Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11
#57177 13/05/2004 15:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Quote
Oryginalnie wysłał Dragoon:
[qb]Czesc. Ma ktos problemy z Gamebookers ? Ja moge tylko obstawiac single i tylko p2p. Gdy chce zagrac wiecej niz jeden mecz, wyskakuje blad "java script" i server time".
Pozdrawiam[/qb]
u mnie wszystko chodzi ok... niedawno wyslalem "tasiemca" i nie bylo problemow
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#57178 13/05/2004 15:17
Dołączył: Feb 2003
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 35
Witam
Czy mógł by mi ktoś pomóc?
Założyłem konto w GB kilka miesięcy temu. Niestety jeszcze nie wpłaciłem kaski. Ostatnio dostałem od nich maila, że jeszcze nie wpłaciłem a jak wpłace to dostane jakieś super promocje. Zainteresowałem się tym i chciałem się zalogować niestety wyskoczył mi błąd. I tak kilka razy. Chciałbym do nich napisać maila ale nieststy mój angielski nie jest taki dobry.
Moja prośba: co mam napisać jak to ma wyglądać itd. Z góry dziękuję.

#57179 13/05/2004 15:24
Dołączył: Feb 2003
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 35
Podaję swój numer GG 2085171.
Jak by ktoś miał chwilkę to niech mi pomoże.
THX

#57180 13/05/2004 17:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał SirLu:
[qb]Witam
Czy mógł by mi ktoś pomóc?
Założyłem konto w GB kilka miesięcy temu. Niestety jeszcze nie wpłaciłem kaski. Ostatnio dostałem od nich maila, że jeszcze nie wpłaciłem a jak wpłace to dostane jakieś super promocje. Zainteresowałem się tym i chciałem się zalogować niestety wyskoczył mi błąd. I tak kilka razy. Chciałbym do nich napisać maila ale nieststy mój angielski nie jest taki dobry.
Moja prośba: co mam napisać jak to ma wyglądać itd. Z góry dziękuję.[/qb]
Dear Sir/Madam

I registered with gameboookers a couple of months ago. I have not made any deposit since though, neither placed any bet. Now that I received your e-mail with a bonus offer I decided to make my first deposit. But when I try to log into my account I get an error message. Is my account/password still valid? What should I do?

Kind Regards
Imię Nazwisko
nazwa użytkownika (ew. e-mail)

#57181 13/05/2004 19:10
Dołączył: Feb 2003
Posty: 35
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 35
Dzięki Serdeczne!!!
Wielkie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: dla Ciebie!!!
Mam nadzieje, że będę mógł się w jakiś sposób odwdzięczyć.
Pozdrawiam

PS: Wyślę to po południu bo teraz niestety jestem w pracy. Napisze na forum jaka była reakcja. Wtedy będzie wiadomo (na przyszłaść) jak postąpić w podobnej sytuacji.

#57182 14/05/2004 03:47
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Ktos wie dlaczego nie moge wyslac maila na adres service@gamebookers.com w celu identyfikacji ? Taki adres podaja na stronie.
ciagle pisze, ze jeden z odbiorwoce zostal odrzucony przez serwer.

#57183 24/05/2004 00:16
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Co się z tym badziewiem znowu dzieje? Czy Wam też nie działa live?

#57184 25/05/2004 22:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Wie ktos moze ,czy jezeli w tenisie jest krecz w trzecim secie to Gb daje zwrot czy rozliczaja normalnie??(chodzi mi o dzisiejszy mecz Safina) pozdro

#57185 25/05/2004 22:19
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Zwrot

#57186 25/05/2004 22:21
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Quote
Oryginalnie wysłał Cyborg:
[qb]Zwrot[/qb]
Cholera 2 gemow zabraklo.Cos mnie ostatnio pech przesladuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> .dzieki za odpowiedz pozdro

#57187 30/05/2004 17:32
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Teraz ja mam pytanko zwiazane z livebettingiem.
Troche sie w tym nie moge polapac, jak chce ja wystawic jakis mecz zalozmy z kursem 1.50 na zwyciestwo gospodarzy i preznaczyc na to pule 10 euro i jak ten mecz zakonczy sie oczywiscie wynikiem innym niz 1 zebym wygral <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> mam nadzieje ze sie polapie w tym co pisze ;-) To wtedy biore offer 1x2-1 1.5 i stawka 10? a reserve odd co to jest? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#57188 31/05/2004 19:05
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam.

Mam problem z GB. Wlasnie chcialem wniesc moj pierwszy zaklad u tego buka i cos sie chrzani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . jak nacisne na przycisk "place bets" to wyskakuje mi nowe okienko a w nim tylko "NaNundefined" i nic sie nie dzieje. nie zjada mi kasy, nie ma zakladu w otwartych. czy ktos sie z tym juz spotkal??

ps. uzywam opery jesli cos to zmienia (a nie powinno)

dzieki za pomoc
pozdrawiam
benszo

#57189 31/05/2004 19:23
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 189
Z Operą, GB o ile mi wiadomo nie działa....strona GB używa technologii warstw a niestety operka nie bardzo to wspiera <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i ciężko by było zrobić tę strone tak aby działała w operce, często opera jest pomijana, gdy wdraża się system działający na warstwach (DHTML) opera sama sobie jest winna (do czasu, gdy opera nie zacznie traktować poważnie tej technologii to programiści będą ją olewać).

pozdrawiam,
sebau

#57190 31/05/2004 19:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzieki za blyskawiczna odpowiedz. ale pojawil sie kolejny problem. otwieram stronke w IE i puszczam zaklad (klikam "place bets") i nic. tzn otwiera sie stronka o tytule (w pasku tytulowym) "bet confirmation", ale jest pusta i znowu ani mi nic nie zjadlo ani nie puscilo kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

pozdrawiam
benszo

#57191 31/05/2004 20:16
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał benszo:
[qb]Witam.

Mam problem z GB. Wlasnie chcialem wniesc moj pierwszy zaklad u tego buka i cos sie chrzani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> . jak nacisne na przycisk "place bets" to wyskakuje mi nowe okienko a w nim tylko "NaNundefined" i nic sie nie dzieje. nie zjada mi kasy, nie ma zakladu w otwartych. czy ktos sie z tym juz spotkal??
[/qb]
Opera jak to opera, taż jej używam i mam ten sam problem. natomist gdy stawiam single to radze sobie w ten sposób, ze wchodze przez ikonkę PP i tam stawiam zakład, wtedy działa. natomiast jesli już musze zagrac combo (co się rzadko zdaża) niestety znienawidzony IE muszę odpalić.

#57192 31/05/2004 23:39
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Quote
Oryginalnie wysłał benszo:
[qb]Dzieki za blyskawiczna odpowiedz. ale pojawil sie kolejny problem. otwieram stronke w IE i puszczam zaklad (klikam "place bets") i nic. tzn otwiera sie stronka o tytule (w pasku tytulowym) "bet confirmation", ale jest pusta i znowu ani mi nic nie zjadlo ani nie puscilo kuponow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

pozdrawiam
benszo[/qb]
jesli masz firewalla to go dobrze dkonfguruj

#57193 03/06/2004 04:56
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Witam - dzisiaj Gamebookers błędnie zapisał w wynikach wynik Niemców ktorzy pokonali Szwajcarów 2-0 a nie tak jak podal Gammebookers 1-2. Moze ktos sie orientuje czy poprwia ten blad. Moze bym nie pytal al akurat za skromna stawke mialem taki typ: 0-2 i uznano go jako bledny - choc w rzeczywistosci taki wynik padl.

Moje pytanie brzmi: Czy moge liczyc na wyplacenie wygranej? Jesli tak o w jakim terminie?

#57194 03/06/2004 05:13
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
w ciagu paru godzin powinni zauwazyc, a nastepnie poprawic blad...
pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#57195 03/06/2004 12:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
a jeżeli nie zauważą to warto do nich napisać, wtedy na pewno poprawią

#57196 03/06/2004 14:53
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
wczesniej zadalem pytanie o livebetting w gamebookers. czy ktos moglby udzielic odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 11 1 2 4 5 6 7 8 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, burbon, latajaca_holenderka, alfa, rafal08, betowiec, Sensei, $-man, bukma, poozon), 2,353 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,078
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1