|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
mialem rano grubo pograne Polki z Wloszkami po 1.5 bo wiedzialem ze spadki beda duze to sobie dolozylem do dubla malpe odniechcialo mi sie juz dzis tego biatlonu przez takie szmaciarstwo jakie odwali czarny w 2 secie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
widzę ciekawy bet na bet365...
sztafeta kobiet, lider po 1 etapie (rozumiem, że pierwszej zmianie?)
my mamy Pałkę, która świetnie radzi sobie w 'walce w ręcz' kurs 6,0. Francja ma Brunet. Jeśli nie poprawiła biegu to nawet strzelnica jej może nie pomóc. Rosję poprowadzi na 1 etapie Glazura... szczerze to 4,5 na nią trochę kusi, ale to Polkę cenię znacznie wyżej. Z resztą nie raz już udowodniła, że potrafi biegnąć na pierwszej zmianie, a kurs bardzo przyzwoity.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Dziwne... Na ostatnim pomiarze Justyna straciła około 20 sekund do wszystkich zawodniczek. Nie wytrzymała kondycyjnie? Źle posmarowane narty? Gdyby patrzeć na same czasy z tego biegu, to byłaby daleko w tyle, nawet taka Randall pobiegła o pół minuty szybciej.
Jak chce wygrać, to na tych dwóch biegach stylem klasycznym musi zbudować sobie dużą przewagą. jako jedyna cały dystans musiała przebiec w samotności, a to OGROMNA różnica aniżeli biec w grupie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Tak ogromna, by zanotować aż tak duże straty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Tak ogromna, by zanotować aż tak duże straty? no oczywiście straty były duże, szczególnie w samej końcówce, ale były one wynikiem całego dystansu no bo chyba nie chcesz powiedzieć, że ze startu wspólnego Justyna zajęła by dziś bardzo odległą lokatę tracąc ponad minutę do np. Kalli itd. ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
juz nie bedzie tego starego live bo nie wchodzi mi strona ? ten nowy jest do bani 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
No właśnie nie chce mi się w taki scenariusz wierzyć, jednak niepokoi mnie rozmiar tych dzisiejszych strat, byłem świadom że rywalki mogą trochę sekund odrobić, ale że aż tyle? Ponad minuta to jest pogrom, nie wiem czy można to wszystko zrzucić na karb samotnego biegu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Słowacja - Szwecja 1 Polska - Wlochy 1 @2.02  ------------------------- Wlochy - Szwecja 2 @2.70 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Polska - Wlochy 1 Rosja - Niemcy 1
<boks>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Polska - Wlochy 1 Rosja - Niemcy 1
<boks> z jakiego buka masz 2pare?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Polska - Wlochy 1 Rosja - Niemcy 1
<boks> z jakiego buka masz 2pare? Tobet
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Norwegia - Białoruś 1 Ukraina - Polska 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
mialem rano grubo pograne Polki z Wloszkami po 1.5 bo wiedzialem ze spadki beda duze to sobie dolozylem do dubla malpe odniechcialo mi sie juz dzis tego biatlonu przez takie szmaciarstwo jakie odwali czarny w 2 secie  gdzie miales na Polki 1.5 ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Rosjanka juz 14s straty, ale czlapie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
Polska - Wlochy 1 Rosja - Niemcy 1
<boks> z jakiego buka masz 2pare? Tobet szukalem tej parypo bukach i przeoczylem tobet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
mialem rano grubo pograne Polki z Wloszkami po 1.5 bo wiedzialem ze spadki beda duze to sobie dolozylem do dubla malpe odniechcialo mi sie juz dzis tego biatlonu przez takie szmaciarstwo jakie odwali czarny w 2 secie  gdzie miales na Polki 1.5 ?  betsson z samego rana co z tego jak mnie malpa zalatwila teraz mam za cale 1.28 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Polska - Wlochy 1 Rosja - Niemcy 1
<boks> z jakiego buka masz 2pare? Tobet szukalem tej parypo bukach i przeoczylem tobet  ja ta pare widzialem w paru bukach, jak nie w wiekszosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
no to ladny swir, choc nasze moga pudlowac przy takich warunkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
widocznie nie wiedzieli ze Ponza nie startuje
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|