Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 70 z 78 1 2 68 69 70 71 72 77 78
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
Janowicz.. teraz tylko utrzymać podanie do końca seta... :faja:

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Rusty
Krecik, wiesz co? Walczysz z tymi wszystkimi hejterami Agi i słusznie. Nie wiem, co Ci Jurek zrobił, że go tak nie lubisz. Spoko, ja też wielu graczy w turze nie lubię, ale okaż mu odrobinę szacunku ze względu na to, że to Twój rodak, psia mać smile U mnie z Agą się udało, Tobie z Jurkiem się uda.

w sumie to do Jurka nic nie mam ( znaczy, trochę mam że wieś robił od zawsze tongue ), po za czystą satysfakcją, gdy chłodziłem głowy po wynikach w Paryżu smile

I jak zawsze miałem rację... grin
piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Koncz Savi!

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Originally Posted by reltomx
Janowicz.. teraz tylko utrzymać podanie do końca seta... :faja:

a to łatwe nie będzie laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Just a question: Is Cibulkova wearing a full dress, or is that a top pulled down?

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
Grał JJ jakąś 5-setówkę w karierze ?

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Originally Posted by verdasco
Originally Posted by Bush
Originally Posted by verdasco
Originally Posted by Fernando Gonzalez
Janowicz jest strasznie przereklamowany

sodóweczka uderzyła, media zrobiły swoje

wstyd przegrywać z tym marnym kitajcem

a ten głowę już zwiesił , masakra blush

Oczywiście, że tak...
To jest zawodnik dość marny, który miał swoje powiedzmy 2 minuty w światowym tenisie i doskonale je wykorzystał, teraz wracamy do starego dobrego Jurka wink

Haha, zazcyna sie laugh

Nie o to chodzi... Nie rozumiem tylko ludzi, którzy grali naszą "gwiazdeczkę" po kursie 1,2 smile A jego obecna pozycja w ranku jest mocno na wyrost wink

Mocno na wyrost? Kwestia dyskusyjna. Finał mastersa to jest coś, co w ostatnich latach osiagają nieliczni, w zasadzie tylko czołowa czołówka rankingu. Nikt mu tego nie dał za darmo, sam wywalczył na korcie, stąd ta pozycja.

A jeśli teraz przegra... Słabszy dzień, niewygodny rywal w dobrej dyspozycji - zdarza się. Ale forować wyroki na podstawie jednego czy dwóch turniejów to mocna przesada. Tym bardziej, że większość z tych którzy teraz będą wieszać psy na Janowiczu jeszcze miesiąc temu zachwycało się nim i wróżyło top10 rankingu. Najśmieszniejszy w tym wszystko jest to, że wielu to robi właśnie dlatego, że teraz umoczyli grając go po jakimś śmieszny kursie laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by reltomx
Grał JJ jakąś 5-setówkę w karierze ?

z Funky Flo

Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Originally Posted by reltomx
Grał JJ jakąś 5-setówkę w karierze ?

w davis cup?

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Cebula ma fajną kieckę, rano na mecz...a wieczorem na balety laugh laugh

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
baker
kontuzja

Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
U
u19 Offline
old hand
old hand
U Offline
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
martic / mladenovic niech was chuj strzeli

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
buki chyba nie za bardzo ufają Hindusowi kursy na niego wciąż jakby Jerzyk miał do meczu powrócić..

u19 #5716487 16/01/2013 09:21
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Originally Posted by u19
martic / mladenovic niech was chuj strzeli
mam nadzieje, ze bedzie ban za cos takiego

Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Farci cholerna Cibulkova ;/

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Bush
A jeśli teraz przegra... Słabszy dzień, niewygodny rywal w dobrej dyspozycji - zdarza się. Ale forować wyroki na podstawie jednego czy dwóch turniejów to mocna przesada. Tym bardziej, że większość z tych którzy teraz będą wieszać psy na Janowiczu jeszcze miesiąc temu zachwycało się nim i wróżyło top10 rankingu. Najśmieszniejszy w tym wszystko jest to, że wielu to robi właśnie dlatego, że teraz umoczyli grając go po jakimś śmieszny kursie laugh

czekamy na Experto. Po meczu z Novikovem kazał mu kończyć karierę, potem była maksymalna podjarka.

Ja cały czas trzymam się swojego zdania, dla mnie to nie jest żaden wielki zawodnik, a pisałem o Nim chociażby:

"On wcale nie musi klepać Murrayów, Federerów czy Djokoviców.

On swoją klasę niech udowadnia na turniejach rankingi 250, 500 itd. ogrywając Nieminenów, Berankisów, Mullerów, Haasów, Dimitrovów itd. Osiągając regularnie dobre wyniki. Póki co to zawodnik klepiący tylko kilku graczy na poziomie challenger i jakieś wyblakłe gwiazdy. Niech pokażę, że zasługuje chociaż na miejsce w 50. Wejść jest łatwiej, niż się utrzymać. Na razie to jest jeden turniej.

Dziś cały świat mówi o Janowiczu, ale kto będzie to pamiętał jeśli będzie drogą Bogomolova czy Donalda Younga. Długa droga przed Jurkiem, a wpierdolił się na wysokiego konia."

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by u19
martic / mladenovic niech was chuj strzeli
mam nadzieje, ze bedzie ban za cos takiego


"a co Ty konfident czy z policji?" cytując Nanka wink

Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
a jutro w fakcie " Chcial wygrac mecz ale przegral frown "

ale on wyglada w tych okularach... jak rasiak biegajacy po boisku


Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Jerzy Janowicz (Svr) wygra 24. gema Somdev Devvarman v Jerzy Janowicz
(Następny gem) 16/01/2013 Brak 1.22 Odbędzie się
Stawka: 14.000,00 Zwrot: 17.111,11



ładnie mnie pojebalo...

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
Devvarman prowadzi... też w asach

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Baker kontuzja?

Strona 70 z 78 1 2 68 69 70 71 72 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, betowiec, aker, alfa), 709 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,033
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1