|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
dawać jeszcze jedną bramkę do przerwy we Włoszech 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
1 Powyżej 11.5 Estoril v Benfica (Azjatyckie rzuty rożne) 06/01/2013 Brak 1.95 Odbędzie się 2 Napoli -1.0 Napoli v Roma (Rzuty rożne - Handicap) 06/01/2013 Brak 2.00 Odbędzie się 3 Mallorca +4.0 Mallorca v Atletico Madryt (Rzuty rożne - Handicap) 06/01/2013 Brak 2.00 Odbędzie się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Espanyol od początku meczu ma sraczkę tak więc nie było szans żeby gola wturlali Proszę Cię, jedno sam na sam było takie, że jak biegł to by biblię zdążył przeczytać, tyle miał czasu na zastanowienie  No i właśnie o to też chodzi że miał za dużo czasu na zastanowienie  To też racja.... często takie nie wpadają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
ja sie zasadzam na bramke Arres  bezstresowo @3,5  W Maroku też powinni upolować jeszcze 1 szt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
taki fajny ten mecz Mariolka - Atletico ze przelaczam na tvp sport nasi napierdalaja na mistrzostwach swiata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
FORZA LA MAGICA ROOOOMMMAAAA !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
1 Powyżej 11.5 Estoril v Benfica (Azjatyckie rzuty rożne) 06/01/2013 Brak 1.95 Odbędzie się 2 Napoli -1.0 Napoli v Roma (Rzuty rożne - Handicap) 06/01/2013 Brak 2.00 Odbędzie się 3 Mallorca +4.0 Mallorca v Atletico Madryt (Rzuty rożne - Handicap) 06/01/2013 Brak 2.00 Odbędzie się  ja pogralem tylko ov u Benfici
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
FORZA LA MAGICA ROOOOMMMAAAA !!!! znasz jeszcze coś, czy to koniec repertuaru? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
FORZA LA MAGICA ROOOOMMMAAAA !!!! znasz jeszcze coś, czy to koniec repertuaru?  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
taki fajny ten mecz Mariolka - Atletico ze przelaczam na tvp sport nasi napierdalaja na mistrzostwach swiata  Chyba nigdzie na świecie nie pokazują tyle razy meczów swojej reprezentacji sprzed kilkudziesięciu lat co w Polsce  no ale tak to jest jak nie ma się totalnie żadnych sukcesów w kopanej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 300
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2013
Posty: 300 |
taki fajny ten mecz Mariolka - Atletico ze przelaczam na tvp sport nasi napierdalaja na mistrzostwach swiata  Chyba nigdzie na świecie nie pokazują tyle razy meczów swojej reprezentacji sprzed kilkudziesięciu lat co w Polsce  no ale tak to jest jak nie ma się totalnie żadnych sukcesów w kopanej Predzej nie ma kasy zeby kupic jakies nowe prawa do transmisji, albo inaczej, kasa jest ale po co wydawac jak mozna puscic setna powtorke.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
taki fajny ten mecz Mariolka - Atletico ze przelaczam na tvp sport nasi napierdalaja na mistrzostwach swiata  Chyba nigdzie na świecie nie pokazują tyle razy meczów swojej reprezentacji sprzed kilkudziesięciu lat co w Polsce  no ale tak to jest jak nie ma się totalnie żadnych sukcesów w kopanej Generalnie to chyba TVP Sport ,to najsłabszy z polskich kanałów sportowych. Kiedyś to jeszcze mieli na antenie Copa Libertadores.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,591 |
Witam w ten niedzielny wieczór,
Napoli - Roma, można spodziewać się kolejnych trafień?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
1 Powyżej 11.5 Estoril v Benfica (Azjatyckie rzuty rożne) 06/01/2013 Brak 1.95 Odbędzie się 2 Napoli -1.0 Napoli v Roma (Rzuty rożne - Handicap) 06/01/2013 Brak 2.00 Odbędzie się 3 Mallorca +4.0 Mallorca v Atletico Madryt (Rzuty rożne - Handicap) 06/01/2013 Brak 2.00 Odbędzie się  ja pogralem tylko ov u Benfici Już macie 3 cornerki ,a nie minął nawet kwadrans
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
madryt po over w pierwszejp olowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Witam w ten niedzielny wieczór,
Napoli - Roma, można spodziewać się kolejnych trafień? w przypadku obecnej Romy, to jak rzut monetą, patrząc na kursy to nie warto tykać overówych opcji, ale mecz szybki, i powinno coś wpadać, tylko kursy żenujące:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
taki fajny ten mecz Mariolka - Atletico ze przelaczam na tvp sport nasi napierdalaja na mistrzostwach swiata  Chyba nigdzie na świecie nie pokazują tyle razy meczów swojej reprezentacji sprzed kilkudziesięciu lat co w Polsce  no ale tak to jest jak nie ma się totalnie żadnych sukcesów w kopanej Generalnie to chyba TVP Sport ,to najsłabszy z polskich kanałów sportowych. Kiedyś to jeszcze mieli na antenie Copa Libertadores. Maja polski kosz i hokej ale i to ciezko tam obejrzec na zywo,żużel wmiare pokazuja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,988 |
Wydad 2,blisko jestem księgowania. Gola zdobył Anderson z Wybrzeża KS
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
FORZA LA MAGICA ROOOOMMMAAAA !!!! znasz jeszcze coś, czy to koniec repertuaru?  Che cosa te frega ? AS ROMA Il Campione del Mondo 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|