Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
j.w.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Experto - mlody_wilk

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by Experto
Experto - mlody_wilk

Cavior - mlody_wilk

awans: mlody_wilk

rywal nie podał typów

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
młody wilk, nie podał bo Cavior odpadł w poprzedniej rundzie smirk

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Originally Posted by M@rcin
młody wilk, nie podał bo Cavior odpadł w poprzedniej rundzie smirk

hehe a sprawdzałeś wszystkie typy obu, że tak twierdzisz?

Bo na moje również awansował Cavior laugh

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by piter013
Originally Posted by M@rcin
młody wilk, nie podał bo Cavior odpadł w poprzedniej rundzie smirk

hehe a sprawdzałeś wszystkie typy obu, że tak twierdzisz?

Bo na moje również awansował Cavior laugh
nie wink

w temacie kto awansował do 4r jest experto wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Jest, bo tak sobie podał... nieprawidłowo zresztą ale sprytnie smirk

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
[Linked Image]

tak po mojemu smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Dopiero teraz zauwazylem o co chodzi, w pojedynku 3rundy z Caviorem widze ze wyslalem piaty typ o 20:00 w niedziele ktory byl trafiony i w temacie awansow
podalem ze awansowalem do kolejnej rundy - rywal nie reklamowal ze wygral pojedynek i oczywiscie nie podawal zadnych typow w tej rundzie bo stwierdzil ze przegral.
Teraz natomiast widze ze mlody_wilk ktory byl nastepnym rywalem pojedynku Experto-Cavior reklamuje ze to Cavior powinien awansowac i ze nie podal typow... i dzieki temu to on jest wygranym w 4tej rundzie.

Wydawalo mi sie ze po to jest temat 'kto awansowal do nast. rundy' aby wlasnie rozstrzygac takie sprawy, dlatego jesli mlody_wilk mial pewne zastrzezenia do tego z kim gra
powinien to reklamowac od razu gdy wpisalem w temacie a nie teraz po czasie gdy jego wszystkie typy okazaly sie pudlami.

Jeszcze dojdzie do absurdu i gosc w finale bedzie sprawdzal czy jego rywal przeszedl wszystkie rundy prawidlowo, bo moze sie okazac ze np. w ktorejs rundzie
dwoch rywali zgodnie powiedzialo kto awansowal ale byli w bledzie laugh

Conrad daj znac jak to wyglada, jak juz wspomnialem moj rywal w 3ciej rundzie nie kwestionowal mojej wygranej (tj uznal typ ktory podalem sekunde po czasie), natomiast rywal w 4tej rundzie sie tego czepia chociaz nie wspomnial o tym od razu a dopiero wtedy gdy nie trafil ani jednego typu i przegral z kretesem smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
nie reklamował to nie reklamował, przegrałeś i tyle smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Sprawa wg mnie jest oczywista, Experto odpadłeś w poprzedniej rundzie więc jakim cudem masz grać dalej? To tak jakby Nadal w półfinale Wimbledonu przegrał z Federerem i wobec kreczu Rogera chciał wystąpić w finale laugh
A to, że nie kwestionował sprawy awansu Caviora, cóż - czy to jego interes?
Regulamin jest regulaminem i myślę, że decyzja Conrada może być jedna.

Tyle okiem obserwatora.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
awansujcie kawiora laugh

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Quote
Dopiero teraz zauwazylem o co chodzi, w pojedynku 3rundy z Caviorem widze ze wyslalem piaty typ o 20:00 w niedziele ktory byl trafiony i w temacie awansow
podalem ze awansowalem do kolejnej rundy - rywal nie reklamowal ze wygral pojedynek i oczywiscie nie podawal zadnych typow w tej rundzie bo stwierdzil ze przegral.

Czy stwierdził, że przegrał ? Nie wiem, być może, a jeśli tak to się potwierdza... nieznajomość "prawa" szkodzi wink

Quote
Teraz natomiast widze ze mlody_wilk ktory byl nastepnym rywalem pojedynku Experto-Cavior reklamuje ze to Cavior powinien awansowac i ze nie podal typow... i dzieki temu to on jest wygranym w 4tej rundzie.

Czy tu jest co reklamować ?! Choćby drabinka utworzona przez legolasa potwierdzała awans Caviora

Quote
Wydawalo mi sie ze po to jest temat 'kto awansowal do nast. rundy' aby wlasnie rozstrzygac takie sprawy, dlatego jesli mlody_wilk mial pewne zastrzezenia do tego z kim gra
powinien to reklamowac od razu gdy wpisalem w temacie a nie teraz po czasie gdy jego wszystkie typy okazaly sie pudlami.

Ale czy to w interesie młodego wilka ? Równie dobrze Cavior mógł przybyć dziś o 19 45 na forum i o tym poinformować smirk
Quote
Jeszcze dojdzie do absurdu i gosc w finale bedzie sprawdzal czy jego rywal przeszedl wszystkie rundy prawidlowo, bo moze sie okazac ze np. w ktorejs rundzie
dwoch rywali zgodnie powiedzialo kto awansowal ale byli w bledzie laugh

pawia

Quote
Conrad daj znac jak to wyglada, jak juz wspomnialem moj rywal w 3ciej rundzie nie kwestionowal mojej wygranej (tj uznal typ ktory podalem sekunde po czasie), natomiast rywal w 4tej rundzie sie tego czepia chociaz nie wspomnial o tym od razu a dopiero wtedy gdy nie trafil ani jednego typu i przegral z kretesem smile

Jak można przegrać z kimś kto nie podał żadnego typu? Chyba jednak niemożliwe w tym konkursie nauka

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
najlepiej jakby sie wypowiedzial Cavior, bo dopiero teraz sie dowiedzialem od mlody_wilka ze podobno nie awansowalem smile

w kazdym razie widze ze gracze w tym konkursie chca wygrac kilka groszow za wszelka cene roznymi sztuczkami, ale widze teraz przeniesli to jeszcze na wyzszy level laugh moj awans kwestionuje nie przeciwnik a... przyszly przeciwnik laugh

tyle postow w temacie bo nie mam na takie polemiki czasu smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Pojechałeś teraz nieźle smirk


Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Quote
najlepiej jakby sie wypowiedzial Cavior, bo dopiero teraz sie dowiedzialem od mlody_wilka ze podobno nie awansowalem smile

Nie podobno, a na pewno laugh
Quote
w kazdym razie widze ze gracze w tym konkursie chca wygrac kilka groszow za wszelka cene roznymi sztuczkami, ale widze teraz przeniesli to jeszcze na wyzszy level laugh moj awans kwestionuje nie przeciwnik a... przyszly przeciwnik laugh

laugh laugh laugh

Quote
tyle postow w temacie bo nie mam na takie polemiki czasu smile

"czymaj sie chopie" duch

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by Experto
najlepiej jakby sie wypowiedzial Cavior, bo dopiero teraz sie dowiedzialem od mlody_wilka ze podobno nie awansowalem smile

w kazdym razie widze ze gracze w tym konkursie chca wygrac kilka groszow za wszelka cene roznymi sztuczkami, ale widze teraz przeniesli to jeszcze na wyzszy level laugh moj awans kwestionuje nie przeciwnik a... przyszly przeciwnik laugh

tyle postow w temacie bo nie mam na takie polemiki czasu smile

jedyną żenadą to jesteś Ty bo płaczesz jak szczerbata baba za chlebem, nikt nie kłóci się o 3 grosze, przegrałeś i czas się z tym pogodzić, że to nie Ty byłeś moim przeciwnikiem w 4 rundzie, a tekst o przegranej z kretesem chyba należałoby zapisać w księdze tekstów forum smile trzeba było czekać z typem do poniedziałku to może byś zdążył smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
dobra chlopaki, mialem nie pisac ale zaciekawilo mnie czemu tak w trojke przyatakowaliscie i rzucilem okiem na wasze konta:

[Linked Image]

mam nadzieje ze chociaz na jednym nicku dojdziecie do finalu piwo

Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Originally Posted by Experto
dobra chlopaki, mialem nie pisac ale zaciekawilo mnie czemu tak w trojke przyatakowaliscie i rzucilem okiem na wasze konta:

[Linked Image]

mam nadzieje ze chociaz na jednym nicku dojdziecie do finalu piwo

haha nie, to ja wale z 3 nicków piwo

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
buahahahah

wez ty sie puknij w czolo czlowieku


Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rafal08, latajaca_holenderka, ElNinho[mmdea]), 2,939 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,847
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1