Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by Platini
Originally Posted by kubi20
o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90 smile
Chyba nie do końca się zrozumieliśmy wink
Nigdzie nie zaznaczyłem, że to akurat Tobie nie chciało się przeczytać. Jednak zdecydowana większość młodych ludzi widząc tak długi tekst odpuszcza, nie chce im się czytać. Wolą zwykłe krótkie gówno na jednym z portali i tyle, to daje im wiedzę i pogląd na życie.
Stary jeszcze bardzo nie jestem, za takiego się nie uważam wink

a ja akurat nie miałem uwag do Ciebie wink i nie chodziło mi o długość tekstu tylko o jego poziom, zerkając i widząc błędy ortograficzne, źle skonstruowane zdania, bluzgi, znaki typu xD... świadczy to iż nie jest zbyt ambitny i tyle
Tekst o rybaku pojawił się dużo wcześniej na innych forach. Na demotywatory dopiero ktoś później wrzcuił. Historia extra grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437

Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 306
Originally Posted by [T
-error]Wszystko skrócone do minimum, do 20 znaków, do 12 znaków ... do odczytania wyniku 1-0 laugh
Masakra-
Nie inaczej, ciekawe kiedy zaczą palić książki.crazy

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by kubi20
o czytaniu gazet możemy porozmawiać bo uważam, że to właśnie temat na poziomie, dlatego dziwie się ludziom ( jak to szczególnie podkreślacie w Waszym wieku i o pewnym domyślam się dosyć dużym ilorazie inteligencji ) czytającym takie prostackie teksty z demotywatorów czy innych podobnych stron. Wyrażam swoje zdziwienie a większość rzuca się o jakimś pokoleniu sms? Wydaje mi się, że właśnie Wy zniżacie się do poziomu gościa, który to napisał czytając jego tekst, mając z niego ubaw i komentując mój post w sposób dla mnie niezrozumiały, pozdrawiam mimo wszystko kubi20 pokolenie lat 80-90 smile

Przecież to temat z dowcipami. Oczekujesz felietonów Bogusława Kaczyńskiego?
Spotkałem ostatnio w autobusie ciekawego człowieka laugh
Jadę sobie na uczelnię czytam jakąś książkę. Podchodzi do mnie gość na oko po sześćdziesiątce. Nieźle ubrany, dość żwawy w grubszych brylkach- ogólnie wyglądał całkiem porządnie. Przeprasza, że zwraca mi uwagę i mówi, żebym tu nie czytał bo, ciemno, gałki oczne się trzęsą itp.. Podziekowałem ładnie i wróciłem do lektury. Gośc wyskoczył, że po co ja to w ogóle czytam, ktoś coś napisze, a ludzie od razu czytają i lepiej żebym sam coś napisał i niech ktoś inny czyta laugh crazy
Szkoda, że od razu wysiadł bo miałem kilka pytań..


A ten tekst o wędkowaniu bardzo dobry. Wolę takie nieskładne bzdury z błedami niż prawdę objawioną od linijki ze wspomnianej wyborczej.

PS. Gazet nie czytam smile

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by kubi20
a ja akurat nie miałem uwag do Ciebie wink i nie chodziło mi o długość tekstu tylko o jego poziom, zerkając i widząc błędy ortograficzne, źle skonstruowane zdania, bluzgi, znaki typu xD... świadczy to iż nie jest zbyt ambitny i tyle
Codziennie czytając trochę rzeczy, gdzie wszystko jest pisane prawie poprawnie mam ochotę poczytać takie właśnie historyjki. Ta jest śmieszna, pomijam już te błędy, xD itd.

mat2000 - dobry kolo musiał być grin Ludzie to potrafią różnie reagować na osoby, które obok nich czytają. Nie zapomnę jednej kobiety w wieku ok. 60 lat, która jechała pewnego razu ze mną w pociągu. Czytam sobie gazetkę, ta siedzi wylajtowana, coś też przegląda, gryzie paluszki. Zamykam gazetę, sięgam po książkę. Nagle kątem oka dostrzegam konsternację u kobiety, przeżyła chyba wewnętrzny wybuch. Zabrała wszystkie klamoty szybko, zmierzyła mnie wzrokiem jakbym jej choć krzywdę zrobił i wyszła.
Dodam, że czytałem "Bóg nie jest wielki" wink

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202

Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
member
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 148
Originally Posted by kubi20
... świadczy to iż nie jest zbyt ambitny i tyle

Ambitny to raczej jest, skoro tyle chciało mu się napisać.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
smile


Napo #5692447 03/01/2013 04:22
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Napo #5693844 04/01/2013 00:24
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
pani Izabela z Warszawy już dzisiaj ustawiła konkurencji wysoko poprzeczkę laugh


Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725
Likes: 5
laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Stareee... ale jedno Donkowi trzeba przyznać potrafi nie seplenić przy śpiewaniu tongue

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541

Strona 11 z 20 1 2 9 10 11 12 13 19 20

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Sensei, latajaca_holenderka), 2,621 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,883
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1