|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
chociaz w sumie w wta wielki szlem to dalej tak jakby zwykly turniej......(nie zwieksza sie liczba granych setow, wystarczy wygrac "tylko" 7 spotkan w ciagu 14stu dni )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Młody lub Beto, macie kalendarz imprez ATP gdzie który zawodnik ma wystąpić? nie ma calorocznego kalendarza na cos takiego 2-3miesiace do przodu (max) tenisbet.pl takie pytania to rozumiem, ale kto wychodzi o ktorej...........albo mial o tej i nie gra, to mnie po prostu trafia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
trochę Aga się rozluźniła w tym gemie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
rodionova 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
isia jeszcze nie wygrala z rope na twardej nawierzchni
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
takie pytania to rozumiem, ale kto wychodzi o ktorej...........albo mial o tej i nie gra, to mnie po prostu trafia  [/quote] Chodziło mi o to czy np JJ zagra tu czy tu, nie o to na jakim korcie i o której 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
beto, kolejny szlem dla Panicza na AO? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
takie pytania to rozumiem, ale kto wychodzi o ktorej...........albo mial o tej i nie gra, to mnie po prostu trafia  Chodziło mi o to czy np JJ zagra tu czy tu, nie o to na jakim korcie i o której  [/quote]no przeciez wiem, o co chodzilo dla porownania tylko napisalem jakie pytania tu mozna zobaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
beto, kolejny szlem dla Panicza na AO?  wg mnie raczej choko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Młody lub Beto, macie kalendarz imprez ATP gdzie który zawodnik ma wystąpić? nie ma calorocznego kalendarza na cos takiego 2-3miesiace do przodu (max) tenisbet.pl Dzięki dobra stronka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Młody lub Beto, macie kalendarz imprez ATP gdzie który zawodnik ma wystąpić? nie ma calorocznego kalendarza na cos takiego 2-3miesiace do przodu (max) tenisbet.pl Dzięki dobra stronka  Polak potrafi go get
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ok więc może ktoś rozwieje moje wątpliwości, w 8 tygodniu są dwie 250 w Marsylii i Buenos Aires, a pytanie brzmi czy jakiś zawodnik może zgłosić się do obu i np na tydzień czy dwa przed turniejem wybierze gdzie chce grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
Ok więc może ktoś rozwieje moje wątpliwości, w 8 tygodniu są dwie 250 w Marsylii i Buenos Aires, a pytanie brzmi czy jakiś zawodnik może zgłosić się do obu i np na tydzień czy dwa przed turniejem wybierze gdzie chce grać? nie moze zglosic sie do dwoch
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Ok więc może ktoś rozwieje moje wątpliwości, w 8 tygodniu są dwie 250 w Marsylii i Buenos Aires, a pytanie brzmi czy jakiś zawodnik może zgłosić się do obu i np na tydzień czy dwa przed turniejem wybierze gdzie chce grać? nie moze zglosic sie do dwoch Dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
beto, kolejny szlem dla Panicza na AO?  a u laseczek? oby nie gruba, vika i masza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
beto, kolejny szlem dla Panicza na AO?  a u laseczek? oby nie gruba, vika i masza to chyba tylko Stosur może zagrozić tej trójce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549 |
beto, kolejny szlem dla Panicza na AO?  a u laseczek? oby nie gruba, vika i masza to chyba tylko Stosur może zagrozić tej trójce. ona po operacji, u mnie skreslona z kandydatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Aga po u8.5  dałaś ciała przy serwisie rope na u7.5, więc odrób w polu i pokryj ten chociaż 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
beto, kolejny szlem dla Panicza na AO?  a u laseczek? oby nie grub E, vika i masza Radwa lub Kerber, innych raczej nie widzę Kvita w fatalnej formie, Caro nie z tym tenisem, Errani raczej nie powtórzy zeszłego sezonu. Ivanovic, Bartoli, Kirilenko czy Vinci nawet nie rozpatruje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
to był dobry gem z obu stron
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|