|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
poproszę zestaw pewniaczków na jutro  Chelsea-Aston Villa over 3,5 Swansea- MU bts lub over  Mu chyba-1 a the blues nie ruszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
w sumie prawie zapomnialem, ze chelsea przegrala kmś z dosc przecietnymi latynoskami z corinthians, tak wiec wiem, co z tripla leci bankowo
nie ma co sie wyglupiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Data ID Zakładu Stawka Łączna Status Rodzaj Wygrana Dyscyplina
Zdarzenie/Oferta / Typ
Kurs
Handicap
E/W warunki
Wynik
22/12/2012 21:16 CET
514662067
200,00 PLN
Wygrany
Singiel
480,00 PLN
Piłka Nożna
WAC Casablanca v OCS SafiTeam 1 Over/Under 2.5 GoalsOver
2.40
+2.5
Wygrany Ale meczyk w Maroku dzisiaj dobry.Śmiem twierdzić ,że czołowka naszej ekstraklasy.Cały czas ofens.Atmosfera super 30 000 ludzi na trybunach Mam troche farta bo Safi od 51 minuty w dziesiątkę. Lubię tę ligę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Biczu Ty niebieskich nie ruszasz?
fiu fiu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
a co ty Iwdakuno wieczorem masz tansza taryfe na neta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Ja tyera czekam na ADAMKA,ale ruszę walke na live.Chcę zobaczyć jak się będą prezentować bokserzy w pierwszych 2-3 rundach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu Ty niebieskich nie ruszasz?
fiu fiu.. za mało płacą nie wierzę w beniteza będę kibicował ale klopsu na to nie postawię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
TOM mysle, ze z kim jak z kim ale ze słonzi na wyjezdzie zujogum nie bedzie szalal
jeszcze za wczesna faza na roszady w skladach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Biczu Ty niebieskich nie ruszasz?
fiu fiu.. za mało płacą nie wierzę w beniteza będę kibicował ale klopsu na to nie postawię  nastepny mourinho tez chujnia trener przegrywa wszystko jak leci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
żujogum może by i wystawił kogoś z ławeczki gdyby nie Barry dzisiaj w 93`
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
a co ty Iwdakuno wieczorem masz tansza taryfe na neta? Ja pracuję w firmie produkującej słodycze.Szefostwo(makarony) dostało sraki przed świętami i zapierdalamy.Dopiero wieczorem trochę luzu mam. Poza tym żona,dwójka dzieciaków=obowiązki.Masakra
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
TOM mysle, ze z kim jak z kim ale ze słonzi na wyjezdzie zujogum nie bedzie szalal
jeszcze za wczesna faza na roszady w skladach No powstaje pyatnie tylko komu da odpocząć hmmm, myslę (ale wolę zaczekać), że jeszcze jutro wyjdzie najmocniejsza 11, ale w kolejnym meczu da odpocząć. Z drugiej strony, Swansea tez nie zamierza się tylko bronić, są mocni wbrew pozorom. W drugim meczu, jak dla mnie czysta 1 i to bez pierdnięcia.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dobrze ze mourinho zostal w realu bo jakby ktos nowy przyszedl
to gimbusy pisalyby ze chujnia trener ze tylko mou da nam mistrza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
a co ty Iwdakuno wieczorem masz tansza taryfe na neta? Ja pracuję w firmie produkującej słodycze.Szefostwo(makarony) dostało sraki przed świętami i zapierdalamy.Dopiero wieczorem trochę luzu mam. Poza tym żona,dwójka dzieciaków=obowiązki.Masakra Szczęśliwa głowa rodziny  a karp dalej w wannie?  czy zonka go killlimm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Biczu Ty niebieskich nie ruszasz?
fiu fiu.. za mało płacą nie wierzę w beniteza będę kibicował ale klopsu na to nie postawię  nastepny mourinho tez chujnia trener przegrywa wszystko jak leci jak by to jose prowadził cfc to by nie było @1.30 tylko @1.15 jose zjada rafe w przedbiegach nie widzę sensu grania ich u siebie po takim kursie może być tak samo jak dzisiaj na etihad,albo gorzej a takie stołki x2 na miękko po ładniejszym kursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Adamek dokladnie o której ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Adamek dokladnie o której ? W radiu w samochodzie jak słuchałem wiadomości na RMF mówili ,że o 23.00 naszego czasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Wydad Casablanca 4.Ta dwójka Kameruńczyków w ataku robi całą gre w ofensywie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
na ktorym kanale Adamek bedzie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Każdy juz przełaczył na Adamka,że taka cisza się zrobiła?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|