|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 930 |
Witam, przednami ostatania kolejka :
Anderlecht-Waregem Brugge-Genk Charleroi-Cercle Lokeren-Beerschot St.Truiden-FC Brussels St.Liege-Gent Westerlo-La Louviere
W walce o Mistrzostwo liczy sie Anderlecht oraz St. Liege. Oba zespoly graja na swoim boisku z zespolami ktore sa spokojne o utrzymanie. A gent ma zagwarantowany udzial w pucharach. Taki dubelek Anderlecht+ Liege wydaje mi sie dobra opcja zeby zagrac grubiej. Oba zespoly beda liczyly na strate jakis pkt. u przeciwnika. Co wy na to ?;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Obie drużyny miały też wygrać tydzień temu, zwłaszcza Liege z walczącym o nic Rooselare... nie gram tej ligi więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka