|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
w tym nba to lepsze widać niespodzianki niż w pba xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Wytłumaczcie mi czym się kierują bukmacherzy zatrudniając pracowników? Jak można tak rozdawać pieniądze?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Jak można dawać 1,90 na wygraną Oklahomy w drugiej połowie? Jaja sobie robicie, czy to prezent świąteczny? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
spokojnie, dziś Ci dadzą zarobić, a jutro limit bądź zmienią kolory koszulek żebyś się pomylił przy stawianiu i sprawa załatwiona  swoją drogą ja kiedys dawałem głowę, że we włoskiej lidze 70 punktów nie padnie po 3 kwartach underowych i bym jej nie miał a kurs był 1000
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
a nie przyjmujesz do wiadomości Saturas25, że wejdzie ławka przy sporek przewadze i zazwyczaj jest mniejsza do tego motywacja przy przewadze? Nieważne czy grają lepiej, zasada mówi, że muszą zwolnić w kolejnych kwartach, oczywiście tego meczu nie oglądam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Orlando slabo... walczyc tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
a nie przyjmujesz do wiadomości Saturas25, że wejdzie ławka przy sporek przewadze i zazwyczaj jest mniejsza do tego motywacja przy przewadze? Nieważne czy grają lepiej, zasada mówi, że muszą zwolnić w kolejnych kwartach, oczywiście tego meczu nie oglądam Zgoda, ale Lakersi to na wyjazdach takie leszcze, że Oklahoma drugim składem by z nimi wygrała...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
mówisz, że 2 składem, to wytłumacz mi jak Miami dostaje nieraz od najgorszych? dajmy na to Cleveland?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
kurwa jechałem ten Waszyngton tyle, że w końcu zacznie wygrywać, ale kurwa bez jaj, na Miami nie liczyłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Kobe jeszcze 14 pkt  Howard 8  MWP 6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
mówisz, że 2 składem, to wytłumacz mi jak Miami dostaje nieraz od najgorszych? dajmy na to Cleveland? Bo mają centralnie w d...e takie mecze, podobnie jak cały sezon zasadniczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Saturas czyli dajesz 100% na win Oklahomy czysty? mogę all in wejść w to? zawsze to 12% zysku xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Orlando -12 HT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
mówisz, że 2 składem, to wytłumacz mi jak Miami dostaje nieraz od najgorszych? dajmy na to Cleveland? Bo mają centralnie w d...e takie mecze, podobnie jak cały sezon zasadniczy. i to jest powodem do przegrania z najgorszymi? a sorry zapomniałem, że w tej lidze nawet ostatni może na luzie pierwszego pyknąć xD
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
Saturas czyli dajesz 100% na win Oklahomy czysty? mogę all in wejść w to? zawsze to 12% zysku xD A gdzie masz 1,12?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Betfair, jak cierpliwy jesteś to i pewnie może więcej złapiesz
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,690 |
a nie przyjmujesz do wiadomości Saturas25, że wejdzie ławka przy sporek przewadze i zazwyczaj jest mniejsza do tego motywacja przy przewadze? Nieważne czy grają lepiej, zasada mówi, że muszą zwolnić w kolejnych kwartach, oczywiście tego meczu nie oglądam Zgoda, ale Lakersi to na wyjazdach takie leszcze, że Oklahoma drugim składem by z nimi wygrała... moze 3cim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
i to jest powodem do przegrania z najgorszymi? a sorry zapomniałem, że w tej lidze nawet ostatni może na luzie pierwszego pyknąć xD Tak... Nie wiem jak to wyjaśnić, ale jak dla mnie dla takiego Miami jest po prostu OBRAZĄ to, że muszą się z takim Waszyngtonem mierzyć, stąd albo przegrywają albo mają spore problemy. Gdyby taki mecz był finałem NBA i Heat musieli wygrać różnicą 20 pkt. z Waszyngtonem czy Cleveland, to moim zdaniem na 99% by wygrali.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,631 |
a nie przyjmujesz do wiadomości Saturas25, że wejdzie ławka przy sporek przewadze i zazwyczaj jest mniejsza do tego motywacja przy przewadze? Nieważne czy grają lepiej, zasada mówi, że muszą zwolnić w kolejnych kwartach, oczywiście tego meczu nie oglądam Zgoda, ale Lakersi to na wyjazdach takie leszcze, że Oklahoma drugim składem by z nimi wygrała... moze 3cim  Kto wie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|