|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219 |
kasa idzie do 1 godziny dziwne ze jeszcze nie masz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Oryginalnie wysłał Yzerman: [qb]kasa idzie do 1 godziny dziwne ze jeszcze nie masz[/qb] A co się dzieje jak podałem zły e-mail ??? Co się dzieje z kasą ?? Zostanie zwrócona na GB ?? bo tak w moneybookers mam xxxx@o2.pl a w gb mam xxx@tlen.pl w polsce to to samo ale w moneybookers jak chce dodać maila xxx@tlen.pl to mi nie chce przyjąć a wcześniej dodane mama xxx@o2.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Thank you very much for contacting us. We would like to inform you that due to security reasons, we need identity proof before changing your email address. Because if this request would come from someone else and not yourself (the actual account holder), after the email has been updated that person can click on the "Password" button and would easily get your password and also have access to your account without your approval. Therefore, we kindly ask you to send us an email attachment or a fax with a copy of your official Identification Documents (passport or drivers license) to make sure that you indeed the account owner is the person making this request. You can send your ID copy to the following fax number: +1 267 2000 552 or to [email] [email protected].<br[/email] /> PROSZE O PRZETŁUMACZENIE BO NIE WIEM O CO IM CHODZI <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Prześlij im skan paszportu lub prawa jazdy, ewentualnie dowodu osobistego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Oryginalnie wysłał Stach: [qb]Prześlij im skan paszportu lub prawa jazdy, ewentualnie dowodu osobistego.[/qb] Przesłałem a teraz otrzymałem coś takiego Thank you for sending us your ID. Please note that we have forwarded the case to our security department and they will further change your email address. Chce zmnienic e-mail ?? i nie wiem co teraz chcą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Już nic nie musisz robić. Po prostu zaczekaj aż zamienią Ci ten e-mail. To ich standardowa procedura.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Serdeczne dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 607
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 607 |
Witam
Chciałbym dowiedzieć się o najkorzystniejszych sposobach przelewu i wypłaty środków do/z GB, szukałem informacji na ten temat we wcześniejszych tematach ale albo są one tylko szczątkowe albo już nieaktualne... Proszę o pomoc kogoś kto zna problem w praktyce lub jakiś link do takich inforamcji...
kontakt na priv dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Wpłaty - Neteller, Karta, Moneybookers - żadnych opłat Wypłaty - Moneybookers - bez opłat, kiedyś był jeszcze zwrot na kartę do wysokości wpłaconych kartą środków, nie wiem czy dalej jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
GB niestety strasznie dlugo rozlicza spotkania za ktore daja zwroty... np. dzisiaj Mantilla skonczyl mecz po Martinie, ktory wygral przez krecz. I spotkanie Felixa juz jest rozliczone, a Alberto Martina nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 92 |
Orientuje się ktoś czy GB daje kursy na polską ligę żużlową? Jesli tak , to czy są handiapcy czy nie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
GB po wprowadzeniu 5% prowizji od zwrotu przy handicapach, dalej modyfikuje swoje zasady. Oto najświeższa nowinka: the cashbacks that silver/golden members are due to receive will be credited as a lump sum once a day at 00:15 CET. Amounts below EUR 5 will be rolled over into the following day until a credit of at least 5 EUR can be executed. Payments are limited to EUR 250 per calendar month. Bets made on P2P events and bets with an odd under 1.05 do not qualify. If more than one bets are placed on a particular outcome of an event, cashback will be given only on the amount of the first in time bet. Dodano, nikogo o tym nie informując (skąd my to znamy), zapis o tym, że cashaback dla poziomu silver i golden nie dotyczy zakładów wniesionych na zdarzenia o kursie poniżej 1.05. Brawo, brawo! Co będzie dalej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
I jeszcze jedno spostrzeżenie nt naszego forumowego buka nr 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Widzę, że po ostatnich "przekrętach" w lidze włoskiej do końca sezonu kursy na Serie A będą się pojawiać w piątek wieczorem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Zmiany dotyczące cashbacka są już od około miesiąca, ale faktycznie nie informowali o tym fakcie. W dodatku zastosowali ten punkt dla już zawartych i rozliczonych wcześniej zakładów tzn. pieniądze z cashbacka zostawili ale odjęli od licznika zakładów kwalifikujących do przejścia na poziom silver/golden member <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jakby nie było, widać że tną koszty jak tylko mogą. Czyżby interes przestał się opłacać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
niech zgadnę, teraz pewnie "przygotowują się na weekend" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
nie minęły 24 godziny i znowu to samo... mogliby to robić w nocy jak inne cywilizowane firmy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2003
Posty: 192 |
Na czym polega P2P dokładnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Oryginalnie wysłał Krzycho: [qb]Na czym polega P2P dokładnie[/qb] no p2p to nic innego jakbym ja zawarl zaklad z Toba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sam ustalasz stawke i albo ktos w to wejdzie albo nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2001
Posty: 167 |
Oryginalnie wysłał Krzycho: [qb]Na czym polega P2P dokładnie[/qb] p2p oznacza ze jestes bukiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tyle ze masz posrednika gb - i on Cie kroi bez wzgledu czy zaklad wygrasz czy nie obiektywnie patrzac - nie gram tego czegos z dwoch powodow: 1- kiedys raz zagralem to pozniej sie okazalo ze zostalem wyciulany - moj typ nie byl wziety pod uwage - dlatego proponuje grajacym p2p sprawdzenie historii po zawarciu zakladu i zrobienie skanu 2- jakby nie patrzyl bardziej mi chodzi o to zeby kroic buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wiec mimo ze zaoferuja nizsza stawke to i tak wieksze mam pocieszenie niz jakbym jakiemus gosciowi ta kase skroil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka