Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#57020 07/04/2004 15:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
Witajcie.
Miał ktoś może sytuacje w której na koncie u buka miał kwote ujemną ? Co w takiej sytuacji moze zrobic buk ? Ciekawi mnie to bo w chwili obecnej jestem w jednym z buków na minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i się zastanawiam czy jest sens ich spłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#57021 07/04/2004 15:22
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja miałem "debet" ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) w betfair, ale jak to możliwe u tradycyjnego buka?

Osobiście wydaje mi się, że buk może zrobić niewiele, a jeżeli kwota nie jest duża to nawet mu się nie opłaca.

#57022 07/04/2004 15:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
U tradycyjnego buka to chyba nie realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no chyba ze tata jest dyrektorem sts albo profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A mi oczywiście chodziło o internetowego buka ,a dokładnie o unibet. Zobaczymy co się bedzie działo.

#57023 07/04/2004 15:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
A mozesz napisac jak do tego doszlo?

#57024 07/04/2004 16:43
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Nic Tobie nie moze zrobic,oczywiście jak nie uzupełnisz kasy, to juz tam nie zagrasz.Tak jak ja.

#57025 07/04/2004 17:47
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
I
addict
addict
I Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]A mozesz napisac jak do tego doszlo?[/qb]
dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
mozna sie domyslec na jakim typerze sie opieral.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#57026 07/04/2004 18:22
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
Dzienx wszystkim za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#57027 07/04/2004 20:18
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
jak w internetowym buku lub w naziemnym można zrobić debet, nie kumam? przecież jak nie ma się kasy to się nie da obstawić , chyba

#57028 07/04/2004 20:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
U
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
moze buk omylkowo zaliczyl mu jakis zaklad, pozniej postawil nastepny (przegrany) a nastepnie buk anulowal wczesniej zaliczony zaklad

#57029 04/05/2004 04:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
w unibecie ludziska wysylaja falszywe skany dowodow wplaty

pozniej graja

przegrywaja

i maja debat

na tyle co przegrali

pozniej robi sie problem #
u buka debet i do tego falszowanie dokumentow bankowy
i trafia sie za ######

chyba nic ciekawego

#57030 04/05/2004 04:35
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Gratuluję takiego podejścia do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
Potem się dziwią że Polaków traktują gorzej jak każdy coś kombunuje jak może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1