|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Czy gra ktos w tym buku? Prosze o jakiekolwiek info na jego temat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Czy gra ktos w tym buku? Prosze o jakiekolwiek info na jego temat.[/qb] ponawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70 |
Również jestem zainteresowany informacjami na temat tego buka. Czy jest wypłacalny ? W jaki sposób można wpłacać i wypłacać kasę ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2001
Posty: 90 |
W sieci nie ma chyba pozytywnych opini o tym buku, a przynajmniej ja na takie nie trafiłem. Radziłbym wam wstrzymać się z angażowaniem tam kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977 |
gdzieś pdo koniec listy jest w tym dziale, krótki bo krótki, temat na temat tego bukmachera;
o ile dobrze pamiętam ktoś napisał tam, że wpłacił kasę dla dobrego kursu, zagrał, były problemy a wypłaty nie dostał;
|
|
|
Link skopiowany do schowka