Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
A jaki problem to przeczytać laugh

Smsowe pokolenie ...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tekst fajny. Niezły czub z tego ojca musi być laugh

Jedyny minus to taki, że najwyraźniej jakiś gimnazjalista to pisał. Pełno tam jakichś slangowych zwrotów, a w co drugim zdaniu jakieś "XD".

Tak się zastanawiam. Po jakiemu oni tam mówią w tych gimnazjach? Tam chyba lekcje języka polskiego są traktowane na równi z językami obcymi.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Originally Posted by Bzyku
Tekst fajny. Niezły czub z tego ojca musi być laugh

Jedyny minus to taki, że najwyraźniej jakiś gimnazjalista to pisał. Pełno tam jakichś slangowych zwrotów, a w co drugim zdaniu jakieś "XD".

Tak się zastanawiam. Po jakiemu oni tam mówią w tych gimnazjach? Tam chyba lekcje języka polskiego są traktowane na równi z językami obcymi.

Chlopak wyraznie w tekscie napisal ze ma 22 lata .

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by Fanatyk_1984
Originally Posted by Bzyku
Tekst fajny. Niezły czub z tego ojca musi być laugh

Jedyny minus to taki, że najwyraźniej jakiś gimnazjalista to pisał. Pełno tam jakichś slangowych zwrotów, a w co drugim zdaniu jakieś "XD".

Tak się zastanawiam. Po jakiemu oni tam mówią w tych gimnazjach? Tam chyba lekcje języka polskiego są traktowane na równi z językami obcymi.

Chlopak wyraznie w tekscie napisal ze ma 22 lata .

Tia, tu na forum też wszyscy są na plusie laugh

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
no tak chłopaki czytali, że nie doczytali

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Najmniej biednych jest wśród bezdzietnych małżeństw &#8211; nieco ponad 1 proc., a im więcej dzieci, tym więcej biedy. To jedna z niespodzianek nowych raportów GUS &#8211; stwierdza "Gazeta Wyborcza"

laugh puke

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by Fanatyk_1984

nie mów, że to przeczytałeś


a co w tym takiego trudnego?
czytac nie umiesz, Twoj problem

Tekst zajebisty, sam jezdze czesto nad wode i z checia przeczytalem do konca

jak chcesz moge Ci napisac w paru zdaniach o co chodzi.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by HAGIi
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by Fanatyk_1984

nie mów, że to przeczytałeś


a co w tym takiego trudnego?
czytac nie umiesz, Twoj problem

Tekst zajebisty, sam jezdze czesto nad wode i z checia przeczytalem do konca

jak chcesz moge Ci napisac w paru zdaniach o co chodzi.

Teraz to ojciec powinien napisać w odpowiedzi. Jakiego ma syna niechcącego z nim jeździć na rybki.
Miejscowki obadane lokalne na cal. Wszystkie lektury obcykane, wiadomo co i jak. Najnowsze trendy blaszek, haczyków, spławików, podbieraków itd. A kuzwa syn woli siedziec przed kompem i łowić na Fishing simulatore. laugh wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by [T
-error]A jaki problem to przeczytać laugh

Smsowe pokolenie ...
No właśnie, problemu z przeczytaniem tego nie ma żadnego.
Młodsi ode mnie nie cierpią czytać z tego co widzę. Ja, gdzie ryb i połowów nie cierpię z chęcią doczytałem do końca wink

Ostatnio pytam ludzi z klasy maturalnej jakie gazety czytają to .. zapadła cisza.
Nic, zero. Takie tytuły jak Forum, Wprost czy nawet Uważam Rze nic im nie mówią blush
Stwierdzili, że tylko lektury trochę czytają, bo muszą.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Teraz się czyta: "kwejki", "demoty", "mistrzów", "twity" i "fejsa".

Takie pokolenie rośnie. Niedługo zapomną jak wygląda papier smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Nawet toaletowy laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Wszystko skrócone do minimum, do 20 znaków, do 12 znaków ... do odczytania wyniku 1-0 laugh
Masakra-

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by Platini
Originally Posted by [T
-error]A jaki problem to przeczytać laugh

Smsowe pokolenie ...
No właśnie, problemu z przeczytaniem tego nie ma żadnego.
Młodsi ode mnie nie cierpią czytać z tego co widzę. Ja, gdzie ryb i połowów nie cierpię z chęcią doczytałem do końca wink

Ostatnio pytam ludzi z klasy maturalnej jakie gazety czytają to .. zapadła cisza.
Nic, zero. Takie tytuły jak Forum, Wprost czy nawet Uważam Rze nic im nie mówią blush
Stwierdzili, że tylko lektury trochę czytają, bo muszą.

o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90 smile

Dołączył: Aug 2007
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 301

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by Platini
Originally Posted by [T
-error]A jaki problem to przeczytać laugh

Smsowe pokolenie ...
No właśnie, problemu z przeczytaniem tego nie ma żadnego.
Młodsi ode mnie nie cierpią czytać z tego co widzę. Ja, gdzie ryb i połowów nie cierpię z chęcią doczytałem do końca wink

Ostatnio pytam ludzi z klasy maturalnej jakie gazety czytają to .. zapadła cisza.
Nic, zero. Takie tytuły jak Forum, Wprost czy nawet Uważam Rze nic im nie mówią blush
Stwierdzili, że tylko lektury trochę czytają, bo muszą.

o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90 smile


Nie rozumiem tego zdziwienia,skoro ludzie od 20 lat czytaja GW i to w starszym wieku - poziom ten sam.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by kubi20
o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90 smile
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy wink
Nigdzie nie zaznaczyłem, że to akurat Tobie nie chciało się przeczytać. Jednak zdecydowana większość młodych ludzi widząc tak długi tekst odpuszcza, nie chce im się czytać. Wolą zwykłe krótkie gówno na jednym z portali i tyle, to daje im wiedzę i pogląd na życie.
Stary jeszcze bardzo nie jestem, za takiego się nie uważam wink

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
akurat GW reprezentuje 'odpowiedni' poziom

Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by Platini
Originally Posted by kubi20
o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90 smile
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy wink
Nigdzie nie zaznaczyłem, że to akurat Tobie nie chciało się przeczytać. Jednak zdecydowana większość młodych ludzi widząc tak długi tekst odpuszcza, nie chce im się czytać. Wolą zwykłe krótkie gówno na jednym z portali i tyle, to daje im wiedzę i pogląd na życie.
Stary jeszcze bardzo nie jestem, za takiego się nie uważam wink

a ja akurat nie miałem uwag do Ciebie wink i nie chodziło mi o długość tekstu tylko o jego poziom, zerkając i widząc błędy ortograficzne, źle skonstruowane zdania, bluzgi, znaki typu xD... świadczy to iż nie jest zbyt ambitny i tyle

Strona 10 z 20 1 2 8 9 10 11 12 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (alfa, betowiec, aker, rafal08, burbon, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka), 2,721 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1