|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2010
Posty: 593 |
Lepiej przyznaj sie do bledu i do wypisywania glupot i nastepnym razem postaraj sie tego nie robic, a przynajmniej nie w az tak razacy sposob, bo glupszych rzeczy na qc siatkowka dawno nie czytalem niz to co wypisales wyzej na temat ich "pierwszego skladu" i "dzisiejszego meczu ligowego"  Nie wszyscy, ktorzy wchodza na ten qc znaja sie do konca na siatkowce - ktos jeszcze pomysli, ze pisales prawde i jestes obeznany w temacie siatkarskim  Chyba nigdy nikomu nie zwrocilem uwagi na temat jakiejkolwiek wypowiedzi, ktora bylaby niezgodna z prawda, ale Twoj brak wiedzy mnie wyjatkowo zaszokowal i nie moglem sie powstrzymac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Lepiej przyznaj sie do bledu i do wypisywania glupot i nastepnym razem postaraj sie tego nie robic, a przynajmniej nie w az tak razacy sposob, bo glupszych rzeczy na qc siatkowka dawno nie czytalem niz to co wypisales wyzej na temat ich "pierwszego skladu" i "dzisiejszego meczu ligowego"  Nie wszyscy, ktorzy wchodza na ten qc znaja sie do konca na siatkowce - ktos jeszcze pomysli, ze pisales prawde i jestes obeznany w temacie siatkarskim  Chyba nigdy nikomu nie zwrocilem uwagi na temat jakiejkolwiek wypowiedzi, ktora bylaby niezgodna z prawda, ale Twoj brak wiedzy mnie wyjatkowo zaszokowal i nie moglem sie powstrzymac  No faktycznie pomyliłem się ( głupoty napisałem) ...Z pewnością i tak nikt nie skorzystał z tego , bo napisałem to pod koniec meczu ale to nie znaczy , że jak kilku małolatów ma net i nie za bardzo w głowach poukładane to mogą tobie nawrzucać od różnych takich a ty będziesz to ze spokojem czytał. Jak mają problemy osobiste i itp. to niech się udadzą do specjalisty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 7,580 |
koncz wasc wstydu oszczedz !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Jakby co , to nie gra pierwszy skład sesi... Choćby nie ten sam co na mistrzostwach klubowych. One grają jakby ktoś wiedział dzisiaj także w lidze... taa..z jajmi między nogami  Kultury Panie trochę , bo z butów tobie słoma wychodzi... Pomyliłem się .. ojej... Wielkie mi rzeczy... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Co za jebane sieroty a człowiek przy +4 w 3 secie pograł handi -1,5 seta a tu taki wal pierdolone gwiazdeckzi a JD juz oddales ?  A W ryj Nowohucki Pedale dostales?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Co za jebane sieroty a człowiek przy +4 w 3 secie pograł handi -1,5 seta a tu taki wal pierdolone gwiazdeckzi a JD juz oddales ?  A W ryj Nowohucki Pedale dostales? co za prostak nie ma nikogo zeby zbanowal goscia? ostanio za napisanie "k..." dostalem bana a juz obrazac mozna ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2012
Posty: 1,606 |
Dzisiaj Trentino - Macerata 1 1.35 ...MOże jakiś handicap na trento minusowy. Oglądałem oba spotkania. Macerata nie zachwyciła grą. Travica gra prostą siatkówkę bez wielu kombinacji w większości posyłając piłki na skrzydła. Rzadko gra środkiem. Do tego brak w zespole maceraty ważnego ogniwa jakim jest savani powoduje , że raczej nie daje szans maceracie na ugranie czegokolwiek z trento.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627 |
Trentino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Trentino gromi  księgarnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Macerata po honorowego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
ZAKSA włączyła olewator i może paść duży kurs 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
Dziekuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Macerata dotrzymac do konca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 627 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Stokr się skontuzjował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
pachnie TB jak w lidze 2-0 - 2-2 - 3-2
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|