|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
AMERICAN LEAGUE
1:05 PM ET Minnesota (9-14, 3-11 away) Detroit (15-9, 4-5 home) MIN: Lohse(1-1, 8.55 ERA) DET: Rogers(3-2, 3.21 ERA)
1:05 PM ET Toronto (12-10, 4-4 away) NY Yankees (12-10, 8-3 home) TOR: Chacin(4-0, 5.11 ERA) NYY: Mussina(3-1, 2.45 ERA)
1:15 PM ET Boston (14-10, 8-6 away) Tampa Bay (10-14, 5-4 home) BOS: Schilling(4-0, 2.60 ERA) TAM: Kazmir(2-2, 4.30 ERA)
1:35 PM ET Seattle (10-15, 4-5 away) Baltimore (13-12, 8-7 home) SEA: Moyer(0-2, 3.45 ERA) BAL: Lopez(1-2, 6.97 ERA)
2:10 PM ET Oakland (11-12, 6-5 away) Kansas City (5-16, 5-7 home) OAK: Blanton(2-2, 5.92 ERA) KAN: Elarton(0-4, 3.16 ERA)
3:35 PM ET White Sox (16-7, 7-4 away) LA Angels (12-12, 6-5 home) CHW: Garland(2-1, 7.30 ERA) LAA: Santana(2-0, 2.96 ERA)
8:05 PM ET Texas (12-12, 6-5 away) Cleveland (13-11, 7-4 home) TEX: Padilla(2-1, 3.64 ERA) CLE: Westbrook(2-2, 5.52 ERA)
NATIONAL LEAGUE
1:05 PM ET NY Mets (16-7, 9-3 away) Atlanta (9-14, 3-5 home) NYM: Trachsel(2-1, 3.13 ERA) ATL: Davies(1-2, 4.56 ERA)
1:05 PM ET Colorado (14-10, 9-3 away) Florida (6-15, 2-6 home) COL: Kim(0-0, 0.00 ERA) FLA: Mitre(1-2, 4.56 ERA)
1:15 PM ET Houston (15-8, 3-4 away) Cincinnati (17-7, 8-3 home) HOU: Buchholz(1-1, 1.80 ERA) CIN: Ramirez(1-0, 2.57 ERA)
1:35 PM ET Philadelphia (9-14, 4-4 away) Pittsburgh (7-18, 6-6 home) PHI: Floyd(1-2, 8.50 ERA) PIT: Perez(1-3, 7.20 ERA)
2:15 PM ET Washington (8-16, 7-9 away) St. Louis (16-8, 11-4 home) WAS: Day(1-2, 10.80 ERA) STL: Suppan(1-2, 5.85 ERA)
2:20 PM ET Milwaukee (13-11, 4-7 away) Cubs (13-9, 7-4 home) MIL: Capuano(3-2, 3.00 ERA) CHC: Zambrano(0-1, 3.94 ERA)
4:05 PM ET LA Dodgers (12-12, 7-5 away) San Diego (8-15, 3-11 home) LAD: Lowe(1-1, 3.77 ERA) SDG: Park(1-1, 4.62 ERA)
4:05 PM ET Arizona (11-13, 7-7 away) San Francisco (13-10, 7-4 home) ARI: Webb(3-0, 2.21 ERA) SFO: Cain(1-2, 5.48 ERA)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dzis zagrałem takiego d(b)ubla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Yankees-Toronto under 10,5 + San Diego-LA Dodgers over 7,5
na Yankees linia zdecydowanie zawyżona .. + 2-5 under ostatnie 7 u siebie + 5-12 under ostatnie 17 meczów z Toronto wczoraj wysoki wynik ..
San Diego linia 7,5 ...patrzac na H2H to wychodzi zdecydowany under .. tylko że tej lini nie przekroczyli od 5 spotkań miedzy sobą + do tego wyrownane bilanse under/over .. patrzac ze dwa ostatnie mecze zakonczyły sie underami .. dzis duza szansa na over ..
------------- do tego system 5z7
Batlimore - rewanz za wczorajsza porażke Minnesota - dwa razy tegie lanie .. czas na odwet LA Angels - lepszy piczer (zaczynający) Cle-Tex un10,5 - za wysoka linia .. dwa razy z rzedu over Det-Min un9,5 - win Minnesoty ..niski wynik Tam-Bos ov9,5 - wczoraj ładna końcówka Boston ..dziś powinni mocna zaczac na poczatku Atl-NYM ov8,5 - Atlanta pro over w tym sezonie .. ostatnio 2 undery
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705 |
wczesnie graja... wczesniej typujemy...
Detroit Tigers - Minnesota Twins 1 DET w duzym gazie, wczoraj 18:1, doswiadczony Rogers duzo lepsze statystyki... MIN tylko 3W na wyjazdach
St. Louis Cardinals - Washington Nationals 1 tu licze ze po wczorajszej meczarni pałkarze STL sie przebudza.. mecz wyrownany ze wskazaniem na gospodarzy bo lepsze statsy ma ich pitcher
New York Yankees - Toronto Blue Jays 1 na przełamanie passy 4W pitchera TOR, mimo w miare przywoitego rzuczajacego NYY nie graja rowno... kto nie musi niech nie obstawia
Tampa Bay Devil Rays - Boston Red Sox 2 tu stawiam ze Schilling podtrzyma passe W teraz ma 4 i chyba troche lepszy jest od przeciwnika...
Cincinnati Reds - Houston Astros 2 mecz zapowiada sie na zaciety... tak jak wczoraj licze na koniec passy 6W CIN
Los Angeles Angels - Chicago White Sox 1 ostatni mecz serii, duzo lepszy pitcher LAA, pora pozegnac mistrzow porazka...
to na tyle... zaraz obstawiam i spokojnie czekam pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705 |
Wszystkie zdarzenia zostały puszczone w singlach
Do tego pusciłem 4 zdarzenia o łacznym AKO: 10.52
Atlanta,Houston,Phila ,Boston za 200 zł zobacyzmy co z tego wyjdzie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Chi. White Sox-L.A. Angels 8-5 2-1 Garland (2-1, 7.30)- Santana (2-0, 2.96) Dwie przegrane LAA - walka o honorowe zwycięstwo. Garland na razie słabo rzuca w tym sezonie. Santana rzuca bardzo dobrze i może zagrać 9 pełnych inningów. Dzisiaj niedziela, a "Aniołki" u siebie jeszcze nie wygrały w ten dzień. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> LAA 1.80/1j
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ja sie dzis troche spoznielem z postem ATLANTA na przelamanie byla (teraz 6-3) i przeciw CINCIN (0-3) no to jeszcze moglby wygrac SAN DIEGO (5L).
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dzis zagrałem takiego d(b)ubla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Yankees-Toronto under 10,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> + San Diego-LA Dodgers over 7,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
------------- do tego system 5z7
Batlimore - rewanz za wczorajsza porażke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Minnesota - dwa razy tegie lanie .. czas na odwet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> LA Angels - lepszy piczer (zaczynający) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Cle-Tex un10,5 - za wysoka linia .. dwa razy z rzedu over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Det-Min un9,5 - win Minnesoty ..niski wynik <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Tam-Bos ov9,5 - wczoraj ładna końcówka Boston ..dziś powinni mocna zaczac na poczatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Atl-NYM ov8,5 - Atlanta pro over w tym sezonie .. ostatnio 2 undery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> hehe .. ale w SD była końcówka ... ostatnia szansa gospodarzy ... i piczerki Dodgersów robia prezenty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (m in darmowy punkt) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i overek siada az miło ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705 |
wczesnie graja... wczesniej typujemy...
Detroit Tigers - Minnesota Twins 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> DET w duzym gazie, wczoraj 18:1, doswiadczony Rogers duzo lepsze statystyki... MIN tylko 3W na wyjazdach
St. Louis Cardinals - Washington Nationals 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tu licze ze po wczorajszej meczarni pałkarze STL sie przebudza.. mecz wyrownany ze wskazaniem na gospodarzy bo lepsze statsy ma ich pitcher
New York Yankees - Toronto Blue Jays 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> na przełamanie passy 4W pitchera TOR, mimo w miare przywoitego rzuczajacego NYY nie graja rowno... kto nie musi niech nie obstawia
Tampa Bay Devil Rays - Boston Red Sox 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Ile oni mi wczoraj kasy zabrali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> tu stawiam ze Schilling podtrzyma passe W teraz ma 4 i chyba troche lepszy jest od przeciwnika...
Cincinnati Reds - Houston Astros 2 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mecz zapowiada sie na zaciety... tak jak wczoraj licze na koniec passy 6W CIN
Los Angeles Angels - Chicago White Sox 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ostatni mecz serii, duzo lepszy pitcher LAA, pora pozegnac mistrzow porazka...
to na tyle... zaraz obstawiam i spokojnie czekam pozdro PIerdziele wiecej typow juz n ie podaje bo widze ze nikt wiecej sie nie wypaca wiec skzoda czasu i zachodu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
Beerde dobre typki wczoraj, szkoda że Red Soxi do tyłu...bo AKO 10 by weszło
Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2005
Posty: 867 |
PIerdziele wiecej typow juz n ie podaje bo widze ze nikt wiecej sie nie wypaca wiec skzoda czasu i zachodu... Nooooo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Zaraz walne jakis opis meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
ja sie dzis troche spoznielem z postem ATLANTA na przelamanie byla (teraz 6-3) i przeciw CINCIN (0-3) no to jeszcze moglby wygrac SAN DIEGO (5L). Ja rowniez sie sponizlem na ATL, nienawidze czegos takeigo, nic trzeba czekaz na koljene spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|