|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
ale Blood Suckers dalo na sportingbecie... 80zl ze spinow a podczas obrotu 13 razy trumny (trafione 1000) i 7 razy free spiny  340 do wyplaty poszlo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347 |
7 x free spiny i 340?:D to były spiny po 10 centów?:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
1.25 stawka, wiecej niz 50zl nie wpadalo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
I jak tam wymiatacze, ktos trafil od ostatniej dyskusji pusta trumne za pierwszym razem? Bo cos sie cicho zrobilo na ten temat a i screenow potwierdzajacych brak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
ja dzisiaj zawsze za 1 razem trafialem
jak dawalo to trafilem za 1 razem 1000, a im dalej tym coraz czesciej za 2 razem pusta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Bo najczesciej pusta trumne trafia sie za 2-3 razem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172 |
Mi udało się trafić wszystkie, trzy puste zostały na koniec. Ale zysk z tego akurat duży nie był.  Tak samo jak na Gonzo udało się wyczyścić całą planszę. Satysfakcja jest - zysk: około 3x stawka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Jedyny cel jaki mam jeszvze na tym slocie to upolowac trumne 8000.
Pare razy trafilem bonusa z 5 symboli ale nigdy nie bylo 8k do ustrzelenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
60 spinów w Betsafe [ record.affiliatelounge.com] mialem na mega fortune, szkoda ze wygralem az 3 pln 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Widze, za szybko mi kasy z tego Intertops [ affiliate.intertops.com] nie wyplaca, juz ponad 48h dokumenty weryfikuja i zweryfikowac nie moga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346 Likes: 11 |
Jak dla mnie to jedna z najlepszych firm z softem RTG . Dawno temu mialem blad w danych i spora wyplate.Wyjasnilem,zweryfikowali i wyplacili.Zero problemow,support tez wtedy byl 1 klasa.Czesto tam grywalem pozniej i wyplata z reguly do 24h,max 48h.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
300 free spinow na Lucky Angler do rozdania na Gwiazdke a nie można z tego ch slota zmienić fs na gonzo ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346 Likes: 11 |
Nie bo tu beda mialy wieksza wartosc.Uwierz mi ze on taki chujowy nie jest .Co prawda malo gralem ,ale jak dla mnie to on potencjal ma ogromny .2 razy staly mi tylko 2 wildy i za kazdym razem na malej stawce ok 1€ natluklo mi mniej wiecej 150€
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Nie bo tu beda mialy wieksza wartosc.Uwierz mi ze on taki chujowy nie jest .Co prawda malo gralem ,ale jak dla mnie to on potencjal ma ogromny .2 razy staly mi tylko 2 wildy i za kazdym razem na malej stawce ok 1€ natluklo mi mniej wiecej 150€ Ostrzezenie za bluzgi Moderator OuLuBack
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
100 spinów na Stan James [ affiliates.stanjamesaffiliates.com] dało 13e z hakiem :)Więc wychodzi na to że strata 17e na 100 spinach była na najniższej stawce. Na starbust myślę że miałbym 9,75e na najniższej stawce po 100 spinach. A więc slot pokroju Robin Hooda i Jasia Fasoli, jak sypnie to grubo jak zabiera to też hurtowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
100 spinów na Stan James [ affiliates.stanjamesaffiliates.com] dało 13e z hakiem :)Więc wychodzi na to że strata 17e na 100 spinach była na najniższej stawce. Na starbust myślę że miałbym 9,75e na najniższej stawce po 100 spinach. A więc slot pokroju Robin Hooda i Jasia Fasoli, jak sypnie to grubo jak zabiera to też hurtowo. Tu gonzo nic nie przebije.Miszcz w tej kwestii...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
E tam Gonzo może dać nawet 2000xbet na free falls. Wątpię żeby ten nowy dał tyle na fs bo na środku tylko jeden wild jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,346 Likes: 11 |
Najwiecej mialem 2480 x bet lub cos w tych granicach
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|