|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
PS. Jeszcze o 14-15 wszyscy wszystkim słali życzenia, a chwilę po tym strasznie dużo jadu się tu wylało  Jak się " pojawią " letkie plusy, to i jadu zapewne będzie mniej. A tak... jak to w tym " sporcie ", nerwy, to i wyzwalają w inwestorach różne emocje. Legia - Pogoń Z Nowym Rokiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
akagi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie moze byc zbyt slodko, bo to znak, ze cos jest nie tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
jednak araby to pojeby tam juz od 80 minuty Smalarka robia
a druzyna ktora przegrywa jednym golikiem nawet nie zmienia nic w ustawieniu
przyspawani do pozycji
cos jak arteta i murawski jeden w polu karnym rywala widziany jest tylko jak jest karny a drugi nigdy w nim nie byl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
jednak araby to pojeby tam juz od 80 minuty Smalarka robia
a druzyna ktora przegrywa jednym golikiem nawet nie zmienia nic w ustawieniu
przyspawani do pozycji
cos jak arteta i murawski jeden w polu karnym rywala widziany jest tylko jak jest karny a drugi nigdy w nim nie byl dokładnie, w końcówkach nic nie wpada ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
El Jaddida-Lyon się zaczyna.Olympique Lyon w drugim składzie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
Iwdakuno ty bys lepiej do zony i dziecka poszedl a nie taki szajs ogladal  no chyba, ze masz to samo szczescie co ja - trafic na kobite, ktora lubi ogladac mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ciekawe czy juz jakies anonimy poszly do prezesa
regensburg kogo ty nam tu sprowadziles chlopie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
moja tez lubi ale nie mongolia-zair
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Iwdakuno ty bys lepiej do zony i dziecka poszedl a nie taki szajs ogladal  no chyba, ze masz to samo szczescie co ja - trafic na kobite, ktora lubi ogladac mecze  bitek nie wierzę... Przyznaj się, jak Twój chłopak ma na imię 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
A jednak MAT TETOUAN - MONPELLIER mecz zostanie rozegrany na przepięknym niedawno otwartym stadionie w Tangierze.
Dopiero wyszli na boisko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
fakt, zeby siasc do sparingu marokansko-francuskiego trzeba juz miec zaciecie to musi byc baba ktora zniesie wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Iwdakuno trzepie kase z zakladow to frau zadowolona
jak przegra wyplate to myslisz ze tez bedzie z nim ogladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Iwdakuno ty bys lepiej do zony i dziecka poszedl a nie taki szajs ogladal  no chyba, ze masz to samo szczescie co ja - trafic na kobite, ktora lubi ogladac mecze  bitek nie wierzę... Przyznaj się, jak Twój chłopak ma na imię  Ja mam swoje stanowisko w kuchni,tu mam tv,dekoderek,piwo i mogę zapalić. A ....i żone wyrozumiałą ,która to znosi. Czeg chcieć więcej dla miłośnika zakładów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Skoro Lyon 2 skład + pewnie olewka + ambicja arabusów  = Diffa ElJida over 1.5 gola 4.25 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Skoro Lyon 2 skład + pewnie olewka + ambicja arabusów  = Diffa ElJida over 1.5 gola 4.25  Już mieli jedną setkę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
fakt, zeby siasc do sparingu marokansko-francuskiego trzeba juz miec zaciecie to musi byc baba ktora zniesie wszystko  koneserzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
a może ktoś podać skład OL
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Borussia vs Szachtar w publicznej, a jakże  widzę, że akagiemu znowu internet podłączyli  powitać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Ja mam swoje stanowisko w kuchni,tu mam tv,dekoderek,piwo i mogę zapalić. A ....i żone wyrozumiałą ,która to znosi.Czeg chcieć więcej dla miłośnika zakładów?  Tymczasem wczoraj...... Mój zakład na over 5,5 we Wloszech wszedl i gittarka. A pijany w dupke jestem juz mam urlop i wali mnie to.ze włącze raisport i popłynę. Napisze jutro coś co tym razem, mam atak żony i dzieci,że się ujebawszy jescze mam czelnośc siedzieć przy lapku. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|