Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Conrad #5562285 27/09/2012 04:03
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Piotruś Pan
Totolotek też źle postąpił, iż działał dalej bez zezwolenia dziś własnie zaorali dobrze prosperującego bukmachera to już nie wróci bo cokolwiek w tym kraju się zamknie to na zawsze

Według mnie też źle postąpili, ale raczej byłbym spokojny o ich powrót. Przecież w interesie MF jest by złota krówka wróciła na łąkę... i tak raczej się stanie. smile

Jeżeli by chcieli powrót złotej krówki to dlaczego z łąki wygonili diamontowe krówki (automaty)???
Rząd ma hazard gdzieś raczej podwyższą Vat na pieczywo żeby ściągnąć kasę brakującą z hazardu.

Bonus: Unibet
Drak #5562318 27/09/2012 05:04
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Originally Posted by Drak
Originally Posted by Conrad
Originally Posted by Piotruś Pan
Totolotek też źle postąpił, iż działał dalej bez zezwolenia dziś własnie zaorali dobrze prosperującego bukmachera to już nie wróci bo cokolwiek w tym kraju się zamknie to na zawsze

Według mnie też źle postąpili, ale raczej byłbym spokojny o ich powrót. Przecież w interesie MF jest by złota krówka wróciła na łąkę... i tak raczej się stanie. smile

Jeżeli by chcieli powrót złotej krówki to dlaczego z łąki wygonili diamontowe krówki (automaty)???
Rząd ma hazard gdzieś raczej podwyższą Vat na pieczywo żeby ściągnąć kasę brakującą z hazardu.
Albo wprowadzaja podatek śmieciowy grin
Zenady z tym Peło, zero jakieś koncepcji na władzę i wykorzystania tego co jeszcze nie rozkradli....

jackm #5563709 28/09/2012 15:26
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by jackm
Ja tez to odbieram jako zemste MF.
Ptaszki cwierkaja ze ma powstac panstwowa spolka ofrujaca zaklady,

ptaszki ćwierkały kiedyś o spółce Zakłady Wzajemne "Traf" , których adres siedziby był taki sam jak właśnie Totalizatora Sportowego grin

kosmo #5572503 03/10/2012 23:10
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Mają wrócić od listopada, taką wiadomość usłyszałem od znajomej, prowadzącej punkt toto-mixa.

kosmo #5645835 26/11/2012 18:10
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
z moich informacji wynika że 1 Grudnia ogłaszają upadłość smile
zobaczymy smile

kosmo #5650676 01/12/2012 16:17
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Szkoda, a wydawało się, że żyjemy w kraju któremu zależy na dobrym klimacie dla przedsiębiorczości. Powiem wam, że od czasu upadku Toto-lotka nie byłem w żadnym bukmacherze naziemnym. Ostatnio w ogóle przestałem grać. Po drodze do TG wstępowałem do STS lub Fortuny. Nie wiem dlaczego MF nie może iść na ugodę z TG. Wiele ludzi miało dostęp jedynie do TG, ale może rządzący chcą wyludnić mniejsze miejscowości ?! Totalnie nie rozumiem - nic nie robią ze służbą zdrowia, do lekarza pierwszego kontaktu dwa tygodnie wcześniej muszę umawiać wizytę, a oni się zajmują się przeszkadzaniem bukmacherowi, który i tak cudem wygrywał konkurencję z Internetem.

kosmo #5650677 01/12/2012 16:18
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
TG to oczywiście Toto-Lotek (się myli z Toto-Golem :p)

kosmo #5654401 04/12/2012 19:59
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
http://www.ekonomia24.pl/artykul/705493,958080-MF-przyznalo-Totolotkowi-odebrane-w-marcu-koncesje-na-zaklady-wzajemne.html

kosmo #5654404 04/12/2012 20:15
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No i dupa. smirk

kosmo #5673435 17/12/2012 22:49
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Coś więcej wiadomo o Toto-mixie? Kiedy mają wrócić?

_Korver_ #5673439 17/12/2012 22:56
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
Originally Posted by _Korver_
Coś więcej wiadomo o Toto-mixie? Kiedy mają wrócić?

niby kwestia kilku dni ..tak twierdzi pani na czacie , zobaczymy

kosmo #5673743 18/12/2012 04:08
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Bylem dzisiaj w punkcie kumpel mi pokazywal pismo ktore wisi i pisze tam ze im przywrocili uprawnienia do przyjmowania zakladow wzajemnych......dziwne ze nie ma tam zadnej pieczatki.....wiec powiedzialem mu ze takie samo pismo moge mu napisac w domu z zaznaczeniem ze nie przywrocili im uprawnien.....szemrane to troszke jest i nie bardzo wiem w jakim celu robione

kosmo #5674368 19/12/2012 00:46
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Może coś jest na rzeczy, bo na ich stronie internetowej trwają prace techniczne.

kosmo #5674528 19/12/2012 03:33
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Wracają do gry, na dniach mają punkty być otwarte, a tam innowacje. Wyścigi psów, koniów i...szczurów grin grin

Tak mi powiedział znajomy, który codziennie chodzi do punktu (a tam siedzi wspólna znajoma). Prace już trwają, jeśli wszystko co mówił jest prawdą, to powinni przed/po nowym roku mieć otwarte

kosmo #5675124 20/12/2012 00:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
dostalem maila ze od jutra ruszaja....ciekawe

kosmo #5675143 20/12/2012 00:44
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Dokładnie ruszają jutro od 9,30 smile Dla posiadaczy karty 12% dodają do wygranej,czyli w zasadzie bez podatku..

kosmo #5675154 20/12/2012 00:49
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
dobrze ze wracaja tylko zeby na wyplaty mieli dla ludzi wink

NanekHKS #5675221 20/12/2012 01:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Originally Posted by NanekHKS
dobrze ze wracaja tylko zeby na wyplaty mieli dla ludzi wink

zrobia limity tak jak w sts-ie i do 1000 pln beda wyplacac od razu....a wyzej do 14-dni piwo

kosmo #5675435 20/12/2012 04:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
kolejny buk do ogrywania będzie i bardzo dobrze.

Maciek #5675494 20/12/2012 04:54
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Maciek
kolejny buk do ogrywania będzie i bardzo dobrze.


nie mam karty totomixu , czy jesli poprosze w punkcie abym mogl zagrac jakis kupon na jego karte (w sumie dla niego to tez korzysc bo dostanie jakies punkty, mam racje ?) to istnieje jakas szansa ,ze bedzie mogl odebrac wygrana z mojego kuponu mimo ,ze ja bede w jego posiadaniu ?

Strona 6 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1