|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
hmmm, zlecilem wyplate w srode tydzien temu, dzisiaj jest wtorek, a kasy na koncie w banku dalej nie ma....kwota byla bardzo niska....kolo 200 zeta, ma ktos podobne problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,824 |
Zawsze po2-3 dniach były pieniadze.Obawiał bym sie działu finansowego.to taka ich inkwizycja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396 |
hmmm, zlecilem wyplate w srode tydzien temu, dzisiaj jest wtorek, a kasy na koncie w banku dalej nie ma....kwota byla bardzo niska....kolo 200 zeta, ma ktos podobne problemy? W CZWARTEK zleciłem wypłaty na (mBank) bet-at-home - była w PIąTEK na koncie! expekt - dotarła w PONIEDZIAłEK unibet - BRAK NADAL !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Na LM oferowali zaklad bez ryzyka, czyli zwrot w przypadku nie trafienia wyniku, ale do tej pory nie zwrocili mi kasy za ten zaklad. Wyslalem im juz 2 maile w tej sprawie - zadnej odpowiedzi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
hmmm, zlecilem wyplate w srode tydzien temu, dzisiaj jest wtorek, a kasy na koncie w banku dalej nie ma....kwota byla bardzo niska....kolo 200 zeta, ma ktos podobne problemy? W CZWARTEK zleciłem wypłaty na (mBank) bet-at-home - była w PIąTEK na koncie! expekt - dotarła w PONIEDZIAłEK unibet - BRAK NADAL ! No to ładnie ja mam zamier im zlecić dziś wypłate jestem ciekaw ile to potwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
@yaaho
ja mam to samo tyle że wypłata zlecona w czwartek rano - ale i tak dziwnie długo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
@yaaho
ja mam to samo tyle że wypłata zlecona w czwartek rano - ale i tak dziwnie długo. napisalem im dzisiaj maila i odpiisali, ze kase wyslali 19 maja...cos dlugo te przelewy ida ostatnio :/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2006
Posty: 2 |
kto gra w pokera prosze o pilny kontakt 8382352
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Na LM oferowali zaklad bez ryzyka, czyli zwrot w przypadku nie trafienia wyniku, ale do tej pory nie zwrocili mi kasy za ten zaklad. Wyslalem im juz 2 maile w tej sprawie - zadnej odpowiedzi... Oferowali do 60 PLN na live. dla wybranych adresatów maila. Może złożyłeś przed meczem. Złożyłem zakład nigdzie nie pisałem i wieczorem miałem zwrócone na konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Na LM oferowali zaklad bez ryzyka, czyli zwrot w przypadku nie trafienia wyniku, ale do tej pory nie zwrocili mi kasy za ten zaklad. Wyslalem im juz 2 maile w tej sprawie - zadnej odpowiedzi... Oferowali do 60 PLN na live. dla wybranych adresatów maila. Może złożyłeś przed meczem. Złożyłem zakład nigdzie nie pisałem i wieczorem miałem zwrócone na konto. Po pierwsze: dostalem od nich maila z ta promocja Po drugie: zaklad zrobilem na live Po trzecie: jakkolwiek by zreszta nie bylo, to chyba mam prawo oczekiwac od nich odpowiedzi, a tu dalej nic... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
kasa doszla wczoraj...jesli takie kwoty (200 PLN) ida az tyle czasu to nie najlepiej z tym bukiem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
kasa doszla wczoraj...jesli takie kwoty (200 PLN) ida az tyle czasu to nie najlepiej z tym bukiem... Czyli kasa idze 7 dni.Cienko to widze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ciekawe mi kasa szła 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jak zawsze zresztą
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 39
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 39 |
Rzeczywiscie kasa idzie dlugo ostatnio przy wyplatach,znacznie szybciej ma to natomiast miejsce przy wplatach,gdzie kasa w ciagu 2 dni powinna byc na koncie w Unibet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396 |
Na LM oferowali zaklad bez ryzyka, czyli zwrot w przypadku nie trafienia wyniku, ale do tej pory nie zwrocili mi kasy za ten zaklad. Wyslalem im juz 2 maile w tej sprawie - zadnej odpowiedzi... Mam pytanko czy już otrzymałeś zwrot tej kasy ? Dzieki za odpowiedź !
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
jaki obrot nalezy zrobic. 1200 czy 2400? bo 3x(200+200) daje 1200 a ktos pisal o 2400 z tej nowej promocji po kursie min 1,4??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,082 |
Na LM oferowali zaklad bez ryzyka, czyli zwrot w przypadku nie trafienia wyniku, ale do tej pory nie zwrocili mi kasy za ten zaklad. Wyslalem im juz 2 maile w tej sprawie - zadnej odpowiedzi... Mam pytanko czy już otrzymałeś zwrot tej kasy ? Dzieki za odpowiedź ! Nie otrzymalem ani zwrotu kasy, ani jakiejkolwiek odpowiedzi na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Mam wrazenie, ze od czasu naglego przerwania promocji "Polec przyjaciela", Unibet zaczal sobie olewac klientow. Wtedy nie odpowiedzieli mi na 2 maile i teraz ponownie to samo. Wczesniej nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,396 |
Na LM oferowali zaklad bez ryzyka, czyli zwrot w przypadku nie trafienia wyniku, ale do tej pory nie zwrocili mi kasy za ten zaklad. Wyslalem im juz 2 maile w tej sprawie - zadnej odpowiedzi... Mam pytanko czy już otrzymałeś zwrot tej kasy ? Dzieki za odpowiedź ! Nie otrzymalem ani zwrotu kasy, ani jakiejkolwiek odpowiedzi na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Mam wrazenie, ze od czasu naglego przerwania promocji "Polec przyjaciela", Unibet zaczal sobie olewac klientow. Wtedy nie odpowiedzieli mi na 2 maile i teraz ponownie to samo. Wczesniej nigdy nie mialem z nimi zadnych problemow... Drąże ten temat dlatego iż również korzystałem z tej propozycji,ale intuicja mówiła mi daleko idącą ostrożność ! Miałem pyknąć za większą kapuste,ale w końcu zagrałem tylko za 60 zl i pewnie też bym czekał..na zwrot! ale jak tu nie lubić BARSY ! ! ! [img=http://img135.imageshack.us/img135/8861/60006yl.th.jpg] [ img135.imageshack.us] Ja również do niedawna polecałbym unibet, ale ostatnio ZALECAM OSTROżNOść Z TYM BUKIEM !!! Jest więcej anomalii ! jak choćby ostatnio szwankujący Live Betting ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721 |
Arizona Diamondbacks at Cincinnati Reds, 1:15pm ET
Mecz ten jest za 10 min, w Unibet zapomnieli czy cos, bo jak wycofują to przeważnie we wszystkich bukach...
Juz 2 raz mam taka sytuacje, wtedy wyszlo mi to na dobre bo druzyna na ktora mialem postawic wtopila, ale tu nie o to chodzi przeciez. Unibet stracił czołowa pozycje w moich oczach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85 |
Zapisałem się do nich z baneru na onet.pl Wpłaciłem 200 i miało zostać zaksięgowane 400. Niestety na koncie pojawiło się tylko 200PLN. Wysłałem maila ze skanem dokumentów oraz prośbą o wyjaśnienie co jest nie tak i dlaczego nie otrzymałem bonusu. Jestem dobrej myśli i napisze jak się sprawa rozwinie. Tak czy siak mały niesmak pozostaje.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|