|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
A na pozniej Smrodki  mam na taśmie Clipps i chyba nie potrzebnie. oby overa wykręcili. Nie doczekam chyba do 4:30 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zlecam wyplate z betssona na mb ( zlecalem juz kilkadziesiat razy) i szlo normalnie a teraz odrzuca po 30-60 min od zlecenia kasa wraca na konto co moze byc grane ? konto zweryfikowane juz dawno kilka razy nawet a na maila nic nie przyszlo od nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
zlecam wyplate z betssona na mb ( zlecalem juz kilkadziesiat razy) i szlo normalnie a teraz odrzuca po 30-60 min od zlecenia kasa wraca na konto co moze byc grane ? konto zweryfikowane juz dawno kilka razy nawet a na maila nic nie przyszlo od nich Jak mozna kilka razy weryfikowac? Dziwne to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
zlecam wyplate z betssona na mb ( zlecalem juz kilkadziesiat razy) i szlo normalnie a teraz odrzuca po 30-60 min od zlecenia kasa wraca na konto co moze byc grane ? konto zweryfikowane juz dawno kilka razy nawet a na maila nic nie przyszlo od nich może jakiś limit na mb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zlecam wyplate z betssona na mb ( zlecalem juz kilkadziesiat razy) i szlo normalnie a teraz odrzuca po 30-60 min od zlecenia kasa wraca na konto co moze byc grane ? konto zweryfikowane juz dawno kilka razy nawet a na maila nic nie przyszlo od nich Jak mozna kilka razy weryfikowac? Dziwne to. raz chcieli skan dowodu a np za 12miesiecy zrzut z banku i moneybookers ze nowe przepisy na nich nakladaja i co jakis czzas musza powtornie weryfikowac (jakos tak mi na chacie mowili nie pamietam dokladnie bo to z rok temu bylo) normalnlnie co kilka dni wyplacam i bez problemu bylo do 1-2h ksiegowane a teraz cos wraca
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
zlecam wyplate z betssona na mb ( zlecalem juz kilkadziesiat razy) i szlo normalnie a teraz odrzuca po 30-60 min od zlecenia kasa wraca na konto co moze byc grane ? konto zweryfikowane juz dawno kilka razy nawet a na maila nic nie przyszlo od nich może jakiś limit na mb? w sensie ze tyle juz wyplacilem z betssona na mb ile zdarzylem na niego wplacic ta metoda?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Byczki nadstawiaja dupy na razie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
trzeba bedzie na chacie znowu z "fachowcami" odbyc rozmowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Zrobiony ładny green na Rakietach ML  +4.5 trzymam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
co za bezczelne skurwiele z Czikago........... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
zlecam wyplate z betssona na mb ( zlecalem juz kilkadziesiat razy) i szlo normalnie a teraz odrzuca po 30-60 min od zlecenia kasa wraca na konto co moze byc grane ? konto zweryfikowane juz dawno kilka razy nawet a na maila nic nie przyszlo od nich może jakiś limit na mb? w sensie ze tyle juz wyplacilem z betssona na mb ile zdarzylem na niego wplacic ta metoda? może przekroczyłeś limit na transfer środków, ile tam jest miesięcznie? jak masz zweryfikowane konto to 12k?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
-21 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
M@rcin z mb wszystko wporzadku ostatnio mi uzupelniali na koncie limity to cos z betssonem musi byc nie tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
ale Rakiety poszły 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
co za bezczelne skurwiele z Czikago...........  Zluzuj, idz wszamaj sledzia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Jak ktoś skorzystał z Rakiet, to już można ładnie greenować/kontrować  a na później Over 201.5pts na mientko będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
może przekroczyłeś limit na transfer środków, ile tam jest miesięcznie? jak masz zweryfikowane konto to 12k? LIMITY KONTA Limit depozytu na karcie kredytowej 12244.50 PLN Pozostałych 12244.50 PLN Całkowity limit transakcji 106119.00 PLN [?] Pozostałych 81436.95 PLN [Zwiększ] P.S sorrki za burdel 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Stanislaw, moze troche na wyrost, ale dzieki za pokuse na Rakiety  Na razie cudnie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
po świętach spróbuj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
A z ewentualna kontra poczekam do 4q - lepsze kursy beda, bo @8.25 mnie nie satysfakcjonuje 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|