|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Myślicie, ze On gra to wszystko, czy tylko nas denerwuje? :-) sam dzisiaj pisal ze nie gra tylko patrzy na nasze jak on to napisal... "jeczenie i płaczenie"  i to go bawi Najlepsze wytłumaczenie po wjebaniu siana  Co to jest, forum dowcipów? a nie >?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
ja juz od dawna pisalem ze ludzie sie z niego smieja i nie maj szacunku do niego ale widac to go bawi i moze ma mokre sny w nocy z tego powodu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Zwijam spać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
ja juz od dawna pisalem ze ludzie sie z niego smieja i nie maj szacunku do niego ale widac to go bawi i moze ma mokre sny w nocy z tego powodu ? o czym to świadczy? ... o wieku  jego to bawi, pozostałych uzytkowników to bawi, więc jest najs 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
dobrej nocy , oby niedziela była jeszcze bardziej na plussssssss, letttttki plus 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
ja juz od dawna pisalem ze ludzie sie z niego smieja i nie maj szacunku do niego ale widac to go bawi i moze ma mokre sny w nocy z tego powodu ? a z czego się niby tu śmiać ?? śmiać to się może ze wszystkich, którzy płaczą bo tooznacza że przegrywają czyli hujowo typują a poza tym to szacunku bardziej nie mam do ludzi którzy grają po 30% swojego budżetu na jeden typ i sie modlą i błagają żeby weszło, to jest dopiero głupota i uzależnienie od hazardu a takich userów to tutaj od groma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
oby byla bo ten Real dzisiaj mnie ladnie wydymal a bylem przekonany o ich zwyciestwie po tym co widzialem jak sie prezentuje Osa
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
ja juz od dawna pisalem ze ludzie sie z niego smieja i nie maj szacunku do niego ale widac to go bawi i moze ma mokre sny w nocy z tego powodu ? a z czego się niby tu śmiać ?? śmiać to się może ze wszystkich, którzy płaczą bo tooznacza że przegrywają czyli hujowo typują a poza tym to szacunku bardziej nie mam do ludzi którzy grają po 30% swojego budżetu na jeden typ i sie modlą i błagają żeby weszło, to jest dopiero głupota i uzależnienie od hazardu a takich userów to tutaj od groma te jego analizy spotkania po 1 zdaniu tez mnie rozwalaja argumenty konkretne podaje to i skutecznosc ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Brazylia  A już ich mieli ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,563 |
Brazylia  A już ich mieli ... gdybym był ich trenerem to najpierw bym zaczął rzucać korkami w nich potem zabrałbym im żel z szafek, wziął maszynke do golenia i zgolił te pedałowate fryzurki a na końcu kazał grać na boso tak jak to robił Pele w czasach kiedy Brazylia była najlepszą i niedoścignioną drużyną na świecie. Teraz już wiem dlaczego Brazylia od x dobrych lat nie była w finale MŚ
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Witaj mistrzu overowców. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
no nic ... idę dalej ov.1,5 @1,90 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
kiedy ostatnio barca przegrala ? dzis Malaga ich wypunktuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
no nic ... idę dalej ov.1,5 @1,90  1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
2-1 `93 min 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
to już zarobiony, relaks.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Brazylia  A już ich mieli ... gdybym był ich trenerem to najpierw bym zaczął rzucać korkami w nich potem zabrałbym im żel z szafek, wziął maszynke do golenia i zgolił te pedałowate fryzurki a na końcu kazał grać na boso tak jak to robił Pele w czasach kiedy Brazylia była najlepszą i niedoścignioną drużyną na świecie. Teraz już wiem dlaczego Brazylia od x dobrych lat nie była w finale MŚ 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|