Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#5500144 17/08/2012 04:02
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
plotki plotkami, a tu prosze toto-mix stracil koncesje link [pb.pl]
pytanie co teraz, co z kuponami ktore mam nierozliczone, czy jezeli przyjmuja ciagle zaklady czy robia to nielegalnie, czy mi jako graczowi cos grozi z tego powodu?

Bonus: Unibet
kosmo #5500165 17/08/2012 04:17
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Originally Posted by kosmo
plotki plotkami, a tu prosze toto-mix stracil koncesje link [pb.pl]
pytanie co teraz, co z kuponami ktore mam nierozliczone, czy jezeli przyjmuja ciagle zaklady czy robia to nielegalnie, czy mi jako graczowi cos grozi z tego powodu?

A to zależy... czy kupony były postawione przed cofnięciem koncesji. smile To czy przyjmują... póki co się odwołali, więc ważne są, bylebyś za dużo nie wygrał, bo wtedy w obliczu "błędu buka" wobec Temidy masz zwrot jak w banku... Grozi, nie grozi - idzie o pieniądze, Twoje i innych w Totolotku, więc albo przegrasz, albo zwrot, jak w Amber Gold. (żarcik)

Nie wiem o co idzie dokładnie gra. Totolotek jest w łapach Intralotu, ten należy do Gtechu, a na szczycie piramidy jest Blaas. Widocznie podpadł i się nie wywiązał. Wylobbowali go.

kosmo #5500174 17/08/2012 04:20
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Nie wiem. Chyba że beda mieli Unijna to wtedy spoko nie.

kosmo #5500177 17/08/2012 04:22
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
jakby unijna jakas koncesja dzialala to juz dawno byloby tu kupa zagranicznych bukow, to akurat nie ma nic wspolnego zdaje sie, raczej boje sie amber gold bis smile czyli abba fatima, byla kasa i ni ma

kosmo #5500184 17/08/2012 04:26
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Z tego co wiem, firma Unijna ma prawo działac na terenie całej Unii i tyle. Wiec nie wiem, jak maja Unija To moga dzialac i tyle. A Jak sie cos Pol nie podoba to wzroty z doplat z Unii niech zrobia tak. Albo w Unii jesteśmy albo nie i tyle.

kosmo #5500187 17/08/2012 04:28
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
1 maja 2004 rok. Pol przystąpiła do Unii i tyle w temacie.

Napo #5500189 17/08/2012 04:30
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by Napoleon
Z tego co wiem, firma Unijna ma prawo działac na terenie całej Unii i tyle. Wiec nie wiem, jak maja Unija To moga dzialac i tyle. A Jak sie cos Pol nie podoba to wzroty z doplat z Unii niech zrobia tak. Albo w Unii jesteśmy albo nie i tyle.

mniej marychy wink

BTW
może szykuje się ta słynna pokazówka wink
ujebią firme pod którą niby pisali ustawe kopara laugh

Napo #5500197 17/08/2012 04:34
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Originally Posted by Napoleon
Z tego co wiem, firma Unijna ma prawo działac na terenie całej Unii i tyle. Wiec nie wiem, jak maja Unija To moga dzialac i tyle. A Jak sie cos Pol nie podoba to wzroty z doplat z Unii niech zrobia tak. Albo w Unii jesteśmy albo nie i tyle.

Co ma Unia do budek to ja nie wiem... Najpierw trzeba zamknąć ok 400 świątyń hazardu na terenie Polski, a potem fikać z unijnym.

Kosmo wypłać żywe, a longtermy niech czekają na wyjaśnienie sprawy. Proste. Twoja kasa, a o koncesje i umowy niech się żrą bez Twojego depo.

kosmo #5500198 17/08/2012 04:34
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
czyli przegrane kupony też są nie ważne. czyli mogę iść po zwrot stawki smile Panowie wszyscy idziemy po zwrot stawek!!!

Nawet nie poinformowali nikogo o tym że przyjmują bez koncesji!!

kosmo #5500218 17/08/2012 04:42
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
ogolnie widze lawina medialna ruszyla, do jutra napisza o tych chyba wszedzie z radiem maryja wlacznie smile
ciekawi mnie tylko jeden fragment, a mianowicie
Quote
Według przedstawicieli resortu finansów spółka - mimo niewyczerpania drogi odwoławczej - powinna zaprzestać działalności, na którą nie posiada już koncesji. "(...) nieostateczna decyzja o cofnięciu zezwolenia na prowadzenie działalności w zakresie gier hazardowych, w tym zakładów wzajemnych, podlega wykonaniu" - tłumaczą przedstwiciele ministerstwa.
to wychodzi na to, że nie ma sensu już tam grać, nawet jak wystawią jakieś "perełki" szkoda

kosmo #5500223 17/08/2012 04:45
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
[Linked Image] [fotosik.pl]

grin grin grin

Co do pieniędzy, kupony wypłacać, długoterminowe trzymać bo trzeba będzie się z nimi szarpać. Przegrane w tym czasie hmm... można i o te kupony powalczyć moim zdaniem.

kosmo #5500227 17/08/2012 04:47
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Gdyby naiwność była cnotą... Idź, i pochwal się czy oddali.

Były konsultacje i kosztowały 20mln $... Widocznie zielone były do podziału, a ktoś o tym zapomniał. Skoro zapomniał, to temat konsultacji został upupiony.

Wygląda na to, że wraca stara-nowa hazardowa. Drugi sezon, aktorzy jak z bajki.

Ja tam bym nie perełki dawał, a surebety ludziom, w superofercie. I do widzenia. smile

Piostar #5500240 17/08/2012 04:58
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by Piostar
[Linked Image] [fotosik.pl]

grin grin grin

Co do pieniędzy, kupony wypłacać, długoterminowe trzymać bo trzeba będzie się z nimi szarpać. Przegrane w tym czasie hmm... można i o te kupony powalczyć moim zdaniem.

jak sie cieszy Judasz z konkurencji laugh

kosmo #5500249 17/08/2012 05:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Zamilcz lubelski opoju smile

Administracja ostrzega przed złymi bukami grin

A że tego nie lubię i jeszcze pada, to co się nie cieszyć.

Dobrej nocy życzę.

kosmo #5500348 17/08/2012 14:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Nie dobrze, to był dobry bukmacher. Lubiałem tam grać.

kosmo #5501557 18/08/2012 19:02
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Pytanie za 10 punktów: czy toto-gol to zakłady wzajemne ? bo może totolotek stracił tylko koncesje na zakłady toto-mixa ???

kosmo #5501784 18/08/2012 21:54
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Cytat z innego forum.

"Ponoć zakłady piłkarskie ( Toto-Liga i Toto-Gol ) mają powrócić do państwowego Totalizatora Sportowego - co może trochę tłumaczyć akcję wobec Totolotka ( Totomixa ) ze strony ministra finansów..."

Piostar #5501976 19/08/2012 00:01
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Piostar
Cytat z innego forum.

"Ponoć zakłady piłkarskie ( Toto-Liga i Toto-Gol ) mają powrócić do państwowego Totalizatora Sportowego - co może trochę tłumaczyć akcję wobec Totolotka ( Totomixa ) ze strony ministra finansów..."


ponoć ważne słowo

kosmo #5513810 28/08/2012 13:21
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
no to chyba juz toto-mix dlugo nie pociagnie Link [wiadomosci.onet.pl]

kosmo #5513812 28/08/2012 13:45
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
jak nawet na Onecie o tym trąbią to ich mocno przetrzepią cool

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1