotek póki im nie cofneli koncesji szkoda że wymiekli bo było by wsio.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dla kogoś z danego miasta zainteresowanego wejściem w ten biznes powiedziałbym, że brak punktu w jego mieście to najlepsza wiadomość z możliwych. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
ZAKŁAD SPECJALNYLeo Messi w 2012 roku zdobył już 76 bramek. Z tej okazji nasza firma przygotowała dla graczy zakład specjalny "Rekord wszech czasów". Argentyńczyk jest na najlepszej drodze aby pobić wieloletni rekord Gerda Muellera z 1972 roku, który strzelił aż 85 bramek. Dzięki dwóm golom strzelonym w spotkaniu przeciwko Mallorce Messi pobił osiągnięcie słynnego Brazylijczyka Pele. Czy uda się mu ustanowić nowy rekord?Zakład specjalny: Leo Messi [etoto.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Udało się komuś wynegocjować więcej niż 7 % od obrotu ? ,po podatku wychodzi niecałe 6 więc chyba za mało. Obrót na poziomie 100 tys miesięcznie jest mało realny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Źle piszesz. Stawka wyjściowa netto to 7%, czyli brutto 8,61%. Liczona jest od obrotu pomniejszonego o zwroty i anulowane kupony. Całego obrotu dodam przed podatkiem. Obrót na poziomie 100tys. jak najbardziej możliwy.  Możliwa również jest prowizja od zysku. Tutaj stawka wyjściowa to 40% brutto. Liczy się obrót minus podatek minus wygrane i z tego 40% dla ajenta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
+ podatek dochodowy ,wychodzi 5,67 % ,np toto-mix u mnie w mieście miał 10 % póki jeszcze istniał. 100 tys miesięcznie to 5670 zl na ręke ,odliczając koszt lokalu ,ZUS ,ewentualny pracownik ,kurs w MF który trzeba samemu opłacić to nie wychodzi to za ciekawie ,do tego marna oferta ,a jak można robić obrót jeśli nie ma specjali a kursy są wystawiane często na ostatnią chwilę. Jednak wobec upadku toto-mixa ,nienajlepszej sytuacji w STS wygląda to ciekawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
mozesz bardziej szczegolowo wyjasnic o co chodzi z ta oferta, bo jakos nie moge sie z tym zgodzic, gram tam od jakiegos czasu i jezeli chodzi o specjale to wrecz maja najwiecej z ziemniakow, czasami moze fortuna ma wiecej, ale to raczej i tak zaklady nie do gry, robione raczej na sztuke, wiec nie wiem o czym mowisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Przejrzyj wszystkie oferty firm na rynku, które propnują współpracę. Ja sobie zadałem tyle trudu. Przekonasz się sam gdzie aktualnie jest najkorzystniej i gdzie nie płacisz kosztów za przyłączenie do sieci, bądź kaucji. O ile mi wiadomo to podatek, lokal, ZUS, pracownik, egzamin w MF wynosi tyle samo w każdej firmie  Więc nie ma sensu tego pisać w odniesieniu do E-Toto. Oferta jest idealna dla osób, które posiadają już działalność, rozpoczynając od tego jest wiadomo trudniej i koszty są większe. Ale nie odstaje to w żaden sposób od firm konkurencyjnych. Jeśli nie podoba Ci opcja od obrotu, zawsze można skorzystać od zysku, która w przypadku mniejszego obrotu jest korzystniejsza. Co do oferty widocznie nie śledzisz zbyt dokładnie, bo akurat duża część oferty pojawia się pierwsza na rynku. Niestety nie da się być w każdym elemencie w czubie i zapewne niektóre jej elementy kuleją. Póki co firma nadal się rozwija i z każdym tygodniem czy miesiącem będzie coraz lepiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Odnośnie oferty zwracam honor ,dawno nie wchodziłem na stronkę więc miałem pogląd jak to wyglądało kiedy interesowałem się otwarciem punktu ,teraz widzę że jest tego trochę ,wprowadzili coś na styl superoferty i terno (tego brakowało).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Jeśli nie podoba Ci opcja od obrotu, zawsze można skorzystać od zysku, która w przypadku mniejszego obrotu jest korzystniejsza. Rozumiem, że rozliczenie zysku w okresie 1 miesiąca? Co w przypadku jak trafimy na jakiegoś szaleńca z wielkim AKO co rozbije bank? Jest to element ryzyka?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|