|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
He he :-) ja sącze chivasa bo od piwa to za często do wc śmigam ja sztoka  sączę ... ja Veltinsa i też mnie smakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Sie zaraz okaze ze na mecz.pl same chlory :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
He he :-) ja sącze chivasa bo od piwa to za często do wc śmigam ja sztoka  sączę ... ja Veltinsa i też mnie smakuje  pijoki jedne  he he ... lubię sonczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Sie zaraz okaze ze na mecz.pl same chlory :-) oby do sypialni nie było wleczone 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 927 |
Pytanie czy ktoś nie pije???:) ja grants i konczę wyrób Browarmi Królewskiej- STOUT, ciemne, smaczne piwko
Kebaby po over 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
no kebabiki, jeden golik ... strzelamy cosik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Pytanie czy ktoś nie pije???:) ja grants i konczę wyrób Browarmi Królewskiej- STOUT, ciemne, smaczne piwko
Kebaby po over 1.5 generalnie w tygodniu nie piję ale w tv trąbią o mrozach ... to tak samo z siebje ... człowieka po szklankę niesie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
piłkarski suchar
ogier z osłem mieszkają w jednej stajni. ogier codziennie trening i zawsze jakiś puchar z wygranych zawodów a osioł, drineczek,fajeczka,sianeczko i tv...i tak dzień w dzień, Ogier wraca z kolejnych zawodów z pucharem za I miejsce i tekst do osła. -osioł zobacz ja kolejny puchar a Ty co dzisiaj robiłeś? - ja normalnie,drineczek,fajeczka,sianeczko i tv ogier tylko się zaśmiał. w kolejny weekend ogier pojechał na zawody...a w tym czasie osioł pojechał do zoo i zrobił zdjęcie zebry. wydrukował,zrobił plakat i powiesił u siebie na ścianie. ogier wraca z zawodów, z kolejnym pucharem za I miejsce i udaje się do osła,oczywiście pochwalić się, wchodzi i... -osioł zobacz kolejny puchar a... i zobaczył na ścianie plakat...a tego to wcześniej nie widziałem...co to jest??? -osioł...a too...stare dzieje...dawniej grałem w Juventusie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ty prosisz o el tigre, to ja prosze ... skocz na balkon i donies perly, bo sie konczy  Jest i on Witam  elo elo nieswiadomi sie smieja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
Dokładnie zagrzać sie trzeba . Nie zeby walic 0,7 przeca to nie weekend :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
w rejkjawiku gol do ht @1,53 po o1,5 @1,750 1-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
piłkarski suchar
ogier z osłem mieszkają w jednej stajni. ogier codziennie trening i zawsze jakiś puchar z wygranych zawodów a osioł, drineczek,fajeczka,sianeczko i tv...i tak dzień w dzień, Ogier wraca z kolejnych zawodów z pucharem za I miejsce i tekst do osła. -osioł zobacz ja kolejny puchar a Ty co dzisiaj robiłeś? - ja normalnie,drineczek,fajeczka,sianeczko i tv ogier tylko się zaśmiał. w kolejny weekend ogier pojechał na zawody...a w tym czasie osioł pojechał do zoo i zrobił zdjęcie zebry. wydrukował,zrobił plakat i powiesił u siebie na ścianie. ogier wraca z zawodów, z kolejnym pucharem za I miejsce i udaje się do osła,oczywiście pochwalić się, wchodzi i... -osioł zobacz kolejny puchar a... i zobaczył na ścianie plakat...a tego to wcześniej nie widziałem...co to jest??? -osioł...a too...stare dzieje...dawniej grałem w Juventusie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
[ Linked Image] cudze chwalicie, swojego nie znacie perla mocna - milosc od pierwszego wejrzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
[ Linked Image] cudze chwalicie, swojego nie znacie perla mocna - milosc od pierwszego wejrzenia  dla mnie kasztelan nr 1.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
1 Powyżej 3.5 Arouca v Belenenses (Gole)  gruuuubooooooo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
ty prosisz o el tigre, to ja prosze ... skocz na balkon i donies perly, bo sie konczy  Jest i on Witam  elo elo nieswiadomi sie smieja  Jakie objekcje na Atl-Betis?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
kur ... na bet36 2-0 i nagle ..... 1-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
ty prosisz o el tigre, to ja prosze ... skocz na balkon i donies perly, bo sie konczy  Jest i on Witam  elo elo nieswiadomi sie smieja  Jakie objekcje na Atl-Betis? o2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
obiekcje? "kto gra puchary, wpierdala suchary" stare ale jare i tego sie trzymam - raz na pol roku zrobie wyjatek, jak mnie jakies kursiwo strasznie meczy ...  z pewnoscia nie znajde go w dzisiejszym meczu atletico-betis PAS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
1 Powyżej 3.5 Arouca v Belenenses (Gole)  gruuuubooooooo @2,100 300,00, a co 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|