|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
O mod sie obudzil po swietach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ależ dzisiaj lipa w ofercie ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ależ dzisiaj lipa w ofercie ... ale perełkę wyłowiłem ... [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
ależ dzisiaj lipa w ofercie ... ale perełkę wyłowiłem ... [ Linked Image] 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
a w Maroku znowu ov1,5 chodzil po 2.10 i szybkie 2 gole...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
bangor pachnie ov2,5 i 3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
bangor pachnie ov2,5 i 3,5 3.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
a w Maroku znowu ov1,5 chodzil po 2.10 i szybkie 2 gole... 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
a w Maroku znowu ov1,5 chodzil po 2.10 i szybkie 2 gole... i overek2,5 na live 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Oglądam na Al Jazera Katar-Egipt i Egipt ma duża przewagę,przed chwilą podwyższyli na 2-0.Postawiłem delikatnie na over 1,5 i zaraz stzrelili,ale sytuacje są co chwila chwila dla Faraonów.
Powinni jeszcze coś ukłuć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez. Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania. Mało tracą i mało strzelają. Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę. Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku. U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika. Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima. Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez. Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania. Mało tracą i mało strzelają. Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę. Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku. U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika. Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima. Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient. może jakieś kornerki ...?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Oglądam na Al Jazera Katar-Egipt i Egipt ma duża przewagę,przed chwilą podwyższyli na 2-0.Postawiłem delikatnie na over 1,5 i zaraz stzrelili,ale sytuacje są co chwila chwila dla Faraonów.
Powinni jeszcze coś ukłuć. o2,5 @2,200 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Oczywiście będę grał ten mecz live w Sportingbet.Dlaczego? Ano dlatego ,że dają tam opcję ,że zespół gospodarzy strzeli over 1,5 gola. Tak coś czuję,że Totouan ukłuje te 2 bramki,ale najpierw zobacze jak dzisiaj się będą prezentować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Oglądam na Al Jazera Katar-Egipt i Egipt ma duża przewagę,przed chwilą podwyższyli na 2-0.Postawiłem delikatnie na over 1,5 i zaraz stzrelili,ale sytuacje są co chwila chwila dla Faraonów.
Powinni jeszcze coś ukłuć. o2,5 @2,200  15 minut+doliczony.Katar przesunął się do przodu.Może być skontrowany,ale ja odpuszczam.Czekam na Maroko...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Oglądam na Al Jazera Katar-Egipt i Egipt ma duża przewagę,przed chwilą podwyższyli na 2-0.Postawiłem delikatnie na over 1,5 i zaraz stzrelili,ale sytuacje są co chwila chwila dla Faraonów.
Powinni jeszcze coś ukłuć. o2,5 @2,200  15 minut+doliczony.Katar przesunął się do przodu.Może być skontrowany,ale ja odpuszczam.Czekam na Maroko... tu nic nie będzie ... dopiero zacząłem oglądać ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Ale Katar miał sete,sam na sam!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
katar jaka seta, co za wazon
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|