|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
plotki plotkami, a tu prosze toto-mix stracil koncesje link [pb.pl] pytanie co teraz, co z kuponami ktore mam nierozliczone, czy jezeli przyjmuja ciagle zaklady czy robia to nielegalnie, czy mi jako graczowi cos grozi z tego powodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199 |
plotki plotkami, a tu prosze toto-mix stracil koncesje link [pb.pl] pytanie co teraz, co z kuponami ktore mam nierozliczone, czy jezeli przyjmuja ciagle zaklady czy robia to nielegalnie, czy mi jako graczowi cos grozi z tego powodu? A to zależy... czy kupony były postawione przed cofnięciem koncesji.  To czy przyjmują... póki co się odwołali, więc ważne są, bylebyś za dużo nie wygrał, bo wtedy w obliczu "błędu buka" wobec Temidy masz zwrot jak w banku... Grozi, nie grozi - idzie o pieniądze, Twoje i innych w Totolotku, więc albo przegrasz, albo zwrot, jak w Amber Gold. (żarcik) Nie wiem o co idzie dokładnie gra. Totolotek jest w łapach Intralotu, ten należy do Gtechu, a na szczycie piramidy jest Blaas. Widocznie podpadł i się nie wywiązał. Wylobbowali go.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Nie wiem. Chyba że beda mieli Unijna to wtedy spoko nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
jakby unijna jakas koncesja dzialala to juz dawno byloby tu kupa zagranicznych bukow, to akurat nie ma nic wspolnego zdaje sie, raczej boje sie amber gold bis  czyli abba fatima, byla kasa i ni ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Z tego co wiem, firma Unijna ma prawo działac na terenie całej Unii i tyle. Wiec nie wiem, jak maja Unija To moga dzialac i tyle. A Jak sie cos Pol nie podoba to wzroty z doplat z Unii niech zrobia tak. Albo w Unii jesteśmy albo nie i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
1 maja 2004 rok. Pol przystąpiła do Unii i tyle w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Z tego co wiem, firma Unijna ma prawo działac na terenie całej Unii i tyle. Wiec nie wiem, jak maja Unija To moga dzialac i tyle. A Jak sie cos Pol nie podoba to wzroty z doplat z Unii niech zrobia tak. Albo w Unii jesteśmy albo nie i tyle. mniej marychy BTW może szykuje się ta słynna pokazówka ujebią firme pod którą niby pisali ustawe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199 |
Z tego co wiem, firma Unijna ma prawo działac na terenie całej Unii i tyle. Wiec nie wiem, jak maja Unija To moga dzialac i tyle. A Jak sie cos Pol nie podoba to wzroty z doplat z Unii niech zrobia tak. Albo w Unii jesteśmy albo nie i tyle. Co ma Unia do budek to ja nie wiem... Najpierw trzeba zamknąć ok 400 świątyń hazardu na terenie Polski, a potem fikać z unijnym. Kosmo wypłać żywe, a longtermy niech czekają na wyjaśnienie sprawy. Proste. Twoja kasa, a o koncesje i umowy niech się żrą bez Twojego depo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
czyli przegrane kupony też są nie ważne. czyli mogę iść po zwrot stawki  Panowie wszyscy idziemy po zwrot stawek!!! Nawet nie poinformowali nikogo o tym że przyjmują bez koncesji!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
ogolnie widze lawina medialna ruszyla, do jutra napisza o tych chyba wszedzie z radiem maryja wlacznie  ciekawi mnie tylko jeden fragment, a mianowicie Według przedstawicieli resortu finansów spółka - mimo niewyczerpania drogi odwoławczej - powinna zaprzestać działalności, na którą nie posiada już koncesji. "(...) nieostateczna decyzja o cofnięciu zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie gier hazardowych, w tym zakładów wzajemnych, podlega wykonaniu" - tłumaczą przedstwiciele ministerstwa. to wychodzi na to, że nie ma sensu już tam grać, nawet jak wystawią jakieś "perełki" szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
[Linked Image] [ fotosik.pl]  Co do pieniędzy, kupony wypłacać, długoterminowe trzymać bo trzeba będzie się z nimi szarpać. Przegrane w tym czasie hmm... można i o te kupony powalczyć moim zdaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199 |
Gdyby naiwność była cnotą... Idź, i pochwal się czy oddali. Były konsultacje i kosztowały 20mln $... Widocznie zielone były do podziału, a ktoś o tym zapomniał. Skoro zapomniał, to temat konsultacji został upupiony. Wygląda na to, że wraca stara-nowa hazardowa. Drugi sezon, aktorzy jak z bajki. Ja tam bym nie perełki dawał, a surebety ludziom, w superofercie. I do widzenia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
[Linked Image] [ fotosik.pl]  Co do pieniędzy, kupony wypłacać, długoterminowe trzymać bo trzeba będzie się z nimi szarpać. Przegrane w tym czasie hmm... można i o te kupony powalczyć moim zdaniem. jak sie cieszy Judasz z konkurencji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Zamilcz lubelski opoju  Administracja ostrzega przed złymi bukami  A że tego nie lubię i jeszcze pada, to co się nie cieszyć. Dobrej nocy życzę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Nie dobrze, to był dobry bukmacher. Lubiałem tam grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Pytanie za 10 punktów: czy toto-gol to zakłady wzajemne ? bo może totolotek stracił tylko koncesje na zakłady toto-mixa ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Cytat z innego forum.
"Ponoć zakłady piłkarskie ( Toto-Liga i Toto-Gol ) mają powrócić do państwowego Totalizatora Sportowego - co może trochę tłumaczyć akcję wobec Totolotka ( Totomixa ) ze strony ministra finansów..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483 |
Cytat z innego forum.
"Ponoć zakłady piłkarskie ( Toto-Liga i Toto-Gol ) mają powrócić do państwowego Totalizatora Sportowego - co może trochę tłumaczyć akcję wobec Totolotka ( Totomixa ) ze strony ministra finansów..." ponoć ważne słowo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384 |
no to chyba juz toto-mix dlugo nie pociagnie Link [ wiadomosci.onet.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
jak nawet na Onecie o tym trąbią to ich mocno przetrzepią 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|