Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#57137 23/04/2004 14:41
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
kasa idzie do 1 godziny dziwne ze jeszcze nie masz

Bonus: Unibet
#57138 23/04/2004 15:09
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Quote
Oryginalnie wysłał Yzerman:
[qb]kasa idzie do 1 godziny dziwne ze jeszcze nie masz[/qb]
A co się dzieje jak podałem zły e-mail ???

Co się dzieje z kasą ??

Zostanie zwrócona na GB ??

bo tak w moneybookers mam xxxx@o2.pl a w gb mam xxx@tlen.pl w polsce to to samo ale w moneybookers jak chce dodać maila xxx@tlen.pl to mi nie chce przyjąć a wcześniej dodane mama xxx@o2.pl

#57139 24/04/2004 03:49
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Thank you very much for contacting us.
We would like to inform you that due to security reasons, we need identity proof before changing your email address. Because if this request would come from someone else and not yourself (the actual account holder), after the email has been updated that person can click on the "Password" button and would easily get your password and also have access to your account without your approval.

Therefore, we kindly ask you to send us an email attachment or a fax with a copy of your official Identification Documents (passport or drivers license) to make sure that you indeed the account owner is the person making this request. You can send your ID copy to the following fax number: +1 267 2000 552 or to [email][email protected].<br[/email] />
PROSZE O PRZETŁUMACZENIE
BO NIE WIEM O CO IM CHODZI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57140 24/04/2004 03:58
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Prześlij im skan paszportu lub prawa jazdy, ewentualnie dowodu osobistego.

#57141 24/04/2004 04:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Quote
Oryginalnie wysłał Stach:
[qb]Prześlij im skan paszportu lub prawa jazdy, ewentualnie dowodu osobistego.[/qb]
Przesłałem a teraz otrzymałem coś takiego

Thank you for sending us your ID. Please note that we have forwarded the case to our security department and they will further change your email address.

Chce zmnienic e-mail ?? i nie wiem co teraz chcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57142 24/04/2004 04:37
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Już nic nie musisz robić. Po prostu zaczekaj aż zamienią Ci ten e-mail. To ich standardowa procedura.

#57143 24/04/2004 04:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Serdeczne dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57144 24/04/2004 19:39
Dołączył: May 2003
Posty: 607
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 607
Witam

Chciałbym dowiedzieć się o najkorzystniejszych sposobach przelewu i wypłaty środków do/z GB, szukałem informacji na ten temat we wcześniejszych tematach ale albo są one tylko szczątkowe albo już nieaktualne...
Proszę o pomoc kogoś kto zna problem w praktyce lub jakiś link do takich inforamcji...

kontakt na priv
dzięki

#57145 24/04/2004 22:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Wpłaty - Neteller, Karta, Moneybookers - żadnych opłat
Wypłaty - Moneybookers - bez opłat, kiedyś był jeszcze zwrot na kartę do wysokości wpłaconych kartą środków, nie wiem czy dalej jest.

#57146 27/04/2004 17:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
GB niestety strasznie dlugo rozlicza spotkania za ktore daja zwroty... np. dzisiaj Mantilla skonczyl mecz po Martinie, ktory wygral przez krecz. I spotkanie Felixa juz jest rozliczone, a Alberto Martina nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#57147 27/04/2004 20:03
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
Orientuje się ktoś czy GB daje kursy na polską ligę żużlową?
Jesli tak , to czy są handiapcy czy nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#57148 28/04/2004 13:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
GB po wprowadzeniu 5% prowizji od zwrotu przy handicapach, dalej modyfikuje swoje zasady. Oto najświeższa nowinka:

Quote
the cashbacks that silver/golden members are due to receive will be credited as a lump sum once a day at 00:15 CET. Amounts below EUR 5 will be rolled over into the following day until a credit of at least 5 EUR can be executed. Payments are limited to EUR 250 per calendar month. Bets made on P2P events and bets with an odd under 1.05 do not qualify. If more than one bets are placed on a particular outcome of an event, cashback will be given only on the amount of the first in time bet.
Dodano, nikogo o tym nie informując (skąd my to znamy), zapis o tym, że cashaback dla poziomu silver i golden nie dotyczy zakładów wniesionych na zdarzenia o kursie poniżej 1.05. Brawo, brawo! Co będzie dalej?

#57149 28/04/2004 15:26
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
I jeszcze jedno spostrzeżenie nt naszego forumowego buka nr 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Widzę, że po ostatnich "przekrętach" w lidze włoskiej do końca sezonu kursy na Serie A będą się pojawiać w piątek wieczorem...

#57150 28/04/2004 15:44
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Zmiany dotyczące cashbacka są już od około miesiąca, ale faktycznie nie informowali o tym fakcie. W dodatku zastosowali ten punkt dla już zawartych i rozliczonych wcześniej zakładów tzn. pieniądze z cashbacka zostawili ale odjęli od licznika zakładów kwalifikujących do przejścia na poziom silver/golden member <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#57151 28/04/2004 16:05
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jakby nie było, widać że tną koszty jak tylko mogą. Czyżby interes przestał się opłacać?

#57152 28/04/2004 20:31
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
niech zgadnę, teraz pewnie "przygotowują się na weekend" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#57153 29/04/2004 19:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
nie minęły 24 godziny i znowu to samo... mogliby to robić w nocy jak inne cywilizowane firmy...

#57154 29/04/2004 22:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
K
member
member
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
Na czym polega P2P dokładnie

#57155 30/04/2004 12:35
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał Krzycho:
[qb]Na czym polega P2P dokładnie[/qb]
no p2p to nic innego jakbym ja zawarl zaklad z Toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sam ustalasz stawke i albo ktos w to wejdzie albo nie.

#57156 02/05/2004 02:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
Quote
Oryginalnie wysłał Krzycho:
[qb]Na czym polega P2P dokładnie[/qb]
p2p oznacza ze jestes bukiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tyle ze masz posrednika gb - i on Cie kroi bez wzgledu czy zaklad wygrasz czy nie
obiektywnie patrzac - nie gram tego czegos z dwoch powodow:
1- kiedys raz zagralem to pozniej sie okazalo ze zostalem wyciulany - moj typ nie byl wziety pod uwage - dlatego proponuje grajacym p2p sprawdzenie historii po zawarciu zakladu i zrobienie skanu
2- jakby nie patrzyl bardziej mi chodzi o to zeby kroic buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wiec mimo ze zaoferuja nizsza stawke to i tak wieksze mam pocieszenie niz jakbym jakiemus gosciowi ta kase skroil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, aker, alfa), 2,926 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,850
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1