Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 39 z 39 1 2 37 38 39
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
HEJ KOLEDZY JUTRO KUPON WEJDZIE DO KOŃCA CZY COŚ KONTROWAC ????

Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 50,00 PLN
Numer konta gracza Kurs 50,02
Numer kuponu 1982 maks. wygrana 2501,03 PLN
Data 14-12-12 19:33 Wygrana 0,00 PLN
Status Otwarte
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
5091261 BC Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes Istanbul (Typ) 1 1,35 [Prawidłowo] 14-12-12 20:00 71:53
5092102 FC Stade Rennes - Valenciennes FC (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 1 1,70 [Prawidłowo] 14-12-12 20:35 (1:0) 2:0
5092594 FC Twente Enschede - Heracles Almelo (Typ) 1 1,40 [Prawidłowo] 14-12-12 19:55 (1:1) 3:2
5096981 Resovia Rzeszow - Zaksa Kedzierzyn Kozle (Typ) 1 1,55 [Otwarte] 15-12-12 14:30
5096984 Lotos Trefl Gdansk - Jastrzebski Wegiel KS (Typ) 1 3,00 [Otwarte] 15-12-12 17:00
5101357 CD Lugo - Real Madrid Castilla (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2 1,60 [Prawidłowo] 14-12-12 21:00 (2:2) 3:2
5108154 FC Oss - FC Emmen (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2 1,55 [Prawidłowo] 14-12-12 20:00 2:2
5125191 Norwegia - Węgry (Typ) 1 1,35 [Otwarte] 15-12-12 14:30


Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
ZOSTAŁY 3 SPOTKANIA

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by GIT
Originally Posted by Farciarz
Statystycznie wygląda na to ,że w marokańskiej over 1,5 jest całkiem dobrym zagraniem ( po pewnie dobrym kursie). Natomiast over 2,5 to u nich święto. Stąd może i przesadzone kursy na ten over 1,5. Trzeba się temu przyjrzeć smile


obserwuje ta lige od paru kolejek zwlaszcza te mecze co daja na live i powiem Ci, ze zazwyczaj w drugiej polowie strzelaja te 2-3 gole a wtedy kursy na ov1,5 sa juz niezle

Od kiedy na dekoderze Polsatu przypadkowo przełączając kanały zobaczyłem ,że sa niekodowane transmisje( na dekoderach N-ki,TP SA,Cyfry+ tez jest stacja Arriadia-dają czasem Portugalię i wszystkie mecze repr. Maroka) to właśnie przyglądam się tym rozgrywkom pod katem over 1,5.
Są zespoły takie jak Raja Casablanca,Tetouan,Wydad Casablanca,FAR Rabat gdzie jak u siebie jak sa skuteczni potrafią wykręcić nawet over 2,5,ale to raczej rzadkość.
Sporo bramek pada po rogach i w zamieszaniach podbramkowych.Słabi sa bramkarze.Nie łapią prawie dośrodkowań tylko piąstkują często pod nogi rywali.
Piłkarze dobrze wykonują karne,ale zwolnych nie pamiętam,żeby jakś bramka padła,no,może jedna.
Sędziowie lubią gwizdać problematyczne karne.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Iwdakuno najwazniejsze ze jest leTki plus nawet jak to liga Maroko

na bank lepiej to ogladac niz chujnie jak m jak milosc czy barwy szczescia i jarac sie czy ktos kogos zdradzil i kto z kim spal

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by robipoz
ZOSTAŁY 3 SPOTKANIA

no widzimy ze 3 powodzenia piwo

Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
+2,5 handi na borussie @1.59 izi smile pojutrze zostaly wiesniaki strzela 1.5 i atrhelito strzeli 1.65 i jest uuza kaasa :)( na druygim kuponie zostalo detroit lion w nfl i tez duuza kasa smile

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by pacyfista
Iwdakuno najwazniejsze ze jest leTki plus nawet jak to liga Maroko

na bank lepiej to ogladac niz chujnie jak m jak milosc czy barwy szczescia i jarac sie czy ktos kogos zdradzil i kto z kim spal

Dokładnie,tym bardziej mecze sa o fajnej porze 20.21.22.00 jak nic już nie ma w TV.
Transmisje sa realizowane profesjonalnie z wielu kamer.W końcu Maroko to dobrze rozwinięty kraj jak na Afrykę.
Większośc boisk nie odbiega od tych w Europie.Są nawet ze 3 sztuczne nawierzchnie.
Próbowałem jeszcze znaleźc ligę algierska,ale bezskutecznie.
Jest za to liga ZEA,ale mecze o chujowej dla mnie porze -poniżej 18.00-19.00

Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
czyli nic nie kontrować???

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by robipoz
czyli nic nie kontrować???

takiej odpowiedzi nikt nie udzieli zostaly 3 zdarzenia

wiec 3 okazje do wtopy

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by robipoz
czyli nic nie kontrować???

takiej odpowiedzi nikt nie udzieli zostaly 3 zdarzenia

wiec 3 okazje do wtopy
Ta siatka za 3,00 może być problemem,ale życzę szczęścia.Goście dużo spotkań ostatnio rozgrywają przez puchary,więc mogą być zmęczeni.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 32
Zagrałem tylko dlatego że Jastrzębie jedzie na to spotkanie w niepełnym składzie ,większość zawodników jest chorych podobno zapanowała angina w szatni i to nie tylko u zawodników ale także w sztabie szkoleniowych.
No i również można to zauważyć już w spadkach z kursu 4,20 już jest 3,00

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Właśnie kładę się lulu.Dobrych typów w sobotę!!!
Nareszcie weekend!

Strona 39 z 39 1 2 37 38 39

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, poozon, cigar, 11kera11, Lukasz111), 1,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1