Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#569619 03/05/2006 10:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
AMERCAN LEAGUE

7:05 PM ET
Toronto (13-12, 5-6 away)
Boston (15-11, 7-4 home)
TOR: Halladay(3-1, 2.84 ERA)
BOS: Beckett(3-1, 4.50 ERA)


7:05 PM ET
LA Angels (12-15, 6-7 away)
Detroit (18-9, 7-5 home)
LAA: Weaver(1-3, 7.48 ERA)
DET: Robertson(3-2, 3.77 ERA)


7:15 PM ET
NY Yankees (13-11, 4-8 away)
Tampa Bay (11-16, 6-6 home)
NYY: Wright(0-2, 7.20 ERA)
TAM: Fossum(1-1, 6.11 ERA)


8:05 PM ET
Seattle (12-16, 6-6 away)
White Sox (18-8, 9-3 home)
SEA: Meche(1-2, 4.78 ERA)
CHW: Garcia(4-1, 5.86 ERA)


8:05 PM ET
Baltimore (14-14, 5-5 away)
Texas (15-12, 6-7 home)
BAL: Cabrera(2-2, 5.68 ERA)
TEX: Koronka(3-1, 4.25 ERA)



8:10 PM ET
Kansas City (5-19, 0-11 away)
Minnesota (10-16, 7-4 home)
KAN: Mays(0-3, 11.07 ERA)
MIN: Radke(2-3, 8.89 ERA)


10:05 PM ET
Cleveland (14-13, 6-7 away)
Oakland (14-12, 5-7 home)
CLE: Byrd(3-2, 8.03 ERA)
OAK: Haren(1-2, 4.84 ERA)

NATIONAL LEAGUE

7:05 PM ET
Florida (6-18, 4-9 away)
Washington (9-18, 1-7 home)
FLA: Moehler(0-3, 9.82 ERA)
WAS: Armas(2-2, 2.76 ERA)


7:05 PM ET
Atlanta (12-14, 6-9 away)
Philadelphia (12-14, 5-10 home)
ATL: Smoltz(1-2, 4.09 ERA)
PHI: Myers(2-1, 3.23 ERA)


7:10 PM ET
Pittsburgh (8-20, 2-13 away)
NY Mets (17-9, 8-5 home)
PIT: Snell(1-2, 5.79 ERA)
NYM: Martinez(5-0, 2.94 ERA)


8:05 PM ET
San Francisco (13-13, 6-6 away)
Milwaukee (15-12, 10-5 home)
SFO: Schmidt(1-2, 4.76 ERA)
MIL: Bush(2-2, 4.24 ERA)


8:05 PM ET
St. Louis (17-10, 5-6 away)
Houston (17-9, 12-4 home)
STL: Marquis(3-2, 5.04 ERA)
HOU: Oswalt(4-1, 2.76 ERA)


8:35 PM ET
Cincinnati (19-8, 9-4 away)
Colorado (15-12, 5-7 home)
CIN: Claussen(2-2, 6.04 ERA)
COL: Francis(0-2, 4.50 ERA)


9:40 PM ET
Cubs (14-11, 6-5 away)
Arizona (14-13, 6-6 home)
CHC: Maddux(5-0, 1.35 ERA)
ARI: Batista(2-1, 6.33 ERA)


10:10 PM ET
San Diego (11-15, 7-4 away)
LA Dodgers (12-15, 5-7 home)
SDG: Young(2-2, 3.41 ERA)
LAD: Seo(1-2, 5.70 ERA)

Bonus: Unibet
#569620 03/05/2006 17:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
po wczorajszym niezbyt udanym dniu - krok3

New York Mets (Martinez, Pedro) - Pittsburgh Pirates (Snell, I) >> 1,30
Arizona Diamondbacks (Batista, M) - Chicago Cubs (Maddux, G) >> 1,79

Total : 2,33

Wczoraj PIT z Duke'iem na czele pokonali Cabsów jednak z Metsami już taka sytuacja się nie powtórzy.
Lepszy miotacz z dotychczasowym bilansem 5:0 ERA 2,94 nie ma wyjścia jak poprowadzić swoją drużynę do zwycięztwa.

Myślę, że jest to kurs wart zagrania bo w CC ma zaczynać Maddux (5-0, ERA 1.35), który powinien wydatnie pomóc Cubsom przerwać serie 3 WIN Arizony. Niepokojące są troche statystyki Madduxa przeciw ARI (1-8, ERA 4.97) ale wiecznie przegrywał też nie będzie tym bardziej, że w tym sezonie jest w rewelacyjnej formie. W ARI starterem będzie Batista (2-1, ERA 6.33), który 5 dni temu pozwolił zdobyć SFG aż 6 pkt w pierwszych 5 innach.

#569621 03/05/2006 17:39
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
I jeszcze tak:

SDG Padres v LA Dodgers 1,85
Dodgers aktualnie L3 a Padres W3. Znakomita okazja na przełamanie. Dla LAD rzuca Seo (1-2, ERA 5.70), który ma bilans z SDG 2-0 (w tym sezonie już rzucał przeciw nim i Dodgersi wygrali a on skończył z ERA 0.00 nie pozwalając prawie na nic pałkarzom Padres). W SDG zaczynającym pitcherem będzie Young (2-2, ERA 3.41), który właśnie również zaczynał w tym meczu gdy Seo zagrał bezbłędnie. On też na niewiele pozwolił przeciwnikom. Zobaczymy jak bedzie dzisiaj. Ja rozpoczynam progresje na LAD.

CLE Indians v OAK Athletics 2,04
Oakland już seria W5 wiec niedlugo powinni przegrać. Ja zaczynam progresję bo licze na podwójne przełamanie. Oprócz porażki OAK licze na poprawę bilansu zaczynającego miotacza CLE Byrda, który ma bilans w meczach przeciw OAK 0-4, ERA 6.29. W Athletics zaczynał będzie Haren, którego bilans w tym sezonie nie jest jakiś oszałamiający: 1-2, ERA 4.84.

#569622 03/05/2006 18:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Beerde <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ja zagrałem Arizona under 9,5
Maddux 2 razy under w meczach przeciw Ari ... do tego H2H przemawia za niskimi wynikami na stadionie w Phoenix ... swoja drogą Maddux .. dobry poczatek sezonu.. może dzis niepozwoli na wiele pałkarzom gospodarzy
+
Colorado over 11,5
specyfika stadionu w Denver :] (wysokość) .... a jak patrzyłem na ich H2H z Cinn .. to aż miło ze linia jest na takim poziomie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ... jednak wszystko zweryfikuje dyspozycja piczerów .. (kolesie na należą do mocarzy)

===
zastanawiam sie jeszcze na NYY over 10,5 .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#569623 03/05/2006 21:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
St. Louis-Houston
Marquis (3-2, 5.04)- Oswalt (4-1, 2.76)
over 8 1.83/2j
Wyniki meczy Marquis'a w tym sezonie to 3 overy i 2 undery, w pięciu spotkaniach pozwolił przeciwnikom zdobyć 20 punktow, a średni wynik tych meczy to 8.2. Oswalt'a natomiast na sześć spotkań 4 overy i dwa undery, oddał 15 punktów, średnia wyniku to 12.0
---
Bilans typów MLB 49W-42L-2R +24,77j

#569624 03/05/2006 22:19
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
Jednak nie zagram na wygrana CUbsow...odpuszczam ten mecz..własnie doczytałem ze 40 letni Maddux NIGDY nie wygrał meczu na stadionie Arizony...wiem wiem zawsze musi byc ten 1 raz ae jednak odpuszcze...

#569625 04/05/2006 03:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
St. Louis-Houston
4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,66j
---
Bilans typów MLB 50W-42L-2R +26,43j

#569626 04/05/2006 05:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> MLB

jestem masakrycznie sfrustrowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> To co się dzieje, to zakrawa na żart losu! Jeszcze tydzień temu uważałem, ze Baseball to dosłownie gratis od Buka, ze to pieniadze leżące na Ziemii ,wystarczy sie po nie schylić. Co tu dużo gadać - łatwa forsa. Miałem prawo tak uważać, bo dosłownie czego sie nie tknałem, to wszystko (no prawie) trafiałem! Jeszcze pamietam, jak miałem doła bo na 5 meczy trafiłem 4, a piąty minimalnie nie wlazł... I nagle jakaś cholerna przemiana nastąpiła! Do analizy podchodze dokładnie w takim sam sposób, a od tygodnia dosłownie wogóle nie moge nic trafić! na kilkanaście typów trafiłem chyba z 3-4! (wcześniej była własnie odwrotnie). Gdzie leży problem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Jedyny wniosek jaki mi sie nasuwa to taki, ze im głębsza analiza tym wieksza kicha. Wcześniej to naprawde analizowałem meczyki najwyżej godzine dziennie i wynajdywałem mase zajebistych typów które wchodziły. Teraz mam kilka dni wolnego w pracy, to praktycznie non toper siedze nad statystykami, czytam wszelkie info etc. I co? Tragedia!! Skuteczność 0 % !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pier...nicze, wypłacam kase ktora jeszcze mi została po wsześniejszych sukcesach. Szkoda nerwów, jak nie idzie to nie idzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Poanalizuje i potypuje na sucho. Moze uda wyhaczyć w którym "punkcie" mojej analizy tkwił błąd. ALe w którym moze tkwić, gdy wcześniej tak dobrze na tym samym wychodziłem !! Eh... ALe mam doła... Chrzanie to! Wyłaczam kompa i dzisiejszych meczy nawet nie analizuje. Idę dziś na party i tylko jutro rano znów sobie sprawdze wyniki i będę się śmiał, ze Anaheim ktore "musiało" wygrać znów dostało w dupe z będącym na fali Detroit. A na Tigersów oczywiście nikt nie zagra, bo przecież "w końcu muszą przegrać"

Powodzonka tym ,którzy dziś będą toczyć tą nierówną walke...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#569627 04/05/2006 05:13
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 705
Rockeman...MLB to taki sport zobacz wyzej sam pisałem analize ze bede grał na CUbsow bo Maddux najlepsze rozpocecie sezonu w jego karierzei itp it...a pozniej jak wycztałem ze neiwygrał nigdy w karierze mecyu w Arizonie cos mnie tkneło i napisałemz e jednak odpuszczam ...jak sie okazałao miałem duzo szczescia...w tej dyscyplinie bardzo oprocz wiedzy potrzebne jest takze szczescie....

NIe przejmuj sie po burzy słonce wychodzi zza chmur i nad Toba tez zaswieci znow...

bedzie lepiej ...<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#569628 04/05/2006 05:45
Dołączył: Nov 2005
Posty: 9
G
stranger
stranger
G Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 9
Witam
Nie ma co płakać rockeman, buk tez człowiek musi z czegos życ. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Moze poporostu spróbuj pograc single mniejszy zysk ale całkiem niezle człowiek na tym wychodzi. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#569629 04/05/2006 09:07
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Beerde, gadzinka76 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> dzieki za dobre słowo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Przespałem się kilka godzinek i się uspokoiłem. Poanalizuje jednak sobie meczyki na dzisiejszy dzień, ale grać nie będę. Zbyt duży pech mnie ostatnio prześladuje, aby to ciągnąć. Jak wróci jako taka skuteczność, to sie pomyśli nad obstawianiem za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Narzekam na to MLB, bo doskonale sie zapisują w pamięci porazki, ale obiektywnie musze przyznać, ze wiele razy w tym sezonie to właśnie cuda sprawiały, ze moje drużyny odnosiły zwycięstwa. To cholernie ekscytujący sport i okrutnie nieobliczalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sonar.gif" alt="" />

Najbardziej mnie jednak dobija to ,ze do analizy wczorajszych meczy podszedłem baaaaardzo wnikliwie. Myślałem, ze przy takim wkładzie pracy efekty będą relatywnie lepsze. W końcu dzięki czemu mozna odnieść sukces w bukmacherce? Dzięki wiedzy i INFORMACJI! No to czytam, czytam, analizuje, sprawdzam wszelakie staty. I ciekawostka jest taka, ze właśnie kiedy pobierznie traktowałem analize, to znajdywałem dużo moim zdaniem Value Betów które mi seryjnie wchodziły. A teraz, kiedy wniknąłem głębiej w temat do doszedłem do wniosku, ze nie ma meczu w którym wszystko by przemawiało za jednym teamem. Kazda druzyna ma jakieś swoje atuty i jakieś słabe strony. Doprawdy już sam nie wiem, jak ugryźć temat.

Właśnie wczoraj dokonałem takiej rozbiórki na czynniki pierwsze jakichś 10-11 meczy z nocy. ALe analizowałem dosłownie wszystko. Z "bliska" przyglądałem sie poszczególnym pitcherom. Czytałem o nich, przegladłem ich staty nie tylko z tego ale również z zeszłych sezonów. Ba! Brałem w analizie również pod rozwage to ile zarabiają!!! Istotne dla mnie było jak dany pitcher radzi sobie z konkrentymi pałkarzami z ekipy gości. Nie wiem czy pominąłem cokolwiek istotnego w swojej analizie, a jednak efekt był katastrofalny. Już znając wyniki czytałem moje notatki i porównywałem z tym co sie wydarzylo w samym meczu. Jak sie spisłał przykłądnowo jakiś pitcher, którego okręslałem niemal mianem "Boga" i przewidywałem, ze w meczu odda rywalom w najgorszym wypadku 2 pkt. etc. No i jak przeczytąłem swoją analize meczu Arizona - Cubs to zbladłem... Sam w sumie zrobiłem z siebie debila, bo zamiast podejść do meczu obiektywnie, to uczepiłem sie tych głupich kolein myślowych w stylu "Maddux na pewno nie przegra, cubsi musza w końcu sie przełamać i po złych występach wygrać, a Arizona wygrała 3 mecze z rzędu wiec czas na porazke" I tym oto "mądrym" rozumowanie postawiłem na Cubsów. Natomiast co sobie napisałem w analizie tego meczu? Oto cytaty: "Pałkarze Arizony z ogromną skutecznością odbijają narzuty Madduxa" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> i dalej "Batista (Pit.Arizony) ma patent na Cubsów". Tak wiec jak widać info do tego meczu miałem bardzo trafne, ale ja sobie ubiłem w głowie, ze Cubsi "muszą" ten mecz wygrać, i żadne argumenty nie potrafiły mnie do postawienia takiego typu zniechęcić. A przecież Madduź owszem, zaczął genialnie sezon, ale kolo ma 4 dychy na karku, i rzeczywiście był już najwyższy czas na złapanie zadyszki. Fakt ze Batista doskonale sobie radzi z pałkarzami Cubsów w połączeniu z faktem, ze Chicago miało w ostatnich dniach wielkie problemy ze zdobywaniem punktów również jednoznacznie podsuwa prawdopodobny scenariusz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Tak wiec obiektywnie muszę przyznać, ze przynajmniej jeśli chodzi o ten mecz, to wszystko sie zgadza.... Przegrana Cubsów to nie był "tylko" pech. Mało tego - z obiektywnej analizy jasno wynika, ze wszystkie znaki na Ziemii i Niebie sugerowały zagranie Arizony... Analizła była dobra, po prostu wyciągnąłem z niej jakieś irracjonalne wnioski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

No nic ,dzisiejszą noc jednak znów spędzę przy MLB, przy czym bedę sie jedynie emocjonował meczami zagranymi na sucho. Trzeba poprawić dobór meczy i kiedy będą efekty to sie wróci do grania za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

Ale Wam wszystkim życze na dzisiaj samym trafnych typków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1