|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
ten ochłap to turniej rangi premier Donalda w to nie mieszaj. Aga wystrzela sie przed AO i tyle z tego bedzie. Zmeczona jakos dojdzie do max 3. rundy i 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ten ochłap to turniej rangi premier Donalda w to nie mieszaj. Aga wystrzela sie przed AO i tyle z tego bedzie. Zmeczona jakos dojdzie do max 3. rundy i  co zrobi?  raczej chodzi Ci, że zajedzie. Jest to możliwe. Ale jakąś 4 rundę może zrobi. Byłoby przyzwoicie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
ten ochłap to turniej rangi premier Donalda w to nie mieszaj. Aga wystrzela sie przed AO i tyle z tego bedzie. Zmeczona jakos dojdzie do max 3. rundy i  co zrobi?  raczej chodzi Ci, że zajedzie. Jest to możliwe. Ale jakąś 4 rundę może zrobi. Byłoby przyzwoicie. Przyzwoicie to byloby, gdyby zrobila sobie pare dni odpoczynku, a nie zajezdzala sie jak kobyla pociagowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Co się w Australii spsuło,że nie grają??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Rodionova, trzymamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Co się w Australii spsuło,że nie grają?? Graja. Tea time dla obslugujacych staty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ten ochłap to turniej rangi premier Za zwyciestwo bodajże 470 pkt, za QF GS jest 500  Oczywiście życzę jej jak najlepiej chociaż nie jest moją ulubioną sportową rodaczką. Nie na darmo inne faworytki AO odpuszczają lecz nie mnie oceniać jej przygotowania. Czas pokaże czy drogę którą wybrała okaże się słuszna
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Co się w Australii spsuło,że nie grają?? Graja. Tea time dla obslugujacych staty. podziękował  jest jakiś inny live do AO?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
Bo po co jej Szlemy?  Bedzie sie krecila w top5 zbierajac ochlapy ze stolu  Wczoraj chciała odpuścić a że nie wyszło to weźmie turniej  Żeby tylko na szlemie się szybko przez to nie spakowała 4tygodnie gry na maxa??????? graniczy to z cudem, ale nie ma rzeczy niemozliwych
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
ten ochłap to turniej rangi premier Donalda w to nie mieszaj. Aga wystrzela sie przed AO i tyle z tego bedzie. Zmeczona jakos dojdzie do max 3. rundy i  co zrobi?  raczej chodzi Ci, że zajedzie. Jest to możliwe. Ale jakąś 4 rundę może zrobi. Byłoby przyzwoicie.wg numeru przed nazwiskiem ona ma walczyc o polfinaly i wyzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wg numeru przed nazwiskiem ona ma walczyc o polfinaly i wyzej i ty brutusie przeciwko Adze 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
4tygodnie gry na maxa???????
graniczy to z cudem, ale nie ma rzeczy niemozliwych Też tak uważam, dużo zależy od tego czy dostanie kelnerki czy poważne zawodniczki z którymi trzeba będzie się napocić. Pożyjemy zobaczymy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Ogólnie ostatnio serwis jej sporo daje, poprawiła się w tym elemencie gry.
Chociaż na tych 2 turniejach, to biega jak Ferrer do tych piłek, prawie w ogóle nie odpuszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
wg numeru przed nazwiskiem ona ma walczyc o polfinaly i wyzej i ty brutusie przeciwko Adze  no nie, tylko dlaczego #1,#2, #3 w rankingu "odpoczywaja" od turniejow w tygodniu poprzedzajacym szlema
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
a w przyszłym roku trzeba będzie bronić punktów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Młody lub Beto, macie kalendarz imprez ATP gdzie który zawodnik ma wystąpić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Co się w Australii spsuło,że nie grają?? Graja. Tea time dla obslugujacych staty. podziękował  jest jakiś inny live do AO? To byl zart  Ja nie wierze, ze Radwanska jest taka dobra... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wg numeru przed nazwiskiem ona ma walczyc o polfinaly i wyzej i ty brutusie przeciwko Adze  no nie, tylko dlaczego #1,#2, #3 w rankingu "odpoczywaja" od turniejow w tygodniu poprzedzajacym szlema nie mają natury wojowników tak jak Aga czy Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,539 |
Młody lub Beto, macie kalendarz imprez ATP gdzie który zawodnik ma wystąpić? nie ma calorocznego kalendarza na cos takiego 2-3miesiace do przodu (max)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Młody lub Beto, macie kalendarz imprez ATP gdzie który zawodnik ma wystąpić? nie ma calorocznego kalendarza na cos takiego 2-3miesiace do przodu (max) tenisbet.pl
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|