|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2004
Posty: 1,668 |
Oryginalnie wysłał pawcio1: [qb]co k.u.r.w.a działa????......nic nie działa....da ktoś to PROXY???[/qb] w3cache.icm.edu.pl 8080
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2004
Posty: 605 |
Do tej pory myslalem ze ich rating C- wynika tylko ze slabej obslugi informatycznej, ale jak oni takie kwiatki wala to ......
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 210 |
Czy jeżeli ktoś mnie wpisze, że go poleciłem przy zakładaniu konta to będę z tego coś miał? Z góry dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2004
Posty: 69 |
tak, dzis expekt zweryfikowal wynik na 2:1 dla Lecha. Co ciekawe osobom, ktore obstawialy wczoraj under uznal typ za trafiony, ale dzis juz niestety kase odebral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Z poczatku myslalem ze pracownik tej pseudofirmy bukmacherskiej po prostu byl na tyle bezczelny ze probowal wprowadzic gracza w blad i wyludzic od niego pieniadze liczac na jego niewiedze! Ale teraz widze ze byl to szczyt najwiekszej glupoty i debilizmu w wykonaniu tego smiesznego pracownika jak i calej pseudofirmy expekt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tak to jest jak się zatrudnia ludzi, którzy nie mają nawet zielonego pojęcia czym ich firma się zajmuje. A to już niestety nie pierwszy raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Tak to jest jak się zatrudnia ludzi, którzy nie mają nawet zielonego pojęcia czym ich firma się zajmuje. A to już niestety nie pierwszy raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 949 |
Nie no panowie to chyba żart z tą liczbą bramek w meczu GKS-Lech <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Naprawdę nie chce mi sie wierzyć że można tak interpretować zakłady na under/over . "Rezultat zdarzenia sportowego ustalony jest po rozegraniu regulaminowego czasu gry, wylaczajac dogrywke i rzuty karne, chyba ze bedzie to przedstawione inaczej." Doliczony czas gry to nie dogrywka więc nie wiem w czym oni mają problem. Jeśli to nie żart młodego24 ( czy tam o podobnym nicku kogoś) to Expekt w moich oczach stracił wszelki szacunek i dosłownie strach tam trzymać kasę . Jeśli oni interpretują sobie regulamin według swojego infantylnego toku myślenia to dosłownie brak słów na takie coś :eek: Mam nadzieje ze to jednak dowcip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka