Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11
#57097 12/04/2004 01:04
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
Mam pytanie odniosnie poleconych.
Kolega zapisal sie nas moj link, wplcil 5 euro z MoneyBookersa. Wysłal kupon, nawet trafił mecze. A ja jak niewidze bonusa, tak niewidze. Co jest grane?

Ktoś mi mówił że ma mo kumpel wejsc w dział refferl friend, a pozniej ma wejsc w Who referred you i tam wpisac moj numer ID. Ale on ma to miesjce martwe.
Prosze wiec was o jaks porade jak mam uzyskac bonus.

Ponawiam pytanie do Was, mam nadzieje ze mi ktos odpowie.

Bonus: Unibet
#57098 12/04/2004 15:24
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Witam
Wiec tak szybkie pytanei szybka odpowiedz.
Chce pograc w gamebookers wieksza kasa (2-3 tysaice) i mam pytanie czy nie bedzie problemow. Szybka odpowiedz prosze.

#57099 12/04/2004 19:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 526
Locus dzięki za info o esesmanach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57100 13/04/2004 00:14
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 250
Mam pytanko :
Jeżeli założe konto na kumpla w GB a wpłate zrobie ze swojego konta z MB czy nie będzie żadnych problemów ? I jak założe konto na kumpla czy musze im wyslac jakies skany dokumentów ???

#57101 13/04/2004 00:15
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
jest mi ktos w stanie pomoc wyplacic kase z gb na moneybookers?

moje gg 1260028
jestem niewidoczny

pilne

#57102 13/04/2004 02:57
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 735
Quote
Oryginalnie wysłał Lokus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Blazzz:
[qb]Założyłem niedawno konto na GB. A potem przypomniało mi się, że wcześniej też założyłem. Są to konta założone na tą samą osobę, a ostatnio przeczytałem, że nie można mieć 2 kont, choć ja żadnego z nich jeszcze nie używałem - chce wpłacić pieniądze na to "nowsze". Gdzie mam do nich napisać, co w mailu napisać i czy to w ogóle poskutkuje ?

Pozdrawiam[/qb]
napisz to co tutaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> powinno poskutkowac... przeciez im bardziej zalezy zebys u nich gral niz Tobie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Panie Lokus, poskutkowało <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dear Sir,

Thank you for contacting us. We have closed the "*****" account as request and you are now able to enjoy our great offers and promotions.

Good luck with your future bets!

Best regards

Yours,
service@gamebookers

Hehe, tego się nie spodziewałem - odpisali w 18 :eek: minut. Naprawdę, to sprawiło, ze chcę tam jak najszybciej wpłacić pieniądze ... :5gw: Zaimponowali mi !

#57103 13/04/2004 03:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 179
prosze o opis wyplat kasy z gb na moneybookers lub naprowadzenie mnie na miejsce gdzi taki opis sie znajduje

z gory dziekuje

pilne

#57104 13/04/2004 18:42
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Witam!Potrzebuje kasy na koncie w mbanku-25zl oferuje kase na moneybookera lub Gb.Jezeli ktos bylby tak dobry i pomogl bede bardzo wdzieczny.pozdrawiam gg:1688312

#57105 13/04/2004 23:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Da sie wplacic kase z netellera na Gb ,a wyplacic na moneybookera,albo karte??jezeli mam juz kase wplacona przez moneybookera i wplace tez przez netellera nastepnie troche poobstawiam to jak rozgranicza kase z netellera i moneybookera??pozdro

#57106 14/04/2004 01:37
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
ponawiam panowie naprawde mi na czasie zalezy.pozdro

#57107 14/04/2004 03:51
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Gb odpowiedzialo ze mozna wplacic kase przez netellera i wyplacic na moneybookera a stamtad na karte lub konto.Ciekawe obejscie:) pozdrawiam

#57108 14/04/2004 11:17
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał Naarmo:
[qb]Gb odpowiedzialo ze mozna wplacic kase przez netellera i wyplacic na moneybookera a stamtad na karte lub konto.Ciekawe obejscie:) pozdrawiam[/qb]
Chyba będziesz musiał przynajmniej 1 raz obrócić tą kase którą wpłacisz z netellera. Tego ci support gb przypadkiem nie powiedział ??
Radze sie upewnić bo może cie spotkać niemiła niespodzianka przy wypłacie a wtedy tylko stracisz kupe czasu na wyjaśnieniach i odkręcaniu całej tej sprawy.

#57109 14/04/2004 12:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Quote
Oryginalnie wysłał Naarmo:
[qb]Da sie wplacic kase z netellera na Gb ,a wyplacic na moneybookera,albo karte??jezeli mam juz kase wplacona przez moneybookera i wplace tez przez netellera nastepnie troche poobstawiam to jak rozgranicza kase z netellera i moneybookera??pozdro[/qb]
Nie tylko się da ale trzeba bo GB nie oferuje wypłaty na Netellera, a jakoś wygrane muszą wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#57110 14/04/2004 13:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
Chyba będziesz musiał przynajmniej 1 raz obrócić tą kase którą wpłacisz z netellera. Tego ci support gb przypadkiem nie powiedział ??
Radze sie upewnić bo może cie spotkać niemiła niespodzianka przy wypłacie a wtedy tylko stracisz kupe czasu na wyjaśnieniach i odkręcaniu całej tej sprawy.
Czy jest ktos moglby potwierdzic albo zaprzeczyc ,ze taki obrot jest wymagany??Don ,Cyborg dzieki za pomoc.pozdro

#57111 14/04/2004 13:33
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 41
Witam Chcialbym pochawlic gamebookers. Niedawno przypadkiem postawilem dwa takie same zaklady na ten sam mecz (ktory mi nie wszedl). Napisalem do nich ze cos bylo nie tak i ten drugi zaklad pojawil mi sie dopiero w "settled bets", a nie bylo go w "open bets". Troche zagralem na wydrę, ale oplacilo sie. Chlopaki z gamebookers troche mnie wysmiali - "honestly speaking, this is not making much sense to us. You can
probably imagine that we do not place additional bets on users' accounts after
the game was played <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> " i wplacili mi z powrotem na konto 5 euro. Jednak "Klient - nasz Pan" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Powodzenia!

#57112 14/04/2004 15:11
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Dobra jezeli to kogos zainteresuje Gb dal odpowiedz ,ze polowe wplaconej sumy nalezy przeznaczyc na zaklady ,pozniej mozna juz spokojnie wyplacac.Daje to przy obstawieniu np NBA z handi na obie strony strate 2.5% ,malo to to nie jest ,ale jak mus to mus.pozdro

#57113 14/04/2004 15:17
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
ile w GameBookers trzeba minimum wplacic :>

#57114 14/04/2004 15:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
5$ o ile sie nie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> pozdro

#57115 15/04/2004 23:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
T
TOM Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
Mam pytanie: CZy mogę zmienić walutę w gamebookers z euraczy na nasze bo jak si zarejestrowałem to wpisałem przez pomyłkę euro a chce grać za złotówki,napiszcie coś gdzie to zmienić i czy w ogóle się da- ż góry dziękuje

#57116 16/04/2004 01:08
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
D
member
member
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 118
Oriętuje sie ktoś czy są teraz jakieś promocje w GB i jakie.

Strona 2 z 11 1 2 3 4 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,795
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1