Szybciej bym się z takim pajacem napił wódki na tym wiejskim weselu, niż z tym sfochowanym chłoptasiem z wydepilowanymi brwiami, brylantyną we włosach, samoopalaczem na twarzy i diamentowymi kolczykami
Szybciej bym się z takim pajacem napił wódki na tym wiejskim weselu, niż z tym sfochowanym chłoptasiem z wydepilowanymi brwiami, brylantyną we włosach, samoopalaczem na twarzy i diamentowymi kolczykami
obydwaj siebie warci.....tylko Didier Drogba...mimo ze czarny
Ale macie spinke z tymi pilkarzami Nie wiem tylko dlaczego, bo zarabiaja mnostwo kasy? Maja fajne zycie to trzeba ponarzekac i powiedziec jaki ktos jest be i fe ? Przyznam, ze faktycznie messi gra dobrze w pilke, ronaldo rowniez... ale zeby tak sie tym jarac ? Serio, ile macie lat ?:)
Bardziej mnie irytuje ze np Messi poraz kolejny zgarnia zlota pilke, moze i mialudany sezon, ale ile mozna... tak samo pozostale dwie osoby biorace udzial, mogloby sie cos zmienic a nie w kolko to samo. Ktos kiedys slusznie zauwazyl - dlaczego Cassilas(alnbo ogolnie jakis bramkarz) nie dostanie zlotej pilki.
nie wiedziałem czy tu, czy do co mnie wkurza, czy do polityki ? W sumie wszystko jedno. I proszę mi nie przypisywać sympatii do którejś partii bo szczerze i głęboko mam wszystkich w poważaniu, banda jednego ch#ja, hipokrytów i materialistów
Szybciej bym się z takim pajacem napił wódki na tym wiejskim weselu, niż z tym sfochowanym chłoptasiem z wydepilowanymi brwiami, brylantyną we włosach, samoopalaczem na twarzy i diamentowymi kolczykami
Szybciej bym się z takim pajacem napił wódki na tym wiejskim weselu, niż z tym sfochowanym chłoptasiem z wydepilowanymi brwiami, brylantyną we włosach, samoopalaczem na twarzy i diamentowymi kolczykami