|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25 |
Witajcie. Miał ktoś może sytuacje w której na koncie u buka miał kwote ujemną ? Co w takiej sytuacji moze zrobic buk ? Ciekawi mnie to bo w chwili obecnej jestem w jednym z buków na minus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i się zastanawiam czy jest sens ich spłacać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Ja miałem "debet" ( <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ) w betfair, ale jak to możliwe u tradycyjnego buka?
Osobiście wydaje mi się, że buk może zrobić niewiele, a jeżeli kwota nie jest duża to nawet mu się nie opłaca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25 |
U tradycyjnego buka to chyba nie realne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> no chyba ze tata jest dyrektorem sts albo profa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> A mi oczywiście chodziło o internetowego buka ,a dokładnie o unibet. Zobaczymy co się bedzie działo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
A mozesz napisac jak do tego doszlo?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394 Likes: 2 |
Nic Tobie nie moze zrobic,oczywiście jak nie uzupełnisz kasy, to juz tam nie zagrasz.Tak jak ja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 469 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]A mozesz napisac jak do tego doszlo?[/qb] dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> mozna sie domyslec na jakim typerze sie opieral.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 25 |
Dzienx wszystkim za odpowiedź <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 393 |
jak w internetowym buku lub w naziemnym można zrobić debet, nie kumam? przecież jak nie ma się kasy to się nie da obstawić , chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2003
Posty: 1,136 |
moze buk omylkowo zaliczyl mu jakis zaklad, pozniej postawil nastepny (przegrany) a nastepnie buk anulowal wczesniej zaliczony zaklad
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179 |
w unibecie ludziska wysylaja falszywe skany dowodow wplaty
pozniej graja
przegrywaja
i maja debat
na tyle co przegrali
pozniej robi sie problem # u buka debet i do tego falszowanie dokumentow bankowy i trafia sie za ######
chyba nic ciekawego
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Gratuluję takiego podejścia do gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> Potem się dziwią że Polaków traktują gorzej jak każdy coś kombunuje jak może <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka