|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
A mnie zastanawia jak mozna zniszczyc wygrany kupon? Masz slabą wyobraznie: mogl zostac podarty przypadkiem, mogl zniszczyc go ktos inny(nieswiadomy co to jest), mogl tez byc tam ostatni mecz na kuponie ktory nie wchodzil do konca i ktos nie wierzyl juz w wygrana i podarl. 1) Nie wyrzucaj kuponu chocby bylo w plecy 3:0 w '89 2) Pilnuj swoich rzeczy, szczegolnie jesli mozesz wygrac spora kase... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka