|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
a jak sprawa z tm krótkim kablem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
co roku byl zawsze problem i wszystko kupowane na ostatni chwile w tym roku juz wszytsko jest w glowie i jutro wszytsko juz kupione zostanie
żona - kuferek na kosmetyki 150zl mama- zestaw kosmetykow Yves Roche 100zl tata - krawat 95zł babcia - apaszka 60zł siostra - kosmetyczka 75zł szwagier- pasek 80zł siostrzenica- kolczyki 95zł siostrzeniec- lego 80zł
i to by na tyle a dla mnie mikolaj nie musi przychodzic bylem nie grzeczny , a tak na powaznie dla mnie najwiekszym prezentem bedzie jak żona powie że bedziemy mieli dziecko
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
w ramach kupowania prezentów - poleci ktoś jakieś przyzwoite sluchawki nauszne w przedziale cenowym 100-150? Creative Aurvana Live odpadają, już mam  100-150 zlotych, euro, czy funtow? KOSS UR 40 http://www.ceneo.pl/12346735posiadam polecam...nawet bardzo Również polecam Kossy nie doceniane słuchawki a biją na głowę senhensery . Swoje KOSS'Y kupiłem 4 lata temu za 95zl i do dzisiaj dają jak nowe .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Nawet z bańką na koncie trzeba być skromnym, a nie szastać piniondzem  Czytajac jego posty mam odmienne zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Nawet z bańką na koncie trzeba być skromnym, a nie szastać piniondzem  Czytajac jego posty mam odmienne zdanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Dokladnie o tym mowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,708 |
Dokladnie o tym mowie  możesz mi wyjaśnić o co Ci chodzi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Chodzi oto, że na Twojej liście nie ma nic dla Lupusa i ma focha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2006
Posty: 951 |
w ramach kupowania prezentów - poleci ktoś jakieś przyzwoite sluchawki nauszne w przedziale cenowym 100-150? Creative Aurvana Live odpadają, już mam  Ja polecam Philips SHP5401. Jestam z nich bardzo zadowolony.
|
|
|
Link skopiowany do schowka