|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14 |
Witam wszystkich serdecznie!!! Moze sobie ktos pomysli ze zasmiecam to forum pytaniami o pokera ale jest to dla mnie dosc istotna informacja i nie ma se do kogo zwrocic w tej sprawie,wiec pisze tutaj oniewaz moze ktos bedzie sie orientowal w tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />sciagnolem progrma do gry w pokera w expekcie i chce sie zalogowac i gdy wchodze w login,prosi mnie program: Please enter your user account and password for this casion.w pasku User Account wpisuje moj numer idetyfikacyjny z expekta,a w pasku password moje haslo i gdy klikam oki,wyskakuje mi komunikat---->Error Logginr on i The system could not log you on.Either the name or password supplied is incorrect. Czy ktos sie orientuje o co chodzi,i co mam wpisac jesli ne moj numer i haslo ???Jesli ktos wie bardzo prosze o odpowiedz z gory dziekuje !!!! Pozdrawiam wszystkich graczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
musisz wpisać swoją nazwę użytkownika jaką posiadasz w expekt a nie numer identyfikacyjny... Inaczej mówiąc logujesz się tak samo jak do expekta żeby wybrać mecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: Fajnie pograć w pokerka... Polecam... Dostajesz na początek 2000$ wirtualnych - ja mam ich już ponad 17 000$ - szkoda że nie są realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2003
Posty: 14 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka