|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
Też mam czasem z tym problemy, ale mówię sobie wtedy: zdążę czy zdąrze.. zdążę, więc zdarzy się  Tak samo, naprawdę razem to na pewno osobno. Tak jakoś mam zakodowane,że te słowa się wykluczają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,937 |
Zadziwia fakt ze to hindus ma wiecej asow od jj :/ bombardieiros 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Baker widzę wygrał seta i skreczował
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
remis!!!!!!!!!!! w asach.. u Jerzego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,330 |
A jeśli teraz przegra... Słabszy dzień, niewygodny rywal w dobrej dyspozycji - zdarza się. Ale forować wyroki na podstawie jednego czy dwóch turniejów to mocna przesada. Tym bardziej, że większość z tych którzy teraz będą wieszać psy na Janowiczu jeszcze miesiąc temu zachwycało się nim i wróżyło top10 rankingu. Najśmieszniejszy w tym wszystko jest to, że wielu to robi właśnie dlatego, że teraz umoczyli grając go po jakimś śmieszny kursie  czekamy na Experto. Po meczu z Novikovem kazał mu kończyć karierę, potem była maksymalna podjarka. Ja cały czas trzymam się swojego zdania, dla mnie to nie jest żaden wielki zawodnik, a pisałem o Nim chociażby: "On wcale nie musi klepać Murrayów, Federerów czy Djokoviców. On swoją klasę niech udowadnia na turniejach rankingi 250, 500 itd. ogrywając Nieminenów, Berankisów, Mullerów, Haasów, Dimitrovów itd. Osiągając regularnie dobre wyniki. Póki co to zawodnik klepiący tylko kilku graczy na poziomie challenger i jakieś wyblakłe gwiazdy. Niech pokażę, że zasługuje chociaż na miejsce w 50. Wejść jest łatwiej, niż się utrzymać. Na razie to jest jeden turniej. Dziś cały świat mówi o Janowiczu, ale kto będzie to pamiętał jeśli będzie drogą Bogomolova czy Donalda Younga. Długa droga przed Jurkiem, a wpierdolił się na wysokiego konia." Udowodni swoją klasę czy nie - czas pokaże. Ja wierzę że to zrobi, choć pewnie nie jestem w tym momencie obiektywny. W każdym razie jestem świadom tego, że jedna jaskółka wiosny nie czyni i jeszcze długa droga przed nim. Ale faktem jest, że już osiągnał sukces, którego w całej karierze nie osiągnie 3/4 pierwszej setki rankingu i tego nikt mu nie odbierze i za to chwała. Nie podoba mi się też czepianie jego zachowania na korcie, że niby sodówa czy jakieś gwiazdorzenie, a przecież kto go widział na korcie wcześniej niż przed tym turniejem w Paryżu wie, że on po prostu ma taki sposób bycia. I nic w tej kwestii się nie zmieniło na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. A że media wykreowały go na jakąś wielką gwiazdę, to już przecież nie jego wina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34 |
przedchwila chcialem znow dac ale pierdole jurek jest nie pewny haha  a gladko wygral  dzieki ale nerwy miaaaalem ;0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
Nieco lepiej Janowicz ale z tego serwisu można by dużo więcej wykrzesać ale 2 mecz z rzędu i mniej więcej podobnie z tym elementem czyli ogólnie przeciętnie.. chyba zaczął grać mocniej posypało się kilka ładnych winnerów
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2013
Posty: 34 |
Selekcje Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Roberto Bautista-Agut wygra seta 1 Jurgen Melzer v Roberto Bautista-Agut (Bieżący set - Zwycięzca) 16/01/2013 Brak 1.66 Odbędzie się Stawka: 8.890,00 Zwrot: 14.816,67
ladna noc a wszystko dzieki Savinykh Valeria :*
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
sett , ale asa dał Devverman  cóż za delikatne pierdnięcie to było , taki cichacz w autobusie , nikt nie widział a wszyscy czują..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,026 |
I jednak Melzer wykolei mi ładne AKO, zmylił mnie tym 6-1 6-1 6-2 z Kukułką, ciekawe jak ten mecz wyglądał, skoro Agut przy swoim serwisie leje Melzera jak juniora
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
i nagle Janowicz przełamuje Devvarmana 3 razy w secie i wygrywa 6-1 dalej robi błędy, słabo serwuje, ale co do kur... on robił na returnie przez pierwsze 2 sety ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2010
Posty: 1,052 |
Out był, widac tutaj w HD dosyć dobrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,643 |
Out był, widac tutaj w HD dosyć dobrze rzadko kiedy sedzia ze swojej pozycji zmieni decyzje liniowego, najtrudniejsze miejsce do oceny, daleki naroznik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 850 |
i nie mogl tak jerzyk przycisnac od poczatku ?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
U Hindusa typowy hebel jakby gral z wielkim Federerem  przy 2-0 w wielkim szlemie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2013
Posty: 440 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2012
Posty: 5,333 |
U Hindusa typowy hebel jakby gral z wielkim Federerem  przy 2-0 w wielkim szlemie to nie hebel, tylko on biega już prawie 3 h od lewej do prawej, dokonuje cudów w obronie i już w 2 secie ciężko zipał w 5 secie za pewne złapie znowu trochę powietrza, a Almagro wypoczęty się cieszy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|