Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 72 z 78 1 2 70 71 72 73 74 77 78
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by Rusty
@Pindol, bo myślałem o słowie zdarzenie i tak wyszło laugh

Kibice: Sześć zero, sześć zero aplauz piwo laugh


Też mam czasem z tym problemy, ale mówię sobie wtedy: zdążę czy zdąrze.. zdążę, więc zdarzy się grin

Tak samo, naprawdę razem to na pewno osobno. Tak jakoś mam zakodowane,że te słowa się wykluczają grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Zadziwia fakt ze to hindus ma wiecej asow od jj :/ bombardieiros wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Baker widzę wygrał seta i skreczował

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
remis!!!!!!!!!!! w asach.. u Jerzego laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Originally Posted by Lokus
Oprandi 5 foot faultow, a ja nie dalem rady jej sprzedac. Czuje sie jak ziomek co zostaje na koncu z piotrusiem wink


ja dałem Savinykhh i Clipers na live po fajnych kursach i dołożyłem Kolumbia u4,5 po 45 przy 1-0, 60 minuta i 4-0. Kurs @1.05 laugh laugh laugh

A ja się czuję jak dziecko, któremu lód spadł na ziemię i nie ma na drugiego laugh laugh

Pierdzielone wymogi do wyrobienia bonusu blush

Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
B
veteran
veteran
B Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Bush
A jeśli teraz przegra... Słabszy dzień, niewygodny rywal w dobrej dyspozycji - zdarza się. Ale forować wyroki na podstawie jednego czy dwóch turniejów to mocna przesada. Tym bardziej, że większość z tych którzy teraz będą wieszać psy na Janowiczu jeszcze miesiąc temu zachwycało się nim i wróżyło top10 rankingu. Najśmieszniejszy w tym wszystko jest to, że wielu to robi właśnie dlatego, że teraz umoczyli grając go po jakimś śmieszny kursie laugh

czekamy na Experto. Po meczu z Novikovem kazał mu kończyć karierę, potem była maksymalna podjarka.

Ja cały czas trzymam się swojego zdania, dla mnie to nie jest żaden wielki zawodnik, a pisałem o Nim chociażby:

"On wcale nie musi klepać Murrayów, Federerów czy Djokoviców.

On swoją klasę niech udowadnia na turniejach rankingi 250, 500 itd. ogrywając Nieminenów, Berankisów, Mullerów, Haasów, Dimitrovów itd. Osiągając regularnie dobre wyniki. Póki co to zawodnik klepiący tylko kilku graczy na poziomie challenger i jakieś wyblakłe gwiazdy. Niech pokażę, że zasługuje chociaż na miejsce w 50. Wejść jest łatwiej, niż się utrzymać. Na razie to jest jeden turniej.

Dziś cały świat mówi o Janowiczu, ale kto będzie to pamiętał jeśli będzie drogą Bogomolova czy Donalda Younga. Długa droga przed Jurkiem, a wpierdolił się na wysokiego konia."

Udowodni swoją klasę czy nie - czas pokaże. Ja wierzę że to zrobi, choć pewnie nie jestem w tym momencie obiektywny. W każdym razie jestem świadom tego, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i jeszcze długa droga przed nim. Ale faktem jest, że już osiągnał sukces, którego w całej karierze nie osiągnie 3/4 pierwszej setki rankingu i tego nikt mu nie odbierze i za to chwała. Nie podoba mi się też czepianie jego zachowania na korcie, że niby sodówa czy jakieś gwiazdorzenie, a przecież kto go widział na korcie wcześniej niż przed tym turniejem w Paryżu wie, że on po prostu ma taki sposób bycia. I nic w tej kwestii się nie zmieniło na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. A że media wykreowały go na jakąś wielką gwiazdę, to już przecież nie jego wina.

Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
przedchwila chcialem znow dac ale pierdole jurek jest nie pewny haha smile


a gladko wygral frown


dzieki ale nerwy miaaaalem ;0

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
Nieco lepiej Janowicz ale z tego serwisu można by dużo więcej wykrzesać ale 2 mecz z rzędu i mniej więcej podobnie z tym elementem czyli ogólnie przeciętnie.. chyba zaczął grać mocniej posypało się kilka ładnych winnerów

Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
Selekcje
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik
1 Roberto Bautista-Agut wygra seta 1 Jurgen Melzer v Roberto Bautista-Agut
(Bieżący set - Zwycięzca) 16/01/2013 Brak 1.66 Odbędzie się
Stawka: 8.890,00 Zwrot: 14.816,67


ladna noc a wszystko dzieki
Savinykh Valeria :*

Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Janowicz set

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
sett , ale asa dał Devverman laugh cóż za delikatne pierdnięcie to było , taki cichacz w autobusie , nikt nie widział a wszyscy czują..

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
I jednak Melzer wykolei mi ładne AKO, zmylił mnie tym 6-1 6-1 6-2 z Kukułką, ciekawe jak ten mecz wyglądał, skoro Agut przy swoim serwisie leje Melzera jak juniora

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
i nagle Janowicz przełamuje Devvarmana 3 razy w secie i wygrywa 6-1

dalej robi błędy, słabo serwuje, ale co do kur... on robił na returnie przez pierwsze 2 sety ? mad

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,644
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,644

Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
Out był, widac tutaj w HD dosyć dobrze

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,644
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,644
Originally Posted by Kamilosx
Out był, widac tutaj w HD dosyć dobrze
rzadko kiedy sedzia ze swojej pozycji zmieni decyzje liniowego, najtrudniejsze miejsce do oceny, daleki naroznik

Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
i nie mogl tak jerzyk przycisnac od poczatku ?!

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
U Hindusa typowy hebel jakby gral z wielkim Federerem laugh przy 2-0 w wielkim szlemie

Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440

Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Originally Posted by Zimon
U Hindusa typowy hebel jakby gral z wielkim Federerem laugh przy 2-0 w wielkim szlemie

to nie hebel, tylko on biega już prawie 3 h od lewej do prawej, dokonuje cudów w obronie i już w 2 secie ciężko zipał

w 5 secie za pewne złapie znowu trochę powietrza, a Almagro wypoczęty się cieszy

Strona 72 z 78 1 2 70 71 72 73 74 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (bukma, rafal08, aker, Sensei, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1