Proponuję jeden temat dla wszystkich lig. Proponuję jeden temat dla wszystkich lig.
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#568119 30/04/2006 21:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Proponuję jeden temat dla wszystkich lig.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"] CHAMPIONSHIP [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 5 maja [/color]
LEEDS - PRESTON

H2H: 14-9-21 59:74
na boisku gospodarza: 10-4-9 38:31

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 6 maja [/color]
CRYSTAL PALACE - WATFORD

H2H: 38-21-34 150:125
na boisku gospodarza: 25-10-12 85:46

Bonus: Unibet
#568120 01/05/2006 13:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"] CONFERENCE[/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"]sobota 6 maja [/color]

HALIFAX - GRAYS

H2H: 2-1-0 6:4
na boisku gospodarza: 2-0-0 5:3

MORECAMBE - HEREFORD
H2H: 6-9-5 26:29
na boisku gospodarza: 4-5-1 17:16

#568121 02/05/2006 13:19
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Quote
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> [color:"blue"] CHAMPIONSHIP [/color]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 5 maja [/color]
LEEDS - PRESTON

H2H: 14-9-21 59:74
na boisku gospodarza: 10-4-9 38:31

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 6 maja [/color]
CRYSTAL PALACE - WATFORD

H2H: 38-21-34 150:125
na boisku gospodarza: 25-10-12 85:46

Do ostatecznych rozstrzygnięć daleko, ale można spróbować już teraz wytypować zwycięzcę, bądź nakreślić z czym mamy do czynienia. Ja to widzę tak:

Watford - drużyna grająca ofensywnie, mająca w swym składzie króla strzelców Championship (licząc tylko bramki ligowe), zdobywcę 21 bramek Marlon'a King'a, a także bramkostrzelnych (strzelili po 14 goli) - pomocnika Ashley'a Young'a i napastnika Darius'a Henderson'a.

Lecz proszę zwrócić uwagę na wyniki z czołowymi drużynami Championship (pierwszy meczu u siebie): Reading 0:0 i 0:0, SUtd 2:3 i 4:1, Leeds 0:0 i 1:2, Preston 1:2 i 1:1, CP 1:2 i 1:3.

Wniosek - nie potrafią grać z mocnymi drużynami, a moim zdaniem ofensywą nie wygrywa się PO.

Leeds - tutaj przede wszystkim jest głód sukcesu po spadku z Premiership i odbudowie, drużyna wyważona między defensywą a ofensywą. Nie ma gwiazd, gra kolektyw.

Preston - hmm, równowaga między atakiem a obroną chyba jeszcze lepsza niż w Leeds, też przede wszystkim kolektyw. Dość powiedzieć, że ich najlepszy strzelec David Nugent zdobył 10 bramek. Drużyna (nie licząc Reading) z najmniejszą ilością przegranych spotkań (6) i straconych bramek (30 - najmniej w lidze).
Kto wie, czy w pierwszej fazie PO dużego znaczenia nie będzie miała przewaga własnego boiska, a tą wywalczyli sobie również dzięki pokonaniu Leeds w ostatniej kolejce.

W meczach pomiędzy czwórką barażowych ekip nie ponieśli porażki i ugrali najwięcej, bo 12 pkt (CP 10, Leeds 8, a Watford tylko 2).

Jest tylko jedno ale - w swej historii w barażach grają po raz 8 i nigdy ich nie wygrali. Jeśli awansowali, to bezpośrednio. A więc drużyna trochę pechowa.

Crystal Palace - drużyna chyba najbardziej doświadczona. Wystarczy powiedzieć, że znaczna część zawodników jeszcze w ubiegłym sezonie biegała po boiskach Premiership, w tym mając na celu powrót w szeregi najlepszych.

Reasumując na dzień dzisiejszy typuję finał Preston - Crystal Palace. A tu już może wydarzyć się wiele, ale ja zaryzykuję awans Prestonu.

#568122 08/05/2006 09:16
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
@Jinx

Mógłbyś objaśnić zasady awansu z poszczególnych par.Zastanawiam się nad zagraniem Watford po kursie 2.15.Muszę przyznać,że ich zwycięstwo na CP robi wrażenie.Ale z drugiej strony-czy w obliczy takiej zaliczki bramkowej Watford nie podejdzie do tego meczu na większym luzie i nawet skromna porażka nic nie zmieni...

#568123 08/05/2006 12:31
Dołączył: Aug 2005
Posty: 124
N
member
member
N Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 124
właśnie, wygrana Watford nad Crystal Palace to sukces. Mają duże szanse przejść do Ekstraklasy.

#568124 08/05/2006 21:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Quote
@Jinx

Mógłbyś objaśnić zasady awansu z poszczególnych par.Zastanawiam się nad zagraniem Watford po kursie 2.15.Muszę przyznać,że ich zwycięstwo na CP robi wrażenie.Ale z drugiej strony-czy w obliczy takiej zaliczki bramkowej Watford nie podejdzie do tego meczu na większym luzie i nawet skromna porażka nic nie zmieni...

Mecz i rewanż w pierwszej rundzie. Jak wiadomo w Anglii nie obowiązuje zasada "bramka strzelona na wyjeździe liczy się podwójnie". A więc jeśli np. w meczu drużyn X i Y padły wyniki 2:1 i 0:1, to jest dogrywka.
Wszystkie mecze finałowe (prócz Conference) odbędą się na Millenium Stadium w Cardiff.

P.S. W tym roku pary cholernie wyrównane na każdym szczeblu, w zeszłym roku miałem niezłą skuteczność, a w tym - szkoda gadać. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#568125 09/05/2006 08:38
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
@Jinx

A co myślisz o dzisiejszym spotkaniu?Czy Crystal Palace podejmie walkę,czy może już pogodzili się ze stratą szansy?Ze swojej strony muszę przyznać,że nie chce mi się wierzyć,że tak wysoko przegrali i to u siebie.Jest to tym bardziej zaskakujące,że to doświadczony zespół.nic z tego nie rozumiem ...

#568126 09/05/2006 09:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Staty z pierwszego spotkania:

Palace Watford
57.6% Possession 42.4%
0 Goals Scored 3
7 Attempts on Goal 8
3 Shots on Target 6
4 Shots off Target 2
0 Blocked Shots 0
9 Corners Won 4
11 Fouls Conceded 13
0 Offsides 6
2 Yellow Cards 3
0 Red Cards 0

czyli Watford grał z kontry i spokojnie punktował. A dziś ??? Trudno powiedzieć, ja raczej ten mecz odpuszczam.

#568127 09/05/2006 09:25
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
W zasadzie masz rację-to nie jest dobry mecz do grania.Watford jest faworytem,(bo grają u siebie i zwyciężyli w pierwszym meczu),ale równie dobrze mogą dziś przegrać choćby dwiema bramkami.Natomiast myślę,że Crystal Palace jednak podejmie walkę i dlatego postawiłem na ich awans po kursie 24 (BF) za grosze.Jeśli strzelą pierwsi bramkę i kurs podskoczy to wówczas skontruję.

#568128 09/05/2006 09:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Rozkład jazdy pozostałych par

[color:"green"]ONE [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> SWANSEA - BRENTFORD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 11 maja godz.20:45 [/color]
[color:"blue"] H2H [/color]
Swansea - Brentford 20-11-7 74:45


rewanż 14 maja godz.13:15
Brentford - Swansea 21-10-6 57:30

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> BARNSLEY - HUDDERSFIELD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 11 maja godz.20:45 [/color]
[color:"blue"] H2H [/color]
Barnsley - Hudd 18-6-8 60:41


rewanż 15 maja godz.20:45
Hudd - Barnsley 19-7-6 52:29

[color:"green"]TWO [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> LINCOLN - GRIMSBY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 13 maja godz.13:05[/color]
[color:"blue"] H2H [/color]
Lincoln - Grimsby 18-11-15 74-69


rewanż 16 maja godz.20:45
Grimsby - Lincoln 23-12-9 97:56

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> WYCOMBE - CHELTENHAM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 13 maja godz.19:05[/color]
[color:"blue"] H2H [/color]
Wycombe - Cheltenham 2-4-2 8:11


rewanż 18 maja godz.20:45
Cheltenham - Wycombe 3-3-2 8:7


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> H2H na boisku gospodarza, obejmuje bilans rozgrywek zarówno ligowych jak i pucharowych

#568129 10/05/2006 20:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
niedziela 21 maja

cardiff

leeds united - watford

finał play-off o awans do Premiership

mój typ:Leeds

potem dorzuce jakies argumenty

pozdrawiam

#568130 20/05/2006 13:02
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
W temacie cisza, a w zeszłym roku roiło się od rzeczowych postów.

Nadszedł czas finałów. Mimo nie najlepszej skuteczności w pierwszej rundzie (w granicach 50%), pokuszę się o wytypowanie zwycięzców baraży.

Już dziś na Walkers Stadium w Leicester finał Conference.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> HALIFAX - HEREFORD
H2H 15-12-20 46:65

Halifax po 4 latach spędzonych na amatorskich boiskach ma szansę wrócić w szeregi zawodowców. By tego dokonać musi pokonać Hereford - czołową ekipę tej ligi, lecz trochę pechową. Do tej pory Hereford grał w barażach 4 razy, za każdym razem bez powodzenia. Ostatnie trzy sezony to etatowy uczestnik PO, jednak mieli problemy z przejściem pierwszej rundy.
Typ: Hereford

Pozostałe mecze finałowe odbedą się na Millennium Stadium w Cardiff

[color:"green"] CHAMPIONSHIP [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 21 maja godz.16:00 [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> LEEDS - WATFORD
H2H
5-3-4 15:16

O obu ekipach napisałem już wyżej, a w finale konsekwentnie przeciwko Szerszeniom
Typ: Leeds

[color:"green"] LEAGUE ONE [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 27 maja godz.16:00 [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> BARNSLEY - SWANSEA
H2H
23-10-30 81:96

Barnsley po raz ostatni w 2 lidze grał w sezonie 2001/02.
Swansea zaś w sezonie 1983/84. W zeszłym roku awansowali z 4 ligi, a w tym mają szansę (podobnie jak Southend, który rok temu wygrał baraże w 4 lidze) awansować rok po roku klasę wyżej.
Po odpadnięciu faworyzowanych Hudd i Brentford pojawiła się szansa dla niżej notowanych ekip. I mimo najniższego z premiowanych miejsc grą w barażach dla mnie faworytem jest drużyna Lee Trundle'a.
Typ: Swansea

[color:"green"] LEAGUE TWO [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> [color:"red"] 28 maja godz.16:00 [/color]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> CHELTENHAM - GRIMSBY
H2H
0-1-3 3:8

Cheltenham jedyny sezon w 3 lidze (wyżej nigdy nie byli) zagrali w latach 2002/03.
Grimsby z 3 ligi spadli w sezonie 2003/04, rok wcześniej byli w lidze 2.
Mecz drużyn najwyżej rozstawionych w PO. Żeglarze bezpośredni awans stracili niemal w ostatnich sekundach kończącej sezon kolejki.
Typ: Grimsby

Typy subiektywne, bowiem o wszystkich zadecyduje boisko oraz dyspozycja dnia.

#568131 20/05/2006 13:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
leeds united - watford

Moj typ to Watford, poznalem dosc dobrze druzyny w UK, szczegolnie te w 2 lidze, analizy specjalnie nie mam ochoty pisac, gram Watford, leeds wg mnie nie dojrzalo do Premiership pokazali to pod koniec sezonu nieudolnie goniac blades.

#568132 21/05/2006 12:04
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Ludzie nie grajcie na Watford.Leeds zmierza dziś po awans.Ekipa jest w formie i jest zespołem nieobliczalnym i coś czuje że to piłkarze z Leeds beda świętowa powrót do Premiership.

#568133 21/05/2006 12:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Hmm, trudno orzec czy ktoś jest w formie czy nie, bowiem drużyny swe ostatnie mecze grały już dawno. Moim zdaniem to jest loteria i wielokrotnie już powtarzałem, że decydujące znaczenie ma dyspozycja dnia (no bo cóż innego, motywacja ta sama, składy wyrównane - pozostaje czyhać na błąd przeciwnika).

#568134 21/05/2006 15:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
leeds united - watford

Moj typ to Watford, poznalem dosc dobrze druzyny w UK, szczegolnie te w 2 lidze, analizy specjalnie nie mam ochoty pisac, gram Watford, leeds wg mnie nie dojrzalo do Premiership pokazali to pod koniec sezonu nieudolnie goniac blades.

leeds united - watford 0:3 (leeds nie mialo najmniejszych szans)
kurs 2.6 piechota nie chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Pewnie tylko ja wygralem i nikt mnie nie posluchal, a czemu tylko ja? Poniewaz LEEDS jest znana druzyna, a Watford? Pierwsze slysze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#568135 21/05/2006 23:11
Dołączył: May 2006
Posty: 81
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 81
Ogladalem ten mecz,liczylem na awans Leeds United ale nie im nie wychodzilo i nic nie mogli zrobic.Dobrze ze nie gralem tego meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#568136 22/05/2006 14:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Rozkleili się całkowicie po kuriozalnej drugiej bramce, której zresztą nie powinno być, gdyż aut po którym padła bramka należał się drużynie Leeds.

Gratulacje dla Watfordu - wracają do Premiership po 6 latach nieobecności.

#568137 28/05/2006 17:56
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,051
Baraże, to niestety niezbyt udane dla mnie zakończenie w miarę udanego sezonu, jeśli chodzi o Championship, League One&Two i Conference.

Niestety poważnie zastanawiam się, czy w przyszłym sezonie się tu udzielać, gdyż w tym miałem nieodparte wrażenie, że piszę sam dla siebie. W temacie Championship jeszcze ktoś się odzywał, One&Two już w ogóle, a dziwnym wydaje mi się brak zainteresowania Conference, która tu kiedyś była bardzo popularna.
A nic tak nie pomaga w typowaniu, jak wymiana informacji.

Przepraszam, ale musiałem się wyżalić.

Do usłyszenia (może) w sierpniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#568138 28/05/2006 18:55
Dołączył: May 2006
Posty: 81
journeyman
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 81
Nie martw sie, ludzie jesli nie pisza to nie znaczy ze nie czytaja tych postów.Twoja wiedza napewno sie tu przydaje...


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1