|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Janowicz.. teraz tylko utrzymać podanie do końca seta... :faja:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652 |
Krecik, wiesz co? Walczysz z tymi wszystkimi hejterami Agi i słusznie. Nie wiem, co Ci Jurek zrobił, że go tak nie lubisz. Spoko, ja też wielu graczy w turze nie lubię, ale okaż mu odrobinę szacunku ze względu na to, że to Twój rodak, psia mać  U mnie z Agą się udało, Tobie z Jurkiem się uda. w sumie to do Jurka nic nie mam ( znaczy, trochę mam że wieś robił od zawsze  ), po za czystą satysfakcją, gdy chłodziłem głowy po wynikach w Paryżu I jak zawsze miałem rację...  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Janowicz.. teraz tylko utrzymać podanie do końca seta... :faja: a to łatwe nie będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652 |
Just a question: Is Cibulkova wearing a full dress, or is that a top pulled down?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Grał JJ jakąś 5-setówkę w karierze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
Janowicz jest strasznie przereklamowany sodóweczka uderzyła, media zrobiły swoje wstyd przegrywać z tym marnym kitajcem a ten głowę już zwiesił , masakra  Oczywiście, że tak... To jest zawodnik dość marny, który miał swoje powiedzmy 2 minuty w światowym tenisie i doskonale je wykorzystał, teraz wracamy do starego dobrego Jurka  Haha, zazcyna sie  Nie o to chodzi... Nie rozumiem tylko ludzi, którzy grali naszą "gwiazdeczkę" po kursie 1,2  A jego obecna pozycja w ranku jest mocno na wyrost  Mocno na wyrost? Kwestia dyskusyjna. Finał mastersa to jest coś, co w ostatnich latach osiagają nieliczni, w zasadzie tylko czołowa czołówka rankingu. Nikt mu tego nie dał za darmo, sam wywalczył na korcie, stąd ta pozycja. A jeśli teraz przegra... Słabszy dzień, niewygodny rywal w dobrej dyspozycji - zdarza się. Ale forować wyroki na podstawie jednego czy dwóch turniejów to mocna przesada. Tym bardziej, że większość z tych którzy teraz będą wieszać psy na Janowiczu jeszcze miesiąc temu zachwycało się nim i wróżyło top10 rankingu. Najśmieszniejszy w tym wszystko jest to, że wielu to robi właśnie dlatego, że teraz umoczyli grając go po jakimś śmieszny kursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Grał JJ jakąś 5-setówkę w karierze ? z Funky Flo
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Grał JJ jakąś 5-setówkę w karierze ? w davis cup?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Cebula ma fajną kieckę, rano na mecz...a wieczorem na balety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2012
Posty: 1,029 |
martic / mladenovic niech was chuj strzeli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
buki chyba nie za bardzo ufają Hindusowi kursy na niego wciąż jakby Jerzyk miał do meczu powrócić..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,652 |
martic / mladenovic niech was chuj strzeli mam nadzieje, ze bedzie ban za cos takiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Farci cholerna Cibulkova ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
A jeśli teraz przegra... Słabszy dzień, niewygodny rywal w dobrej dyspozycji - zdarza się. Ale forować wyroki na podstawie jednego czy dwóch turniejów to mocna przesada. Tym bardziej, że większość z tych którzy teraz będą wieszać psy na Janowiczu jeszcze miesiąc temu zachwycało się nim i wróżyło top10 rankingu. Najśmieszniejszy w tym wszystko jest to, że wielu to robi właśnie dlatego, że teraz umoczyli grając go po jakimś śmieszny kursie  czekamy na Experto. Po meczu z Novikovem kazał mu kończyć karierę, potem była maksymalna podjarka. Ja cały czas trzymam się swojego zdania, dla mnie to nie jest żaden wielki zawodnik, a pisałem o Nim chociażby: "On wcale nie musi klepać Murrayów, Federerów czy Djokoviców. On swoją klasę niech udowadnia na turniejach rankingi 250, 500 itd. ogrywając Nieminenów, Berankisów, Mullerów, Haasów, Dimitrovów itd. Osiągając regularnie dobre wyniki. Póki co to zawodnik klepiący tylko kilku graczy na poziomie challenger i jakieś wyblakłe gwiazdy. Niech pokażę, że zasługuje chociaż na miejsce w 50. Wejść jest łatwiej, niż się utrzymać. Na razie to jest jeden turniej. Dziś cały świat mówi o Janowiczu, ale kto będzie to pamiętał jeśli będzie drogą Bogomolova czy Donalda Younga. Długa droga przed Jurkiem, a wpierdolił się na wysokiego konia."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
martic / mladenovic niech was chuj strzeli mam nadzieje, ze bedzie ban za cos takiego "a co Ty konfident czy z policji?" cytując Nanka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34 |
a jutro w fakcie " Chcial wygrac mecz ale przegral  " ale on wyglada w tych okularach... jak rasiak biegajacy po boisku Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Jerzy Janowicz (Svr) wygra 24. gema Somdev Devvarman v Jerzy Janowicz (Następny gem) 16/01/2013 Brak 1.22 Odbędzie się Stawka: 14.000,00 Zwrot: 17.111,11 ładnie mnie pojebalo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Devvarman prowadzi... też w asach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|