Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
#56484 23/04/2004 23:00
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Tak czy inaczej ten drugi adres tez nie działa www.expekt.biz [expekt.biz] wkur*** mnie juz ten sEXPEKT

Bonus: Unibet
#56485 23/04/2004 23:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 365
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]Tak czy inaczej ten drugi adres tez nie działa www.expekt.biz [expekt.biz] wkur*** mnie juz ten sEXPEKT[/qb]
Wielkie dzieki.

Pewnie znowu atak hakerow

#56486 23/04/2004 23:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
W sumie to nieistotne czy to atak hakerów, czy aktualizują soft, kurna znowu nie działają !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#56487 23/04/2004 23:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Oryginalnie wysłał maxima:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Lukas276:
[qb]Expekt znow lezy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Ten buk przechodzi sam siebie. Przed wejsciem do expekt powinna widniec tabliczka :
"PON-PT czynne 10-18
SOB-NDZ czynne 11-14"
czyli tak jak buki naziemne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (przepraszam prof ma dluzej otwarte)

Czas sie wynosic z expekta!![/qb]
gram krótko w exkpekcie ale chyba juz za niedługo sie wynosze do uniebtu[/qb]
Jeśli można doradzić to nie do unibetu - taka sama padlina jak expekt,wpadniesz z deszczu pod rynnę.
BTW ja już podziekowałem obu i odruch wymiotny ustapił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam

amkwish - Sulphur City

#56488 23/04/2004 23:32
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 198
Ja tam gram w Fonbet. Rosyjska firma a ruscy hkerzy swoich nie atakują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56489 24/04/2004 01:33
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał revange:
[qb]Ja tam gram w Fonbet. Rosyjska firma a ruscy hkerzy swoich nie atakują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
do czasu........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56490 24/04/2004 01:34
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał revange:
[qb]Ja tam gram w Fonbet. Rosyjska firma a ruscy hkerzy swoich nie atakują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
do czasu........ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#56491 24/04/2004 02:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
http://www.expekt.biz/pol/

tutaj expekt śmiga

#56492 24/04/2004 19:50
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
A jednak te scierwo czyta to forum gdyz napisalem ze nie mam 18 lat i zaraz po tym jak moj post ukazal sie na forum Support z Expecta wyslal mi mejla z proba o przyslanie scanu dowodu osobistego!
Boshe jakie to popier****!
Chyba ze ktorys z forumowiczow pod*******il wysylajac mejla o sprawdzenie uzytkownika!

Ehh tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: na Expekt!

#56493 24/04/2004 19:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
Expekt napisal!

Witamy Serdecznie

Uprzejmie prosimy o przeslanie scanu Panskiego dowodu osobistego w
formie scanu, potwierdzajacego Pana tozsamosc. Nasza prosba ma zwiazek
ze zbieznoscia danych, jakie Pan zawarl podczas rejestracji z danymi
innego klienta.

Wiec odpisalem!

Witam serdecznie!
Co do scanu mojego dowodu osobistego to raczej nie mam mozliwosci wyslac gdyz zostal on przypadkowo wyprany wraz z moimi spodniami!

Pozdro! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#56494 24/04/2004 20:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
Dla nie wierzacych!
-------------------------------------------------

Data: Czwartek, 22 Kwietnia 2004 15:32
Od: Expekt.com - Support Poland <[email protected]>
Do: <[email protected]>
Temat: Expekt

Witamy Serdecznie

Uprzejmie prosimy o przeslanie scanu Panskiego dowodu osobistego w
formie scanu, potwierdzajacego Pana tozsamosc. Nasza prosba ma zwiazek
ze zbieznoscia danych, jakie Pan zawarl podczas rejestracji z danymi
innego klienta.

Zagraj o 100.000 Euro - Supertoto czeka na Ciebie!
Support
Expekt.com Ltd

Jezeli ma Pani/Pan jakies pytania, prosze je przeslac na adres
[email protected] wraz z ID gracza (6-cio lub 7-mio cyfrowy numer)
otrzymany podczas rejestracji.
Nasz support jest do Panstwa dyspozycji codziennie od 09:00 - 20:00.

--------------------------------------------------
Podkreslam ze ow list zostal wyslany tuz po tym jak na forum oznajmilem iz nie mam skonczonych 18 lat!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56495 24/04/2004 21:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
A oto szybka odpowiedz Expektu!

Witamy Serdecznie

Byc moze posiada Pan jakis inny dowod potwierdzajacy Panska tozsamosc,
np. paszport, prosimy wowczas przeslac nam scan tego dokumentu.

Poczekamy rowniez na nowy dowod osobisty, ktory zapewne bedzie Pan
wyrabial i wowczas prosimy przeslac nam jego scan.

--------------------------------------------------
Jednak ten Expekt to przebiegle bestie!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#56496 24/04/2004 21:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
N
member
member
N Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 167
no to wpadles... czytaja to forum na 100%, wiem to z wlasnego doswiadczenia

#56497 24/04/2004 21:26
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
przecież jesteś niepełnoletni więc zgodnie z regulaminem expektu (jak również innych bukmacherów) nie możesz zawierać zakładów. Sam sobie jesteś winien. Mogłeś sobie spokojnie grać a nie trąbić na cztery strony swiata o tym że jesteś niepełnoletni.
A swoją drogą jaki problem "zrobić" skan dowolnego dokumentu?

#56498 25/04/2004 01:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
Quote
Oryginalnie wysłał Nemesis:
[qb]no to wpadles... czytaja to forum na 100%, wiem to z wlasnego doswiadczenia[/qb]
Nom niestety tak bywa!
Ale coz trzeba teraz zrobic konto na imie i nazwisko ojca!

#56499 25/04/2004 02:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]przecież jesteś niepełnoletni więc zgodnie z regulaminem expektu (jak również innych bukmacherów) nie możesz zawierać zakładów. Sam sobie jesteś winien. Mogłeś sobie spokojnie grać a nie trąbić na cztery strony swiata o tym że jesteś niepełnoletni.
A swoją drogą jaki problem "zrobić" skan dowolnego dokumentu?[/qb]
Jasne ze moglem grac!Ale co z tego ze bylem nie pewny co do tego??
Moglem wpiepszyc kase i by mnie sprawdzili i co wtedy??
Kasa poszla by sie jeb**!
Nie no w twoim wypadku lepiej byc zielonym i wpiepszyc kase i puzniej sie z nia pozegnac!

A Expektowi bardzo dziekuje!
Zreszto i tak nie jest to dobry buk!Sami w hu*a robia!Nic tylko pogratulowac ludziom z czego moze gwiazdke dostana i premie za zlapanie nie pelnoletniego! Moze podwyzsza im dochody o 10zl!

#56500 25/04/2004 02:43
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał Mezothom:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]przecież jesteś niepełnoletni więc zgodnie z regulaminem expektu (jak również innych bukmacherów) nie możesz zawierać zakładów. Sam sobie jesteś winien. Mogłeś sobie spokojnie grać a nie trąbić na cztery strony swiata o tym że jesteś niepełnoletni.
A swoją drogą jaki problem "zrobić" skan dowolnego dokumentu?[/qb]
Jasne ze moglem grac!Ale co z tego ze bylem nie pewny co do tego??
Moglem wpiepszyc kase i by mnie sprawdzili i co wtedy??
Kasa poszla by sie jeb**!
Nie no w twoim wypadku lepiej byc zielonym i wpiepszyc kase i puzniej sie z nia pozegnac!

A Expektowi bardzo dziekuje!
Zreszto i tak nie jest to dobry buk!Sami w hu*a robia!Nic tylko pogratulowac ludziom z czego moze gwiazdke dostana i premie za zlapanie nie pelnoletniego! Moze podwyzsza im dochody o 10zl![/qb]
jedynie zdajesię tylko expekt nie wymaga (wymagał) potwierdzenie wieku przy wypłacie z swojego konta, a przynajmniej nie słyszałem o takim przypadku, każdy inny buk internetowy przy wypłacie lub przy zakładaniu konta żąda skanu dowodu osobistego , prawa jazdy albo karty kredytowej, więc musisz jeszcze trochę poczekać na obstawianie w internecie.
Może wyjdzie ci to na zdrowie(mniej przegrasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#56501 25/04/2004 05:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 518
Quote
Oryginalnie wysłał Mezothom:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
[qb]przecież jesteś niepełnoletni więc zgodnie z regulaminem expektu (jak również innych bukmacherów) nie możesz zawierać zakładów. Sam sobie jesteś winien. Mogłeś sobie spokojnie grać a nie trąbić na cztery strony swiata o tym że jesteś niepełnoletni.
A swoją drogą jaki problem "zrobić" skan dowolnego dokumentu?[/qb]
Jasne ze moglem grac!Ale co z tego ze bylem nie pewny co do tego??
Moglem wpiepszyc kase i by mnie sprawdzili i co wtedy??
Kasa poszla by sie jeb**!
Nie no w twoim wypadku lepiej byc zielonym i wpiepszyc kase i puzniej sie z nia pozegnac!

A Expektowi bardzo dziekuje!
Zreszto i tak nie jest to dobry buk!Sami w hu*a robia!Nic tylko pogratulowac ludziom z czego moze gwiazdke dostana i premie za zlapanie nie pelnoletniego! Moze podwyzsza im dochody o 10zl![/qb]
Jż Ci napisał Seoman, że regulamin Expektu jak i innych buków jest jasny - wolno grać tylko osobom pełnoletnim.
Wiec nie rozumiem o co i do kogo masz pretensje ?
Trzeba najpierw myśleć jak cos sie robi... a nie mieć pozniej pretensji do całego świata.
Trzeba było zarejestrować na ojca i bys miał spokój, a tak... musisz dorosnąć.
Kurcze, ludzie !! Ja wiem, że myślenie boli , ale czasem trzeba... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#56502 25/04/2004 12:08
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 785
A co jak ktos Ci ukradnie auto. To Co twoja wina że chcesz znaleść złodzieja? A złodziej moze sie wkurzać na Ciebie że szukasz swojego Auto.

Taka Sama sytuacja

#56503 25/04/2004 14:40
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,963
Quote
Oryginalnie wysłał seoman:
.... każdy inny buk internetowy przy wypłacie lub przy zakładaniu konta żąda skanu dowodu osobistego , prawa jazdy albo karty kredytowej.....[/QB]
Witam

Niestety nie każdy,może jeśli by tak było wtedy mielibyśmy mniej rozgoryczonych "graczy".

Pozdrwaiam

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1