|
|
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2012
Posty: 1 |
Mam pamięci Kingmax mpxd42f-d8kt4b.Moja płyta główna(Asus P5GD1) nie obsługuje modułów double sided x16.Stąd pytanie.Czy te pamięci będą działać na mojej płycie?One są x16 czy x8?Bo double sided są na pewno.Proszę o szybką odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Mam pamięci Kingmax mpxd42f-d8kt4b.Moja płyta główna(Asus P5GD1) nie obsługuje modułów double sided x16.Stąd pytanie.Czy te pamięci będą działać na mojej płycie?One są x16 czy x8?Bo double sided są na pewno.Proszę o szybką odpowiedź. A w dupie Ci sie fora oraz tematy nie pojebaly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Mam pamięci Kingmax mpxd42f-d8kt4b.Moja płyta główna(Asus P5GD1) nie obsługuje modułów double sided x16.Stąd pytanie.Czy te pamięci będą działać na mojej płycie?One są x16 czy x8?Bo double sided są na pewno.Proszę o szybką odpowiedź. NIe wiem co ty qwa brałeś ale odstaw to .... Napisz po ludzku bo trzeba się domyślać o co CI chodzi a więc domyślam się ze chodzi CI o Dual channel tak ta płyta obsługuje DC http://pl.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_775/P5GD1/#specifications tak bedą działać Co co chodzi z tym x8 ,x16? Masz o takich pytan główny temat zwie sie KONCIK KOMPUTEROWY https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=5664517#Post5664517
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
kącik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
koncik komputerofy jest dla ziomuf z miasta
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
kącik  Ironii nie skumałeś  koncik komputerofy jest dla ziomuf z miasta 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
o Ironio ! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka