Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#569915 04/05/2006 18:03
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
Witam, przednami ostatania kolejka :

Anderlecht-Waregem
Brugge-Genk
Charleroi-Cercle
Lokeren-Beerschot
St.Truiden-FC Brussels
St.Liege-Gent
Westerlo-La Louviere

W walce o Mistrzostwo liczy sie Anderlecht oraz St. Liege. Oba zespoly graja na swoim boisku z zespolami ktore sa spokojne o utrzymanie. A gent ma zagwarantowany udzial w pucharach. Taki dubelek Anderlecht+ Liege wydaje mi sie dobra opcja zeby zagrac grubiej. Oba zespoly beda liczyly na strate jakis pkt. u przeciwnika. Co wy na to ?;)

Bonus: Unibet
#569916 04/05/2006 18:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Obie drużyny miały też wygrać tydzień temu, zwłaszcza Liege z walczącym o nic Rooselare... nie gram tej ligi więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, burbon, 11kera11), 967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,155
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1