|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
No wlasnie mam takie pytanko bo nigdy jeszcze nie wplacalem do zadnego buka karta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czemu podczas proby wplaty karta wyskakuje mi napis typu "Brak autoryzacji wplaty" (BAH) albo po prostu jakis blad :| ?? Mial ktos z was taki problem?
Probowalem wplacic roznymi kartami i nic :| wszystkie karty z PKO... Ps pozniewaz temat o Inteligo padl to tu od razu porusze ten watek, naprawde wplacacie kase zwykla karta inteligo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Myslalem ze nie ma ona az takich mozliwosci... dzieki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
tak ja wpłacam często kartą Inteligo i nie ma żadnych problemów...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Przy pomoiczy karty inteligo wpłacałem okło 8 razy do rużnych buków i zawsze było ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 56
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 56 |
Musisz wpłacać kartą kredytową a nie zwykłą płatniczą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Musisz wpłacać kartą kredytową a nie zwykłą płatniczą. Inteligo kredytowa karta nie jest, a w necie zaplacisz nia wszedzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,486 |
No wlasnie mam takie pytanko bo nigdy jeszcze nie wplacalem do zadnego buka karta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czemu podczas proby wplaty karta wyskakuje mi napis typu "Brak autoryzacji wplaty" (BAH) albo po prostu jakis blad :| ?? Mial ktos z was taki problem?
Probowalem wplacic roznymi kartami i nic :| wszystkie karty z PKO... Ps pozniewaz temat o Inteligo padl to tu od razu porusze ten watek, naprawde wplacacie kase zwykla karta inteligo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> Myslalem ze nie ma ona az takich mozliwosci... dzieki za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> Przeciez Inteligo wspolpracuje z PKO..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Przeciez Inteligo wspolpracuje z PKO.. troche to skomplikowane i dziwne, ale Inteligo i PKO to dwa rozne banki i zwyklymi kartami debetowymi wydawanymi przez PKO w necie nie zaplacisz
|
|
|
Link skopiowany do schowka