|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
<******/o_moneybookers.php
Ten link drugi tez potrzebny,bo tam wplaca sie zlotowki ktore przekazujesz na konto.Sportingbet to do tej pory obcojezyczny buk,od 1.04 dali wersje polska[/qb] tak, ale lada moment maja wprowadzic przelewy do polskiego banku w zlotowkach i jak wiadomo dosc duzo polakow tam pojdzie grac...bo notabene sa niezli...czas oczekiwania na powyzsza mozliwosc - okolo miesiaca[/qb]Ok ale to pewne ze wprowadza przelewy z polskiego banu bezposrednio w PLN i nie trzebabedzie mieszac w to monybookers?? to by bylo duze ulatwienia ,a dzien dzisiejszy przechodze tam na 60%.jak wprowadza te ulepszenia to na 101%[/qb]tak, pewne , czas oczekiwania +- 1 miesiac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
napisalem 15 min temu ale bez odp
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> też szukam nowego buka(only nie unibet!) w Sportingbet ile wynosi minimalna wpłata???? (nie mogę doczytać) dzięx za odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
******/ o_sportingbet.php. Ja *******e expekt przechodze do www.sportingbet.com [sportingbet.com] servis duzo lepiej wyglada niz expekt ,oferta tez wieksza.daje poczucie stabilnosci ,kursy tez spoko.REJESTRUJE sie i jebie expekt ,nie mana co czekac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
mnie zalezy na dniou dzisiejszym Man UTD i Acasuso to pewniaki za 600 zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
Co z ta Legia,w ktorej minucie przerwali mecz? Nikt z was nie wie???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
Oryginalnie wysłał modern_talking70: [qb]Co z ta Legia,w ktorej minucie przerwali mecz? Nikt z was nie wie???[/qb] 79"
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2004
Posty: 87 |
no to zwrot,musi byc rozegrane 80 min.Czy kibice wkroczyli na boisko?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał modern_talking70: [qb]mnie zalezy na dniou dzisiejszym Man UTD i Acasuso to pewniaki za 600 zl[/qb] To samo chciałem zagrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ****a ten Expekt za dużo cyrków robi. Chyba definitywnie trzeba zrezygnować z tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
w b&w kursy 1.28 na ManUtd
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
no to wysylanie w expekcie dzisiaj chyba mamy z glowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,145 |
ale Unibet przeciez ruszyl...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Ja jebie ten expekt. Nie dosc ze chcialem teraz zagrac i strona nie dziala. To pewnie bedzie zwrot za Legie i sie tylko ***** pochlastac. Zmieniam buka i tyle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wie ktos juz cos co sie dzieje?? wysylal ktos maila?? zaraz mnuie cos trafi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
<******/o_sportingbet.php
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 643 |
Nie nie dziala. I nie bedzie dzialc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574 |
niestety NIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> U MNIE
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2003
Posty: 268 |
Oryginalnie wysłał gwozdecki: [qb]Nie nie dziala. I nie bedzie dzialc.[/qb] a niby czemu nie bedzie dzialac ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka