Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 43 1 2 3 4 42 43
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Originally Posted by BKS
katar jaka seta, co za wazon


a ja mam ov 2,5 puke

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by GIT
Originally Posted by BKS
katar jaka seta, co za wazon


a ja mam ov 2,5 puke

Jeszcze zakład nie jest przegrany.Pachnie cały czas golem.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by GIT
Originally Posted by BKS
katar jaka seta, co za wazon


a ja mam ov 2,5 puke
laugh


banda niudaczników

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Doliczone 3 minuty



Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Originally Posted by Iwdakuno
Originally Posted by GIT
Originally Posted by BKS
katar jaka seta, co za wazon


a ja mam ov 2,5 puke

Jeszcze zakład nie jest przegrany.Pachnie cały czas golem.


jednak wtopka puke

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
FT,debil zKataru nie strzelił w sytuacji 200% kilka minut temu

Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
G
GIT Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Originally Posted by Iwdakuno
FT,debil zKataru nie strzelił w sytuacji 200% kilka minut temu


niestety..

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
bangor ov.3,5 @1,8250

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Iwdakuno
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez.
Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania.
Mało tracą i mało strzelają.
Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę.
Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku.
U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika.
Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima.
Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient.
może jakieś kornerki ...?
witam, i myślę że można by się tym zainteresować patrząc na to co dziś jest do wyboru tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Iwdakuno
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez.
Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania.
Mało tracą i mało strzelają.
Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę.
Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku.
U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika.
Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima.
Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient.
może jakieś kornerki ...?
witam, i myślę że można by się tym zainteresować patrząc na to co dziś jest do wyboru tongue
to co, jaką linię ruszamy ? ooo

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Najpierw popatrzę i zobaczę jak gra Totouan.Na gości w tym meczu nie liczę,ale 1 sztuke są w stanie zdobyć.
Nie wiem ,może over 1,5 jak kurs skoczy pod 2,00.

Jak grasz w Bet365 to może rogi.Gospodarze powinni te 8 kornerów zdobyć,bo u siebie grają mocno do przodu.
To nie są ogórki jakieś,w końcu mistrz,który wykorzystał w tamtym sezonie mały kryzys dominatorów z Rabatu i Casablanci.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
eeeee...

na bet35 niet oferty

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Originally Posted by BKS
eeeee...

na bet35 niet oferty
na kornery

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by BKS
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by BKS
Originally Posted by Iwdakuno
Natomiast w moim ulubionym Maroku o 21.00 mistrz kraju Tetouan podejmuje zespół z czołowki Wydad Fez.
Nie lubie gości,ponieważ grają taki trochę antyfutbol.Obrona ,wybijanie z uderzeniai próba pojedyńczego skontrowania.
Mało tracą i mało strzelają.
Mam nadzieję,że mimo wszystko gospodarze dadza im radę.
Oni dobrze czują się na tej specyficznej,swojej sztucznej murawie,która według mnie jest najlepsza z tych co mamy na 5 stadionach w Maroku.
U siebie Maghreb Tetouan jest zupełnie innym zespołem niż na wyjazdach.Do tego żywiołowa 20 tysięczna publika.
Jest dość wysoka,dzięki czemu gra się łatwiej po ziemi ,bo piłka tak nie odbija się i nie skacze jak np: we wtorek na stadionie w Choceima.
Nie wiem czy kojarzycie,ale ta murawa w Tetouan przypomina mi tę ,która jest we Francji na stadionie w Lorient.
może jakieś kornerki ...?
witam, i myślę że można by się tym zainteresować patrząc na to co dziś jest do wyboru tongue
to co, jaką linię ruszamy ? ooo
nie widze żeby były wystawione cornery.....

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by BKS
Originally Posted by BKS
eeeee...

na bet35 niet oferty
na kornery
mogą wystawić w trakcie, zobaczymy

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Czasem GB wystawia cornery w Maroku ale tylko na live.Ale tylko czasami.

Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
over 2 wezme

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
a ten Bangor? Wychodzi jak dla mnie czysta 1 i over 3,5

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Na Tetouan na over 1,5 gola jest kurs marzenie 2,875,ale jakże to trudny typ,choć pamiętam jakis miesiąc temu jak zaaplikowali Olympique Safi 4 gole w 2 połowie.

Wszystko im wychodziło,ale Safi w 52 min otrzymało red card.

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Originally Posted by TOM182
a ten Bangor? Wychodzi jak dla mnie czysta 1 i over 3,5

W sumie w tej Walii taki raczej radosny futbol graja!

Strona 2 z 43 1 2 3 4 42 43

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1