|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Bayern wychodzi najmocniejszym skladem jakim dysponuja dzis bedzie ostre strzelanie Bayern -1,5 @1.7 mardzo mocno do gry do tego zapewne cos z kombinacji Gomez / Ribbery / Muller score 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
6 rożny młodych jeszcze jeden! 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
ov5,5 wlazl, remisu raczej nie bedzie.. dawac po 7 roznego mlode Makarony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
od tego jestescie ... ja tu inna role odgrywam a sklad znalezlem 2h temu  od tego jestesmy ? To juz widze jakie zdanie masz o uzytkownikach tego forum piszac takie teksty...  Skoro my jestesmy tutaj od tego zeby natrudzic sie i znalezc Ci sklady a ty nie wiem co robisz w tym czasie i nawet nie chce wnikac To ja nie wiem od czego Ty tu jestes , skoro nie wnosisz nic do tego forum. Nikt Cie nie slucha, nie liczy sie z Twoim zdaniem a dodatkowo jestes tutaj posmiewiskiem a Ty sie jeszcze z tego cieszysz Albo nie dotarlo to jeszcze do Ciebie i dobrze sie z tym czujesz wiec powodzenia zycze  mam wyjebane na to forum od dawien dawna przez taich wlasnie jak Ty ... a typow podek juz nie bedzie  Od dawien dawna od 2011 roku. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Bayern wychodzi najmocniejszym skladem jakim dysponuja dzis bedzie ostre strzelanie Bayern -1,5 @1.7 mardzo mocno do gry do tego zapewne cos z kombinacji Gomez / Ribbery / Muller score  2 godziny temu miales wyjebane na forum, juz sie odmienilo?  --- powitac(wszystkich normalnych) 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
marcin jak 90% tego towarztswa obecnego na forum wtedy bylem pod innym nickiem ... tyle w temacie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
marcin jak 90% tego towarztswa obecnego na forum wtedy bylem pod innym nickiem ... tyle w temacie  Nie no spoko, mnie to ni ziębi, ni parzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
witam inwestorów szybkie pytanko... mam od dawna konto na b365 ale nigdy nic nie wplacalem. Moge na jakiegos bonusa od nich liczyc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pacyfista dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
ehh i zabraknie mi 1 rogu mlodych makaroniarzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
witam inwestorów szybkie pytanko... mam od dawna konto na b365 ale nigdy nic nie wplacalem. Moge na jakiegos bonusa od nich liczyc ? bonus jest od wplaty, nie od rejestracji wiech mozesz liczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
pacyfista dzieki  pograles cos tam u makaronow? ja wyszedlem tylko na leTki plus
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 5,159 |
Zna ktos moze stronke w ktorej mozna latwo i szybko sprawdzic wszystkie mecze barcy czy realu np w sezonie 2011/2012 i 2010/2011 ?? Chodzi mi o to zeby zobaczyc kazdy mecz w danym sezonie tej druzyny do HT i FT jakie byly wyniki.
Z gory dzieki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pacyfista dzieki  pograles cos tam u makaronow? ja wyszedlem tylko na leTki plus jak napisales o tym meczu to az specjalnie odpalilem stronke beta, zeby sprawdzic ło co chodzi  Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Powyżej 5.5 Włochy U21 v Italy Serie B XI (Gole) 18/12/2012 Brak 2.50 Wygrana wiec raz jeszcze podziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
cos ciekawego na dzis bitek wypatrzyłes ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
generalnie odpoczywam od grania, ale ...
korci mnie potwornie eibar dnb @3.25, malaga bez isco i paru innych zrebakow, plus pellegrini, ktory puchar hiszpanii olewa z definicji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
jak Cię bitek korci, to graj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,447 |
generalnie odpoczywam od grania, ale ...
korci mnie potwornie eibar dnb @3.25, malaga bez isco i paru innych zrebakow, plus pellegrini, ktory puchar hiszpanii olewa z definicji ja osobiscie tez jestem na pauzie... myslalem o tej maladze... boli mnie to ze na gole bologny w weekend stawki sie wystraszylem... a moze jakas niespodzianka w DF Pokal ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|