tyle ze masz pos..."> tyle ze masz pos...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11
#57157 02/05/2004 02:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał ziutek:
[qb][QUOTE]p2p oznacza ze jestes bukiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tyle ze masz posrednika gb - i on Cie kroi bez wzgledu czy zaklad wygrasz czy nie
obiektywnie patrzac - nie gram tego czegos z dwoch powodow:
1- kiedys raz zagralem to pozniej sie okazalo ze zostalem wyciulany - moj typ nie byl wziety pod uwage - dlatego proponuje grajacym p2p sprawdzenie historii po zawarciu zakladu i zrobienie skanu
2- jakby nie patrzyl bardziej mi chodzi o to zeby kroic buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> wiec mimo ze zaoferuja nizsza stawke to i tak wieksze mam pocieszenie niz jakbym jakiemus gosciowi ta kase skroil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
dlatego wolę zagrać u buka za 1.40 niż u innego gracza za 1.60. Miałbym więcej kasy, ale mniej satysfakcji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#57158 04/05/2004 22:01
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Moze mi ktos napisac ile sobie liczą za depozyt visą electron w GB? I ile kosztuje przelew z GB na polskie konto np. inteligo/

#57159 04/05/2004 22:05
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Za depozyt kartą zdaje się, że nic sobie nie liczą...

#57160 04/05/2004 23:20
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Czy w celu weryfikacji konta moge przeslac do nich scan Dowodu Osobistego????????????????

#57161 04/05/2004 23:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Tak możesz !!!!!!!!!!!!!!!!

#57162 04/05/2004 23:25
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Dzieki za odp bo myslalem ze tylko paszpor albo prawo jazdy

#57163 05/05/2004 03:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]
Wypłaty - Moneybookers - bez opłat, kiedyś był jeszcze zwrot na kartę do wysokości wpłaconych kartą środków, nie wiem czy dalej jest.[/qb]
No własnie, zwrot na karte do wysokości chyba jest dalej, ja nie moge w ten sposób wypłacić bo już dawno przekroczyłem kwote wpłat.

Ale nie po to mi chodzi.
Nęka mnie wypłata przez moneybookers - o ile się nie myle kiedyś wypłacałem w ten sposób ze strony GB.

Wczoraj chciałem zrobić wypłatę, a tu mam tylko możliwośc wypłaty czekiem lub na rachunek bankowy - może mi ktoś potwierdzić, że nadal istnieje możliwość wypłaty z GB do MB.

Druga sprawa, mam konto w ING BS, ale nie mam zamiaru przelewać z GB do nich pieniędzy, bo robią problemy. I tu pytanie: czy istnieje mozliwość wypłaty z GB euro na konto innej osoby (te samo nazwisko inny adres) w Mbanku (złotówkowe).

#57164 05/05/2004 04:02
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Dobra już sobie przypomniałem jak się wypłaca z GB do MB <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . Sorki za zamieszanie.

#57165 05/05/2004 17:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Jak dułgo trwa depozyt dokonywany do GB katą visa electron Inteligo ?

#57166 05/05/2004 17:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
veteran
veteran
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,534
Quote
Oryginalnie wysłał Bógmacher:
[qb]Jak dułgo trwa depozyt dokonywany do GB katą visa electron Inteligo ?[/qb]
natychmiast

#57167 05/05/2004 23:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
Oki za przelew do GB kartą visa electron inteligo skasowało mi 0,49 zł , czyli nie jest zle:D. A powiee mi ktos ile sobie liczą za wypłaty, czy wogóle biorą sobie jakąś prowizje od wypłat?. i jak dułgo trzeba czekac?
z góry dzięki

#57168 06/05/2004 14:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 279
To jak z tymi wypłatami z GB pomoze mi ktos?

#57169 07/05/2004 17:49
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Czy wg gamebookers jedyny "czysty" mecz najbliższej kolejki polskiej ligi to Amica-Groclin, czy po prostu nie zdążyli jeszcze wystawić pozostałych kursów? Mam już dosyć tej obsesji końcówki sezonu.

#57170 07/05/2004 19:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Czy dostał ktoś jakieś info z gb o tym ze zwiększyli prowizję od zakładów p2p ?
Ostatnio kilka takich zakładów zawarłem i po wygraniu zostało dopisane trioszeczkę mniej niż się spodziewałem.Tak jakby prowizja wynosiła 4,5% zamiast 4,25%.

Pozdrawiam, art

#57171 13/05/2004 11:34
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Error 403 (forbidden) - też to macie?

www.gamebookers.com [gamebookers.com]

#57172 13/05/2004 11:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Quote
Oryginalnie wysłał zoRro:
[qb]Error 403 (forbidden) - też to macie?

www.gamebookers.com [gamebookers.com][/qb]
Tak tez to mamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
A dziala wam stronka Bettingadvice.com??

#57173 13/05/2004 11:54
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
Ani Gamebookers ani Bettingadvice od rana nie działają ...
pozdro

#57174 13/05/2004 11:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
bettingadvice też nie działa

#57175 13/05/2004 12:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Juz jest ok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Odpisali mi ze mieli jakis upgrade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> I dlatego nie dzialala stronka.

#57176 13/05/2004 14:37
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 151
Czesc. Ma ktos problemy z Gamebookers ? Ja moge tylko obstawiac single i tylko p2p. Gdy chce zagrac wiecej niz jeden mecz, wyskakuje blad "java script" i server time".
Pozdrawiam

Strona 5 z 11 1 2 3 4 5 6 7 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, aker, Sensei, JelineK, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, burbon), 2,512 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,111
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1