|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Moze ktoś ocenić na ile rezerwowy jest to skład Sportingu? Wszystko przemawia za tym że Sporting tego meczu nie wygra.. rezerwowy bramkarz dalej powracający po konuzji Boulahrouz, obrona ogólnie podstawowa pomoc pewnie pierwszy raz gra w takim zestawieniu napad mocno rezerwowy Sporting o nic nie walczy wiadomo, pytanie na co stać Węgrów. Jeden farfocel i 1-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Moze ktoś ocenić na ile rezerwowy jest to skład Sportingu? Wszystko przemawia za tym że Sporting tego meczu nie wygra.. rezerwowy bramkarz dalej powracający po konuzji Boulahrouz, obrona ogólnie podstawowa pomoc pewnie pierwszy raz gra w takim zestawieniu napad mocno rezerwowy Sporting o nic nie walczy wiadomo, pytanie na co stać Węgrów. z tym, że ``Węgrów`` to mocne słowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
na betsafe: Mecz wstrzymany z powodu nieoczekiwanego incydentu w Lizbonie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Moze ktoś ocenić na ile rezerwowy jest to skład Sportingu? Wszystko przemawia za tym że Sporting tego meczu nie wygra.. rezerwowy bramkarz dalej powracający po konuzji Boulahrouz, obrona ogólnie podstawowa pomoc pewnie pierwszy raz gra w takim zestawieniu napad mocno rezerwowy Sporting o nic nie walczy wiadomo, pytanie na co stać Węgrów. z tym, że ``Węgrów`` to mocne słowo  no w składzie najwięcej Węgrów spośród wszystkich nacji, aż 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 8,807 |
Moze ktoś ocenić na ile rezerwowy jest to skład Sportingu? Wszystko przemawia za tym że Sporting tego meczu nie wygra.. rezerwowy bramkarz dalej powracający po konuzji Boulahrouz, obrona ogólnie podstawowa pomoc pewnie pierwszy raz gra w takim zestawieniu napad mocno rezerwowy Sporting o nic nie walczy wiadomo, pytanie na co stać Węgrów. Dzięki. W Lizbonie zapomnieli zamknąć dach i boisko zalane, mecz o ile się odbędzie będzie sporą zagadką
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
lyon-shmona BTS @2.2 ostatnia nadzieja, ostatni bastion  mówisz ...  po tych jajach u szwabow to ja juz nie jestem pewien niczego  w przerwie bylwem przekonany, ze jesli nie wygraja to przynajmniej 1-1 zrobia na luzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
jazda basel(0) i panata  
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Moze ktoś ocenić na ile rezerwowy jest to skład Sportingu? Wszystko przemawia za tym że Sporting tego meczu nie wygra.. rezerwowy bramkarz dalej powracający po konuzji Boulahrouz, obrona ogólnie podstawowa pomoc pewnie pierwszy raz gra w takim zestawieniu napad mocno rezerwowy Sporting o nic nie walczy wiadomo, pytanie na co stać Węgrów. Dzięki. W Lizbonie zapomnieli zamknąć dach i boisko zalane, mecz o ile się odbędzie będzie sporą zagadką to może zagraliby `` jutro o 17`` ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
jazda basel(0)i panata   Porzuć nadzieje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117 |
Moze ktoś ocenić na ile rezerwowy jest to skład Sportingu? Wszystko przemawia za tym że Sporting tego meczu nie wygra.. rezerwowy bramkarz dalej powracający po konuzji Boulahrouz, obrona ogólnie podstawowa pomoc pewnie pierwszy raz gra w takim zestawieniu napad mocno rezerwowy Sporting o nic nie walczy wiadomo, pytanie na co stać Węgrów. Dzięki. W Lizbonie zapomnieli zamknąć dach i boisko zalane, mecz o ile się odbędzie będzie sporą zagadką Poszli za przykładem ze środkowego kraju Europy. Zakaz stadionowy dla deszczu proponuję !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
to może zagraliby `` jutro o 17`` ?  Nie da rady bo są ME w pływaniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jazda basel(0) i panata   rozumiem, ze zero tylko dlatego, ze uvcio dal pewke(jedynke)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2005
Posty: 117 |
tveety 0-1 go over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
jazda basel(0) i panata   rozumiem, ze zero tylko dlatego, ze uvcio dal pewke(jedynke) nie paCZE kto co daje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,465 |
jazda basel(0)i panata   Porzuć nadzieje  nadzieja matka glupich wiec spoko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
jazda basel(0)i panata   Porzuć nadzieje  nadzieja matka glupich wiec spoko ale matka kocha wszystkie swoje dzieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie paczysz? to czemu nos ci rosnie, jak to piszesz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Lyon jednak spora przewaga na poczatku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|