Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 14 1 2 12 13 14
#56524 26/04/2004 02:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Quote
Oryginalnie wysłał pawcio1:
[qb]co k.u.r.w.a działa????......nic nie działa....da ktoś to PROXY???[/qb]
w3cache.icm.edu.pl 8080

Bonus: Unibet
#56525 26/04/2004 02:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
Do tej pory myslalem ze ich rating C- wynika tylko ze slabej obslugi informatycznej, ale jak oni takie kwiatki wala to ......

#56526 26/04/2004 03:27
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
Czy jeżeli ktoś mnie wpisze, że go poleciłem przy zakładaniu konta to będę z tego coś miał?
Z góry dzięki za odpowiedź.

#56527 26/04/2004 03:36
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
tak, dzis expekt zweryfikowal wynik na 2:1 dla Lecha. Co ciekawe osobom, ktore obstawialy wczoraj under uznal typ za trafiony, ale dzis juz niestety kase odebral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Z poczatku myslalem ze pracownik tej pseudofirmy bukmacherskiej po prostu byl na tyle bezczelny ze probowal wprowadzic gracza w blad i wyludzic od niego pieniadze liczac na jego niewiedze! Ale teraz widze ze byl to szczyt najwiekszej glupoty i debilizmu w wykonaniu tego smiesznego pracownika jak i calej pseudofirmy expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#56528 26/04/2004 14:45
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Tak to jest jak się zatrudnia ludzi, którzy nie mają nawet zielonego pojęcia czym ich firma się zajmuje. A to już niestety nie pierwszy raz.

#56529 26/04/2004 14:46
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Tak to jest jak się zatrudnia ludzi, którzy nie mają nawet zielonego pojęcia czym ich firma się zajmuje. A to już niestety nie pierwszy raz.

#56530 26/04/2004 14:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
Nie no panowie to chyba żart z tą liczbą bramek w meczu GKS-Lech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Naprawdę nie chce mi sie wierzyć że można tak interpretować zakłady na under/over .

Quote
"Rezultat zdarzenia sportowego ustalony jest po rozegraniu
regulaminowego czasu gry, wylaczajac dogrywke i rzuty karne, chyba ze
bedzie to przedstawione inaczej."
Doliczony czas gry to nie dogrywka więc nie wiem w czym oni mają problem.

Jeśli to nie żart młodego24 ( czy tam o podobnym nicku kogoś) to Expekt w moich oczach stracił wszelki szacunek i dosłownie strach tam trzymać kasę . Jeśli oni interpretują sobie regulamin według swojego infantylnego toku myślenia to dosłownie brak słów na takie coś :eek:

Mam nadzieje ze to jednak dowcip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

Strona 14 z 14 1 2 12 13 14

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, kamel, rafal08, burbon, rymoholik, aker, betowiec, Sensei, forty, alfa, Lukasz111, bukma, 11kera11), 3,286 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,619
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1