|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Cavior - mlody_wilk awans: mlody_wilk rywal nie podał typów
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
młody wilk, nie podał bo Cavior odpadł w poprzedniej rundzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
młody wilk, nie podał bo Cavior odpadł w poprzedniej rundzie  hehe a sprawdzałeś wszystkie typy obu, że tak twierdzisz? Bo na moje również awansował Cavior 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
młody wilk, nie podał bo Cavior odpadł w poprzedniej rundzie  hehe a sprawdzałeś wszystkie typy obu, że tak twierdzisz? Bo na moje również awansował Cavior  nie  w temacie kto awansował do 4r jest experto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Jest, bo tak sobie podał... nieprawidłowo zresztą ale sprytnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
[ Linked Image] tak po mojemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dopiero teraz zauwazylem o co chodzi, w pojedynku 3rundy z Caviorem widze ze wyslalem piaty typ o 20:00 w niedziele ktory byl trafiony i w temacie awansow podalem ze awansowalem do kolejnej rundy - rywal nie reklamowal ze wygral pojedynek i oczywiscie nie podawal zadnych typow w tej rundzie bo stwierdzil ze przegral. Teraz natomiast widze ze mlody_wilk ktory byl nastepnym rywalem pojedynku Experto-Cavior reklamuje ze to Cavior powinien awansowac i ze nie podal typow... i dzieki temu to on jest wygranym w 4tej rundzie. Wydawalo mi sie ze po to jest temat 'kto awansowal do nast. rundy' aby wlasnie rozstrzygac takie sprawy, dlatego jesli mlody_wilk mial pewne zastrzezenia do tego z kim gra powinien to reklamowac od razu gdy wpisalem w temacie a nie teraz po czasie gdy jego wszystkie typy okazaly sie pudlami. Jeszcze dojdzie do absurdu i gosc w finale bedzie sprawdzal czy jego rywal przeszedl wszystkie rundy prawidlowo, bo moze sie okazac ze np. w ktorejs rundzie dwoch rywali zgodnie powiedzialo kto awansowal ale byli w bledzie  Conrad daj znac jak to wyglada, jak juz wspomnialem moj rywal w 3ciej rundzie nie kwestionowal mojej wygranej (tj uznal typ ktory podalem sekunde po czasie), natomiast rywal w 4tej rundzie sie tego czepia chociaz nie wspomnial o tym od razu a dopiero wtedy gdy nie trafil ani jednego typu i przegral z kretesem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
nie reklamował to nie reklamował, przegrałeś i tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Sprawa wg mnie jest oczywista, Experto odpadłeś w poprzedniej rundzie więc jakim cudem masz grać dalej? To tak jakby Nadal w półfinale Wimbledonu przegrał z Federerem i wobec kreczu Rogera chciał wystąpić w finale  A to, że nie kwestionował sprawy awansu Caviora, cóż - czy to jego interes? Regulamin jest regulaminem i myślę, że decyzja Conrada może być jedna. Tyle okiem obserwatora.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
awansujcie kawiora 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Dopiero teraz zauwazylem o co chodzi, w pojedynku 3rundy z Caviorem widze ze wyslalem piaty typ o 20:00 w niedziele ktory byl trafiony i w temacie awansow podalem ze awansowalem do kolejnej rundy - rywal nie reklamowal ze wygral pojedynek i oczywiscie nie podawal zadnych typow w tej rundzie bo stwierdzil ze przegral. Czy stwierdził, że przegrał ? Nie wiem, być może, a jeśli tak to się potwierdza... nieznajomość "prawa" szkodzi Teraz natomiast widze ze mlody_wilk ktory byl nastepnym rywalem pojedynku Experto-Cavior reklamuje ze to Cavior powinien awansowac i ze nie podal typow... i dzieki temu to on jest wygranym w 4tej rundzie. Czy tu jest co reklamować ?! Choćby drabinka utworzona przez legolasa potwierdzała awans Caviora Wydawalo mi sie ze po to jest temat 'kto awansowal do nast. rundy' aby wlasnie rozstrzygac takie sprawy, dlatego jesli mlody_wilk mial pewne zastrzezenia do tego z kim gra powinien to reklamowac od razu gdy wpisalem w temacie a nie teraz po czasie gdy jego wszystkie typy okazaly sie pudlami. Ale czy to w interesie młodego wilka ? Równie dobrze Cavior mógł przybyć dziś o 19 45 na forum i o tym poinformować Jeszcze dojdzie do absurdu i gosc w finale bedzie sprawdzal czy jego rywal przeszedl wszystkie rundy prawidlowo, bo moze sie okazac ze np. w ktorejs rundzie dwoch rywali zgodnie powiedzialo kto awansowal ale byli w bledzie  Conrad daj znac jak to wyglada, jak juz wspomnialem moj rywal w 3ciej rundzie nie kwestionowal mojej wygranej (tj uznal typ ktory podalem sekunde po czasie), natomiast rywal w 4tej rundzie sie tego czepia chociaz nie wspomnial o tym od razu a dopiero wtedy gdy nie trafil ani jednego typu i przegral z kretesem  Jak można przegrać z kimś kto nie podał żadnego typu? Chyba jednak niemożliwe w tym konkursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
najlepiej jakby sie wypowiedzial Cavior, bo dopiero teraz sie dowiedzialem od mlody_wilka ze podobno nie awansowalem w kazdym razie widze ze gracze w tym konkursie chca wygrac kilka groszow za wszelka cene roznymi sztuczkami, ale widze teraz przeniesli to jeszcze na wyzszy level  moj awans kwestionuje nie przeciwnik a... przyszly przeciwnik  tyle postow w temacie bo nie mam na takie polemiki czasu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
Pojechałeś teraz nieźle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
najlepiej jakby sie wypowiedzial Cavior, bo dopiero teraz sie dowiedzialem od mlody_wilka ze podobno nie awansowalem  Nie podobno, a na pewno w kazdym razie widze ze gracze w tym konkursie chca wygrac kilka groszow za wszelka cene roznymi sztuczkami, ale widze teraz przeniesli to jeszcze na wyzszy level  moj awans kwestionuje nie przeciwnik a... przyszly przeciwnik  tyle postow w temacie bo nie mam na takie polemiki czasu  "czymaj sie chopie" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
najlepiej jakby sie wypowiedzial Cavior, bo dopiero teraz sie dowiedzialem od mlody_wilka ze podobno nie awansowalem w kazdym razie widze ze gracze w tym konkursie chca wygrac kilka groszow za wszelka cene roznymi sztuczkami, ale widze teraz przeniesli to jeszcze na wyzszy level  moj awans kwestionuje nie przeciwnik a... przyszly przeciwnik  tyle postow w temacie bo nie mam na takie polemiki czasu  jedyną żenadą to jesteś Ty bo płaczesz jak szczerbata baba za chlebem, nikt nie kłóci się o 3 grosze, przegrałeś i czas się z tym pogodzić, że to nie Ty byłeś moim przeciwnikiem w 4 rundzie, a tekst o przegranej z kretesem chyba należałoby zapisać w księdze tekstów forum  trzeba było czekać z typem do poniedziałku to może byś zdążył 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
dobra chlopaki, mialem nie pisac ale zaciekawilo mnie czemu tak w trojke przyatakowaliscie i rzucilem okiem na wasze konta: [ Linked Image] mam nadzieje ze chociaz na jednym nicku dojdziecie do finalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
dobra chlopaki, mialem nie pisac ale zaciekawilo mnie czemu tak w trojke przyatakowaliscie i rzucilem okiem na wasze konta: [ Linked Image] mam nadzieje ze chociaz na jednym nicku dojdziecie do finalu  haha nie, to ja wale z 3 nicków 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780
Karpaty 1928 Krosno
|
|
Karpaty 1928 Krosno
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,780 |
buahahahah
wez ty sie puknij w czolo czlowieku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|