|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
katar jaka seta, co za wazon a ja mam ov 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
katar jaka seta, co za wazon a ja mam ov 2,5  Jeszcze zakład nie jest przegrany.Pachnie cały czas golem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
katar jaka seta, co za wazon a ja mam ov 2,5   banda niudaczników
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
katar jaka seta, co za wazon a ja mam ov 2,5  Jeszcze zakład nie jest przegrany.Pachnie cały czas golem. jednak wtopka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
FT,debil zKataru nie strzelił w sytuacji 200% kilka minut temu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
FT,debil zKataru nie strzelił w sytuacji 200% kilka minut temu niestety..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez. Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania. Mało tracą i mało strzelają. Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę. Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku. U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika. Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima. Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient. może jakieś kornerki ...? witam, i myślę że można by się tym zainteresować patrząc na to co dziś jest do wyboru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez. Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania. Mało tracą i mało strzelają. Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę. Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku. U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika. Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima. Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient. może jakieś kornerki ...? witam, i myślę że można by się tym zainteresować patrząc na to co dziś jest do wyboru  to co, jaką linię ruszamy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Najpierw popatrzę i zobaczę jak gra Totouan.Na gości w tym meczu nie liczę,ale 1 sztuke są w stanie zdobyć. Nie wiem ,może over 1,5 jak kurs skoczy pod 2,00.
Jak grasz w Bet365 to może rogi.Gospodarze powinni te 8 kornerów zdobyć,bo u siebie grają mocno do przodu. To nie są ogórki jakieś,w końcu mistrz,który wykorzystał w tamtym sezonie mały kryzys dominatorów z Rabatu i Casablanci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
eeeee...
na bet35 niet oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
eeeee...
na bet35 niet oferty na kornery
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez. Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania. Mało tracą i mało strzelają. Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę. Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku. U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika. Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima. Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient. może jakieś kornerki ...? witam, i myślę że można by się tym zainteresować patrząc na to co dziś jest do wyboru  to co, jaką linię ruszamy ?  nie widze żeby były wystawione cornery.....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
eeeee...
na bet35 niet oferty na kornery mogą wystawić w trakcie, zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Czasem GB wystawia cornery w Maroku ale tylko na live.Ale tylko czasami.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
a ten Bangor? Wychodzi jak dla mnie czysta 1 i over 3,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Na Tetouan na over 1,5 gola jest kurs marzenie 2,875,ale jakże to trudny typ,choć pamiętam jakis miesiąc temu jak zaaplikowali Olympique Safi 4 gole w 2 połowie.
Wszystko im wychodziło,ale Safi w 52 min otrzymało red card.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
a ten Bangor? Wychodzi jak dla mnie czysta 1 i over 3,5 W sumie w tej Walii taki raczej radosny futbol graja!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|