|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90  Chyba nie do końca się zrozumieliśmy  Nigdzie nie zaznaczyłem, że to akurat Tobie nie chciało się przeczytać. Jednak zdecydowana większość młodych ludzi widząc tak długi tekst odpuszcza, nie chce im się czytać. Wolą zwykłe krótkie gówno na jednym z portali i tyle, to daje im wiedzę i pogląd na życie. Stary jeszcze bardzo nie jestem, za takiego się nie uważam  a ja akurat nie miałem uwag do Ciebie  i nie chodziło mi o długość tekstu tylko o jego poziom, zerkając i widząc błędy ortograficzne, źle skonstruowane zdania, bluzgi, znaki typu xD... świadczy to iż nie jest zbyt ambitny i tyle Tekst o rybaku pojawił się dużo wcześniej na innych forach. Na demotywatory dopiero ktoś później wrzcuił. Historia extra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306 |
-error]Wszystko skrócone do minimum, do 20 znaków, do 12 znaków ... do odczytania wyniku 1-0  Masakra- Nie inaczej, ciekawe kiedy zaczą palić książki. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90  Przecież to temat z dowcipami. Oczekujesz felietonów Bogusława Kaczyńskiego? Spotkałem ostatnio w autobusie ciekawego człowieka  Jadę sobie na uczelnię czytam jakąś książkę. Podchodzi do mnie gość na oko po sześćdziesiątce. Nieźle ubrany, dość żwawy w grubszych brylkach- ogólnie wyglądał całkiem porządnie. Przeprasza, że zwraca mi uwagę i mówi, żebym tu nie czytał bo, ciemno, gałki oczne się trzęsą itp.. Podziekowałem ładnie i wróciłem do lektury. Gośc wyskoczył, że po co ja to w ogóle czytam, ktoś coś napisze, a ludzie od razu czytają i lepiej żebym sam coś napisał i niech ktoś inny czyta Szkoda, że od razu wysiadł bo miałem kilka pytań.. A ten tekst o wędkowaniu bardzo dobry. Wolę takie nieskładne bzdury z błedami niż prawdę objawioną od linijki ze wspomnianej wyborczej. PS. Gazet nie czytam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
a ja akurat nie miałem uwag do Ciebie  i nie chodziło mi o długość tekstu tylko o jego poziom, zerkając i widząc błędy ortograficzne, źle skonstruowane zdania, bluzgi, znaki typu xD... świadczy to iż nie jest zbyt ambitny i tyle Codziennie czytając trochę rzeczy, gdzie wszystko jest pisane prawie poprawnie mam ochotę poczytać takie właśnie historyjki. Ta jest śmieszna, pomijam już te błędy, xD itd. mat2000 - dobry kolo musiał być  Ludzie to potrafią różnie reagować na osoby, które obok nich czytają. Nie zapomnę jednej kobiety w wieku ok. 60 lat, która jechała pewnego razu ze mną w pociągu. Czytam sobie gazetkę, ta siedzi wylajtowana, coś też przegląda, gryzie paluszki. Zamykam gazetę, sięgam po książkę. Nagle kątem oka dostrzegam konsternację u kobiety, przeżyła chyba wewnętrzny wybuch. Zabrała wszystkie klamoty szybko, zmierzyła mnie wzrokiem jakbym jej choć krzywdę zrobił i wyszła. Dodam, że czytałem "Bóg nie jest wielki" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148 |
... świadczy to iż nie jest zbyt ambitny i tyle Ambitny to raczej jest, skoro tyle chciało mu się napisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Stareee... ale jedno Donkowi trzeba przyznać potrafi nie seplenić przy śpiewaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|