|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 810 |
Totolotek też źle postąpił, iż działał dalej bez zezwolenia dziś własnie zaorali dobrze prosperującego bukmachera to już nie wróci bo cokolwiek w tym kraju się zamknie to na zawsze Według mnie też źle postąpili, ale raczej byłbym spokojny o ich powrót. Przecież w interesie MF jest by złota krówka wróciła na łąkę... i tak raczej się stanie.  Jeżeli by chcieli powrót złotej krówki to dlaczego z łąki wygonili diamontowe krówki (automaty)??? Rząd ma hazard gdzieś raczej podwyższą Vat na pieczywo żeby ściągnąć kasę brakującą z hazardu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2012
Posty: 6,097 |
Totolotek też źle postąpił, iż działał dalej bez zezwolenia dziś własnie zaorali dobrze prosperującego bukmachera to już nie wróci bo cokolwiek w tym kraju się zamknie to na zawsze Według mnie też źle postąpili, ale raczej byłbym spokojny o ich powrót. Przecież w interesie MF jest by złota krówka wróciła na łąkę... i tak raczej się stanie.  Jeżeli by chcieli powrót złotej krówki to dlaczego z łąki wygonili diamontowe krówki (automaty)??? Rząd ma hazard gdzieś raczej podwyższą Vat na pieczywo żeby ściągnąć kasę brakującą z hazardu. Albo wprowadzaja podatek śmieciowy  Zenady z tym Peło, zero jakieś koncepcji na władzę i wykorzystania tego co jeszcze nie rozkradli....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Ja tez to odbieram jako zemste MF. Ptaszki cwierkaja ze ma powstac panstwowa spolka ofrujaca zaklady, ptaszki ćwierkały kiedyś o spółce Zakłady Wzajemne "Traf" , których adres siedziby był taki sam jak właśnie Totalizatora Sportowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Mają wrócić od listopada, taką wiadomość usłyszałem od znajomej, prowadzącej punkt toto-mixa.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
z moich informacji wynika że 1 Grudnia ogłaszają upadłość zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Szkoda, a wydawało się, że żyjemy w kraju któremu zależy na dobrym klimacie dla przedsiębiorczości. Powiem wam, że od czasu upadku Toto-lotka nie byłem w żadnym bukmacherze naziemnym. Ostatnio w ogóle przestałem grać. Po drodze do TG wstępowałem do STS lub Fortuny. Nie wiem dlaczego MF nie może iść na ugodę z TG. Wiele ludzi miało dostęp jedynie do TG, ale może rządzący chcą wyludnić mniejsze miejscowości ?! Totalnie nie rozumiem - nic nie robią ze służbą zdrowia, do lekarza pierwszego kontaktu dwa tygodnie wcześniej muszę umawiać wizytę, a oni się zajmują się przeszkadzaniem bukmacherowi, który i tak cudem wygrywał konkurencję z Internetem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
TG to oczywiście Toto-Lotek (się myli z Toto-Golem :p)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
http://www.ekonomia24.pl/artykul/705493,958080-MF-przyznalo-Totolotkowi-odebrane-w-marcu-koncesje-na-zaklady-wzajemne.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No i dupa. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Coś więcej wiadomo o Toto-mixie? Kiedy mają wrócić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jun 2012
Posty: 82 |
Coś więcej wiadomo o Toto-mixie? Kiedy mają wrócić? niby kwestia kilku dni ..tak twierdzi pani na czacie , zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
Bylem dzisiaj w punkcie kumpel mi pokazywal pismo ktore wisi i pisze tam ze im przywrocili uprawnienia do przyjmowania zakladow wzajemnych......dziwne ze nie ma tam zadnej pieczatki.....wiec powiedzialem mu ze takie samo pismo moge mu napisac w domu z zaznaczeniem ze nie przywrocili im uprawnien.....szemrane to troszke jest i nie bardzo wiem w jakim celu robione
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,988 |
Może coś jest na rzeczy, bo na ich stronie internetowej trwają prace techniczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Wracają do gry, na dniach mają punkty być otwarte, a tam innowacje. Wyścigi psów, koniów i...szczurów  Tak mi powiedział znajomy, który codziennie chodzi do punktu (a tam siedzi wspólna znajoma). Prace już trwają, jeśli wszystko co mówił jest prawdą, to powinni przed/po nowym roku mieć otwarte
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
dostalem maila ze od jutra ruszaja....ciekawe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
Dokładnie ruszają jutro od 9,30  Dla posiadaczy karty 12% dodają do wygranej,czyli w zasadzie bez podatku..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
dobrze ze wracaja tylko zeby na wyplaty mieli dla ludzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
dobrze ze wracaja tylko zeby na wyplaty mieli dla ludzi  zrobia limity tak jak w sts-ie i do 1000 pln beda wyplacac od razu....a wyzej do 14-dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
kolejny buk do ogrywania będzie i bardzo dobrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
kolejny buk do ogrywania będzie i bardzo dobrze. nie mam karty totomixu , czy jesli poprosze w punkcie abym mogl zagrac jakis kupon na jego karte (w sumie dla niego to tez korzysc bo dostanie jakies punkty, mam racje ?) to istnieje jakas szansa ,ze bedzie mogl odebrac wygrana z mojego kuponu mimo ,ze ja bede w jego posiadaniu ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|